Noga we wtorek

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: Noga we wtorek

Post autor: Aga »

Heej a baby-które-nie-potrafią-grać też mogą? :mrgreen: nie mówię o cheerleadingu...
Azymucik
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: Noga we wtorek

Post autor: Sylwia »

a może baby w kosza?kurcze tak kiedys lubilam grac wkosza..nic pewnie z umiejetnosci nie pozostalo(nie mowiac juz o pamieci do regul gry),ale fajnie by bylo....
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: Noga we wtorek

Post autor: Aga »

noga fajniejsza :-P
Azymucik
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

Aga,
jeśli dobrze wyczuwam, to podejście do tego przedsięwzięcia jest bardzo profesjonalne. Panowie chcą dobierać buty i piłkę do nawierzchni, dyskutują czy sztuczna czy prawdziwa trawa, krzywo patrzą na kijki narciarskie rozstawione na polu mokotowskim - będziemy szukać boiska z bramkami. Przy takim podejściu raczej będziemy krzywo patrzeć :oops: na osobę nieumiejącą grać.

A skąd wiesz, że noga fajniejsza? Grałaś kiedyś? Mecze oglądałaś?
Rzeczywiście nie umiesz grać :?: Znam jedną dziewczynę, która gra bardzo solidnie, lepiej od sporej części męskiego składu tej grupy. Oczywiście ona dużo i długo już gra w piłkę...
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Gość

Re: Noga we wtorek

Post autor: Gość »

To co jutro 17.30 -18.00 na polach za górką, pierwsza próba? Czy czekamy na następny tydzień?Zapraszamy wszystkich chętnych (też chętne). Jak ktoś może niech piłkę weźmie.

Strzelec
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: Noga we wtorek

Post autor: Aga »

no dobra, dobra, grajcie profesjonalnie ;-) przecież się nie narzucam
Azymucik
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Noga we wtorek

Post autor: Litrowy »

Ja tam bym chętnie Age widział w drużynie, choć nie ukrywam, że wolałbym ją jako czir.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek »

Heej a baby-które-nie-potrafią-grać też mogą?
Znaczy - czy moga grac? A od kiedy to nieumiejetnosc grania jest przeszkoda? :mrgreen: W naszej lidze takich pilkarzy jest na peczki, to tym bardziej na Polach M. znajdzie sie miejsce.
Chociaz Wojtek G. troche mnie postraszyl z tym profesjonalnym podejsciem...

Niestety, sprawa jest chwilowo nieaktualna z mojego punktu widzenia: jutro nie przyjde.

W.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

Hehe, wyjdzie na to, że pokazałem Adze czerwoną kartkę w zerowej minucie? :mrgreen:
Strzelec ma rację, najlepsza będzie próba - w sumie na razie w ogóle nie wiemy, co z tego wyjdzie :->
Wpadaj Aga, ale uprzedzam: od pierwszej minuty treningu zaczynam Cię mocno trenować ;-)

Zatem ma ktoś piłkę????
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

Oj -- to nie ja kupuję własciwą piłkę do właściwej murawy, ani nie ja nie mam w tej chwili butów do takiej nawierzchni :-P :-P :-P
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek »

Coz... Chyba przeceniasz moj "profesjonalizm". Pilka niedobrana do nawierzchni po prostu kiepsko sie gra, wiec jesli mamy ja specjalnie kupowac, to... Sam rozumiesz. Uwazam wszakze, ze dopoki dominujaca opcja sa Pola Mokotowskie, to nie ma co ograniczac skladow.

W.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

Tak, tak, oczywiście. Macie rację. Ja troche źle odczytałem Wasze posty i przegiąłem za bardzo, za co wszystkich, a szczególnie Agę, przepraszam. Oczywiście, że nie ma sensu ograniczać składów. W sumie najważniejsza jest kondycja i dobra zabawa :->

Czyli Ago nie obrażaj się i do wtorku, tak?

PIŁKA POTRZEBNA
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Noga we wtorek

Post autor: Litrowy »

No kurna, jak nie korki do nawierzchni to kondycja. To teraz ja odpadam...
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Noga we wtorek

Post autor: Wojtek Grochowski »

hihi :-)

w sensie, że są celem, a nie warunkiem gry :-P Za-słówka-łapacz :-P
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
Marcin Zarzycki
Posty: 264
Rejestracja: 2007-03-30, 15:19

Re: Noga we wtorek

Post autor: Marcin Zarzycki »

Mnie jutro nie bedzie, ale za tydzien sie zjawie.

MZ
ODPOWIEDZ