Środowa knajpa

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Środowa knajpa

Post autor: wex »

Hej, to jeszcze tutaj. W poprzednią środę po slajdach zawitaliśmy do Pubu Nora - 3 min piechotą od siedziby, w środku całkiem przyjemnie, piwko 6zł, nie ma czarnej mamby i można się stukać szkłem barowym!! Proponuję więc dać mu szansę w tym tygodniu :)
Wizgot
Posty: 45
Rejestracja: 2007-11-09, 15:46
Lokalizacja: Chotomów/Warszawa
Kontakt:

Re: Środowa knajpa

Post autor: Wizgot »

Wiem że nieobecni głosu nie mają, ale rozważcie smak i wybór piwa w tej knajpie..

Pozdrawiam Przeserdecznie,
P.
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Środowa knajpa

Post autor: gałka muszkatołowa »

popieram Nore !!
zdecydowanie lepiej,blizej,przyjemniej (o to bylo akurat nietrudno)...

b.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Środowa knajpa

Post autor: Litrowy »

Słyszałem, że w środku najarane niemiłosiernie, ale może to tylko efekt wyolbrzymienia. Może niech więcej osób się wypowie?
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Środowa knajpa

Post autor: wex »

Proponuję sprawdzić empirycznie, wiele nie ryzykujemy;p
Nie jest to warszawskie TOP10 jeśli chodzi o przewiewność, ale IMO do przyjęcia.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Środowa knajpa

Post autor: wex »

Na hasło SKG czekają dwa stoliki. Teoretycznie od okolic 21:30.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Środowa knajpa

Post autor: Maciej Egermeier »

Hmm co mi "uwierało" to zadymienie i hałas....
Maciek
Lej, lej się chmieeeelu, nieś muzyką po bukowym leeeeesie....
Wdrożenia Google Apps Mindjet MindManager
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Środowa knajpa

Post autor: Paveł »

Głośniej niż w Ajriszu, syfniej niż u Kilera. Chyba trzeba wrócić do zestawu garderoby środowej (a potem wietrzyć ją przez tydzień na balkonie)
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Środowa knajpa

Post autor: Litrowy »

Dobrze, że posiedzieliśmy w dymie pod głośnikiem cały środowy wieczór, żeby móc ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że tam jest do bani. Wcześniej mieliśmy w końcu tylko 99% pewności.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Środowa knajpa

Post autor: wex »

A mi się podobało, chociażby to, że przyszło mnóstwo osób. Przypominało czasy Kilera kiedy jeszcze slajdy kończyły się o 20... W której z dotychczasowych knajp udało się to odtworzyć?
Fakt, że ubranie pamięta długo jeszcze tamtejszy wieczór;). No ale jeżeli macie lepsze propozycje - to słucham.
A co do "hałasu", to nic takiego nie stwierdziłem, bez problemu rozmawialiśmy w kilkanaście osób przy jednym stoliku. Ale być może jak przyszedłem po slajdach to było już lepiej.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Środowa knajpa

Post autor: Litrowy »

Faktem jest, że jak widać ludzi cechuje lenistwo i jak knajpa jest zaraz pod nosem to przychodzi więcej osób.
Jeśli chodzi o hałas, to jak przyszliście, to było już wszędzie tyle luda, że i tak trzeba było krzyczeć, więc muzyki się nie zauważało. Hałas ludzki też był nieciekawy.

Ja proponuję dać jeszcze jedną szansę miejscu pod warunkiem rezerwacji stolika(ów) blisko wyjścia. Jest wtedy szansa mniejszego hałasu i lepszej wentylacji. Jeżeli to przejdzie, to spoko, jeśli nie to póki nie znajdziemy lepszego miejsca wróciłbym do Wieżycy.

A swoją droga można by się kiedyś, może pozaśrodowo, ustawić na obchód okolicy. Bardzo możliwe, ze gdzieś przy Krakowskim są miejsca przystępne cenowo a bardziej kameralne.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: Środowa knajpa

Post autor: Aga »

głośno...
Azymucik
Wizgot
Posty: 45
Rejestracja: 2007-11-09, 15:46
Lokalizacja: Chotomów/Warszawa
Kontakt:

Re: Środowa knajpa

Post autor: Wizgot »

Na oboźnej jest pub Gramofon - ten mogę polecić ze względu na super wystrój, małe zadymienie, cichą muzyczkę, ale wszystkie te zalety bledną przy jednej - mają Ciechana Miodowego 8-)

Wada jest taka, że bez rezerwacji największego stolika nigdy się tam nie zmieścimy.

Pozdrawiam,
P.
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: Środowa knajpa

Post autor: Karusia »

A ja dodam od siebie, że nie wszyscy chodzą na slajdy po których jest spokój i cisza...
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Środowa knajpa

Post autor: Maćko Wećko »

Wizgot pisze:Na oboźnej jest pub Gramofon - ten mogę polecić ze względu na super wystrój, małe zadymienie, cichą muzyczkę, ale wszystkie te zalety bledną przy jednej - mają Ciechana Miodowego 8-)
Za Ciechana Miodowego mają u mnie dużego + :)
Wada jest taka, że bez rezerwacji największego stolika nigdy się tam nie zmieścimy.
Myślę że jak się zagada to można i nawet cykliczną rezerwację co środę zrobić ;). Pytanie tylko czy nam się spodoba :)
ODPOWIEDZ