XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Litrowy »

Zarząd znów nam rajdzicho organizuje!

Szczegóły tu:
http://www.skg.uw.edu.pl/home/41/553

Zapraszamy!
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Wojtek Grochowski »

Przemku, czyli z Markowych Szczawin na szczyt idziesz Percią Akademików? (szukam elementu "wysokogórskiego") ;-)
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Litrowy »

Najprawdopodobniej. Jeżeli nie będzie wybitnie mokro i błotnisto to zdecydowanie tak. Trzeba sobie trochę urozmaicić trasę.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Wojtek Grochowski »

no bo żeby nie powtarzać Przełęczy Brona, skoro poźniej chcesz na Małą i Jałowiec :->
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Litrowy »

Racja, tym bardziej. Poza tym nigdy nie rozumiałem ogólnej tendencji do demonizowania PA. Ze dwa miejsca na użycie 4 łap i tyle. A krócej, przyjemniej, i bardziej niesamowicie jak się na szczyt dojdzie.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Litrowy »

Znając zwyczaje klubowiczów i innych takich, apeluję do wszystkich (o ile są tacy) zdecydowanych na moją trasę o zadeklarowanie się.

Problem polega na tym, planujemy jechać do Suchej PKSem, na który trzeba m/w tydzień wcześniej wykupić bilety. Jeżeli nie zgłosicie się w odpowiednim czasie, będziemy jechać PKP i niestety trzeba będzie zrezygnować z Babiej.

Pozdrawiam
Litrowy
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Górski

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Górski »

Myślę, że warto zwrócić uwagę na jeszcze taką możliwośc powrotu w niedzielę do Wawy:

Chabowka osob. 15:38 (ew. Rabka Zdrój 15:34)
Krakow Gł. 17:54 - IR 18:25
Warszawa Centr. IR 21:49

Wyjazd z Chabówki ok. 50 minut przed ekspresem, a oszczędność (w przypadku biletu normalnego) ok. 50 zl.
Wymaga to sprężenia się w niedzielę, ale jest do wykonania (przetestowane latem).
Gość

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Gość »

Ponieważ jestem zainteresowany rajdem, mam pytanie, czy odbędzie się on niezależnie od warunków pogodowych ? Na przyszly tydzień (od środy) zapowiadane jest załamanie pogody, ochlodzenie do 1-2 st. i opady śniegu nawet na nizinach.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Litrowy »

Bosko. Tym bardziej będzie fajnie. Tylko nie wiem, czy znajdziesz, Drogi Gościu, jeszcze jakieś miejsca na którejś trasie. Ja na ściganta mam komplet, o ile wiem, Agata również.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Karusia »

Pierwsza w domu! :)

Bardzo uprzejmy był to rajd, ale więcej nie chcę być łosiem, który pokroi 7,5 kg ziemniaków w kostkę i tyleż samo papryki w kolorach trzech...

Chałupa wporzo, polecamy, chatkowi Harnasie równi goście!

A teraz odsypiamy...
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Marta Cobelto »

Druga w domu!!!
Bardzo, bardzo wszystkim dziekuję za ten uprzejmy weekend, a szczególnie nieocenionej ekipie technicznej z białego opla:) oraz naszym wspaniałym gospodarzom
rajd zimowy zamiast jesiennego spełnił nasze oczekiwania a nawet je przerósł:)
dobranoc i do środy
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Paveł »

Trzeci, jak mniemam.
Baaaaaaardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację Rajdu, czynnikom przewodzącym grupy (alfanumerycznie): Kwitowi, Strzelcowi, Agacie Turlej, Wexowi i Litrowemu,a zwłaszcza Białemu Oplowi (Monice i Maćkowi E., Cobelto i Karusi), nie pomijając rzecz jasna niezwyle uczynnych Harnasiów - Ani, Bażanta, i Oli i wszystkich którzy co i rusz dokładali swoje cegiełki do tego wspólnego przedsięwzięcia. No i wszystkim uczestnikom, bez których nie byłoby takiej zabawy, mimo przeciwności losu jakie stawały na drodze (z atakiem zimy, brakiem prądu i stanem przedeksplozyjnym pieca kuchenego na czele).
I do zobaczenia na następnym "Jesiennym", w drugim tygodniu października za rok :)
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 121
Rejestracja: 2007-05-06, 13:08
Lokalizacja: daleka prowincja
Kontakt:

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Asia »

i ja dotarłam już na swoją prowincję :)
ale było fajnie :-D
rajd trzyma poziom, zwłaszcza część kulinarna- podziękowania do kuchcików!
Karusia pisze:więcej nie chcę być łosiem, który pokroi 7,5 kg ziemniaków w kostkę i tyleż samo papryki w kolorach trzech...
było poprosić o pomoc zamiast wyganiać z kuchni :-P
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Marta Cobelto »

Dziękujemy za ofertę, nastepnym razem skorzystamy:)
a wtedy jak Pani nam do kuchni zaglądała nieśmiało i została przegoniona, to te ziemniaczki i papryczki już żyły swoim drugim życiem w garach...
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: XXVII Rajd Jesienny Beskidy

Post autor: Wojtek Grochowski »

Dziękuję wszystkim organizatorom za wspaniałą gościnę :)
Dobranoc :->
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
ODPOWIEDZ