JASEŁKA

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

JASEŁKA

Post autor: Michal Pluta »

Poszukuję chętnych do pomocy przy Jasełkach: wymyślenie scenariusza, rozdzielenie roli itp. Oczywiście wcześniejsze zgłoszenie = większy wpływ na to, co Ci przypadnie.

Pozdrawiam i zachęcam
Michał Pluta
"Tak to się robi w Szczecinie"
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: JASEŁKA

Post autor: Paveł »

ooo, jasełka! fajna rzecz.
Mateusz_Człap
Posty: 32
Rejestracja: 2008-11-01, 11:50

Re: JASEŁKA

Post autor: Mateusz_Człap »

Hejo

To ja chętnie pomogę.

Proponuję umówić się na jakieś spotkanie i tam wszystko obmyśleć.
1. Jak najszybciej co by ewentualnie próce zrobić tego co wymyślimy
2. Tak żeby pasowało jak największej ilości osób.

M.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

ta sobota wieczor?bo chyba w tygodniu nikomu nie pasuje..i Ci co beda na kursowce 6-7 grudnia spotkaja sie moze w nastepny weekend..i...w pon lub wtorek przed premiera bedzie skladanie wszystkiego do kupy :mrgreen:
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: JASEŁKA

Post autor: Michal Pluta »

W środę musimy wszystko ogłosić i przydzielić zadania, role, więc byłoby dobrze żeby mieć dosyć zaawansowaną koncepcję - scenariusz, rozpisane role, muzyka, potrzebny sprzęt, rekwizyty itp. Jadę na kursówkę, więc wolałbym poniedziałek, wtorek, ale zróbcie jak Wam odpowiada, najwyżej spotkany się przed egzaminami i zobaczymy, co wyszło.

Z góry wielkie dzięki.
"Tak to się robi w Szczecinie"
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: JASEŁKA

Post autor: MartaObdarta »

też jestem za sobotą....wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, za dużo nas, poza tym nie ma demokracji :mrgreen:
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: JASEŁKA

Post autor: Michal Pluta »

Nie ma. Sylwia rządzi (przynajmiej przez weekend).
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

taa...no to poki co widze,ze spotkam sie z Marta w sobote wieczorem,pewnie przy jakims piwie.Monika tez ma byc z tego co wiem od MIchala.Kto sie jeszcze pisze na wymyslenie czegos na jasełka?poki co mam zerowa koncepcje.
jakie miejsce i jaka godzina Wam odpowiada?
MoNiKa

Re: JASEŁKA

Post autor: MoNiKa »

Taaa... niech oficjalna wersja brzmi że zgłosiłam się na ochotnika do zrobienia scenariusza... (pozdrawiam Michała :P) :alien: poszukam czegoś na necie- może znajdzie się jakiś ciekawy kabaret bo moja radosna twórczość nie obejmuje dziedziny teatralnej :P a co do spotkania to mi by pasowała niedziela wieczorem. Co wy na to?
MoNiKa

Re: JASEŁKA

Post autor: MoNiKa »

Po dłuższym namyśle proponuję poniedziałek 18 przed metro centrum. Wszystkim pasuje?:)
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

eh...no ja nie moge zupelnie ani w nd ani w pon ani w ogole przez caly tyg..daltego proponowalam sobote.my z marta widzimy sie dzis kolo 19,nie wiem gdzie.jak ktos chce moze sie dolaczyc(601244837-moj telefon).napisze do Ciebie Monika jutro co wymyslilysmy,a Ty dalej to pociagniesz albo wymyslisz cos lepszego(pewnie nietrudno bedzie;])
Kamila
Posty: 21
Rejestracja: 2008-11-12, 21:55

Re: JASEŁKA

Post autor: Kamila »

Czesc tu Kamila - zostalam wytypowana do pomocy przy Jaselkach :mrgreen:

Mnie najbardziej pasuje spotkac sie w poniedzialek (8XII) bo w weekend pracuje i do tego coraz bardziej boli mnie gardlo :cry:

Z tego co zrozumialam Sylwia z Marta przygotuja cos dzisiaj (sobota), a ja z Monika i jeszcze innymi ochotnikami naniesiemy wlasne pomysly.

Monika - jesli potrzebujesz sie ze mna skontaktowac, to jutro bede pracowala przy komputerze pewnie wiekszosc dnia, wiec bede sprawdzac Forum. W razie co moj nr tel.: 694019539.
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: JASEŁKA

Post autor: MartaObdarta »

widziałam się z Sylwią i trochę nawet udało nam się wymyślić. może piwka w tym pomogły :mrgreen: miałam Wam to przekazać na jutrzejszym spotkaniu, ale właśnie sobie przypomniałam, że mam zajęcia do 19, więc może udałoby się spotkanie przełożyć na 19:30? co Wy na to?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

szczerze mówiąc ułożyłyśmy scene I +mamy jakieś tam pomysły.,które mogą być gdzieś wciśnięte
jak będziecie gdzieś do po 21,to mogę dołączyć.
Mateusz_Człap
Posty: 32
Rejestracja: 2008-11-01, 11:50

Re: JASEŁKA

Post autor: Mateusz_Człap »

MartaObdarta pisze:miałam Wam to przekazać na jutrzejszym spotkaniu, ale właśnie sobie przypomniałam, że mam zajęcia do 19, więc może udałoby się spotkanie przełożyć na 19:30? co Wy na to?
Myśle że my możemy się spotkać tak jak się umówiliśmy, o 18 a Ty do nas dołączysz, zanim się wszyscy zbiorą, zanim się ulokujemy to troszkę czasu minie. Więc damy Ci znać gdzie jesteśmy i będzie pięknie... :)
Com??

M.
ODPOWIEDZ