Zimówka - grupa Wexa

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
brama
Posty: 38
Rejestracja: 2009-11-12, 17:23

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: brama »

Czy dzis jest jeszcze jakieś spotkanie, czy w związku z tym,ze już praktycznie wszystko jest ustalone nie ma?
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: wex »

Nie, dzisiaj się już nie spotykamy. Najbliższe spotkanie w piątek na dworcu. Obowiązkowe;).
brama
Posty: 38
Rejestracja: 2009-11-12, 17:23

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: brama »

Droga grupo!!!
czy są minimum 2 osoby, które mają naprawde ciepłe śpiwory?jest to informacja kluczowa dla ostatecznego rozwiazania sprawy namiotów!

Piotrek! bądź wiec w gotowości: być moze twój namiot bedzie potrzebny!

pozdrawiam i czekam na śpiworowe informacje!
Kaska
malgo
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-13, 19:57

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: malgo »

jak wiesz ja mam ciepły spiwór:)
Marcin_MM
Posty: 18
Rejestracja: 2009-11-05, 14:13

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Marcin_MM »

Ja i Marta również mamy naprawdę ciepłe śpiwory.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Marta Cobelto »

Moi drodzy, WAŻNE OGŁOSZENIE

ponieważ zachodzi prawdopodobieństwo, że są jeszcze osoby, które nie wpłaciły drugiej raty za kurs, a więc NIE MOGĄ bez tej płatności pojechać -----
bardzo proszę, żeby te osoby przyniosły owe 100 zł na dworzec i wpłaciły Karolinie, która z Wami jedzie na pierwsze 2 dni.
Awatar użytkownika
Gośka
Posty: 34
Rejestracja: 2009-10-29, 00:27

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Gośka »

mam pytanie, czy ktoś z Was jest w stanie mi wyjaśnić mi o co chodzi z tymi suszonymi warzywami...tzn. na jakim dziale je znajdę w sklepie i w ogóle? o co chodzi?
Choroba morska- mnie to nie rusza.
Marcin_MM
Posty: 18
Rejestracja: 2009-11-05, 14:13

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Marcin_MM »

Jesli ktoś to jeszcze zdąży przeczytać: Oczekuję, że Marcin i Sebastian będą mieli dla mnie pieniądze za przejazd dziś na dworcu (60zł).

Panstwa przewodników, którzy z nami wracają w sob/nd informuję, że mamy jeden bilet nadmiarowy grupowy, bo Zosia urywa się z grupy wcześniej. Zatem jedno z Was może na nim wrócić :)
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: wex »

Powodzenia i do zobaczenia w poniedziałek:).
malgo
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-13, 19:57

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: malgo »

dziękujemy :]
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Hej

My już od czwartku rano jesteśmy w Warszawie. Dziękujemy wszystkim za świetne cztery doby :-)

Szczególnie dobrze wspominamy grzbiet Siwejki, który dzięki kursanckiej czujności pokonaliśmy sprawnie z całkiem niezłą świadomością tego, gdzie się w danej chwili znajdujemy. Nie obyło się bez ofiar, ale na szczęście na przełęcz Lipka dotarliśmy wszyscy.

Duże brawa należą się Michałowi za bezkompromisowe przekazanie nam regulaminu wejścia i zachowywania się w Domu Pielgrzyma w Uściu Gorlickim, a także za przygotowanie (wspólnie z Gosią W.) pysznej kolacji.

Wreszcie trzeba wspomnieć o konkursie krajoznawczym, który wygrała grupa "Jeźdźcy Szalonego Kiślu"; drugie miejsce "Pipanty", trzecie miejsce "Michał Pluta". Nagrodą był immunitet zwalniający z przygotowania najbliższego śniadania. Dla uściślenia warto dodać, że Michał był członkiem grupy... Jeźdźcy Szalonego Kiślu...

Nie sposób nie pochwalić Piotrka za kapitalny referat o rzemiosłach Łemków, wyjście poza zawartość Rewasza dało świetny efekt.

Generalnie (bo się rozpisałem) dziękujemy za fantastyczną atmosferę wyjazdu, pytania i dyskusje, a także wysokie tempo marszu - ok 3 GOT/h

Asia i Jędrek
DRUNIA
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Wojtek »

Tego tempa marszu to chyba najbardziej wam zazdroszcze.

W.
Awatar użytkownika
Gośka
Posty: 34
Rejestracja: 2009-10-29, 00:27

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Gośka »

no fajne było, najlepiej, że pod górę, więc nikt nie zmarzł:)

ja do kapitalnych zaliczam dyskusję między Sebastianem i Michałem, szczególnie o szóstej rano gdy mieliśmy wstawać i pod cerkwią w Hańczowej,

no i serdeczne dzięki dla Sebastiana za poranne wstawanie, gdyby nie on nigdy byśmy nie wyszli z tego namiotu,

dzięki dla Asi za troskę, szczególnie za wyrozumiałość, ten jeden dzień pozwolił mi dać sobie radę do końca:)

No i podziękowania dla Marcina za wiadro:) Właśnie wietrzy się na balkonie i czeka na środę:)
Choroba morska- mnie to nie rusza.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Michal Pluta »

Bardzo wszystkim dziękuję za udany wyjazd.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Wojciechu
Posty: 129
Rejestracja: 2009-11-02, 23:54

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Wojciechu »

Cześć, serdecznie dziękuję Wam za wspólnie odbytą zimówkę. Co prawda nie byliśmy ze sobą razem zbyt długo, ale spędzony z Wami czas był bardzo sympatyczny. Mam nadzieję, że macie podobne doświadczenia.

Pozdrawiam serdecznie!

Wojtek
"W takim razie proszę mi oddać moją należność."
ODPOWIEDZ