Po Prostu Rajd

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Po Prostu Rajd

Post autor: Paveł »

Witamy i zapraszamy wszystkich, dla których wędrowanie po górach nie kłóci się z zadumą i refleksją.
Na Po prostu Rajd, 17-18 kwietnia. Szczegóły na stronie: http://www.skg.uw.edu.pl/component/cont ... cle/41/586.

pozdrawiamy,
Paweł i Przemek
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Litrowy »

Dodam, ze mam jeszcze trzy wolne miejsca. Zapraszam na trasę "Z wąwozów n rogi".
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
sarniak
Posty: 143
Rejestracja: 2009-10-25, 19:32
Kontakt:

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: sarniak »

Gdy szedłem dzisiaj rano do pracy, dławiący zapach spalin z jakiegoś gruchota, który mijał mnie moją stroną lewą, uświadomił mi jak bardzo chciałbym jeszcze połazić sobie po beskidzie sądeckim, pobyczyć się w chacie pod niemcową i robić wiele innych rzeczy, które mogą mi w takim towarzystwie trochę spaczyć mózg, zostawiając za to zdrowe oczy.

No ale życie nie je bajka i letko nie ma, trzeba jakoś wrócić do rzeczywistości. Optymistycznym akcentem jest fakt, iż ni jeden kabanosek, ni jedna rodzyneczka, ni jeden kawałek czekolady nie poszedł na przerwach i teraz sobie podjadam umierając pochylony nad laptopem w pracy.

Pozdrówki i dzięki dla wszystkich uczestników, zarówno z grupy wąwozowo-rogowej jak i hardcorowo-masochistycznej. Czekam na zdjęcia i do zobaczenia w środę :).

p.s. jak tam pawłowe dzieci, dotarły? :)
Mikołaj Brzeziński
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-24, 10:01

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Mikołaj Brzeziński »

Pawłowe dzieci dotarły, z poparzonymi słońcem nosami, czołami, uszami, policzkami i innymi częściami ciała. Było dobrze, nie ma to jak pokuta, pod górę i brzozową witką po plecach- to zmienia percepcję rzeczywistości, potem ciężej wrócić do tu i teraz ;-)
Dzięki taci, mamci i rodzince:)
Szczygieł
Posty: 4
Rejestracja: 2009-10-19, 20:39

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Szczygieł »

Z mojej strony także wielkie dzięki za organizację tego rajdu, oby więcej było takich wypadów i widoków:) pozdr
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Aga »

A sarniaku czasem kubka nie zostawiłeś? Bo jak nie, to za moją radą zgarnęliśmy cudze mienie, a niech to motyla noga i kurza melodia!
Wbrew pozorom było bardzo spokojnie.
Należy ponadto uważać na kukuły podrzucane ukradkiem do gniazd - wielkie zagrożenie!
Ojcu Prezesowi dziękować należy za całokształt, okraszony ciekawostkami dotyczącymi kolei.
Jako i Matce też, ze szczególnym uwzględnieniem, że ani razu nie został zagrany Majster Bieda, za to mnóstwo ciekawych alternatyw.
Azymucik
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Paveł »

I ja dziękuję wszystkim uczestnikom Rajdu Po Prostu, z którymi miło było wędrować po prostu, choć nie po prostym. Bardzo uprzejma masakra kondycyjna, choć lekarz mówił że w tym wieku trzeba się już oszczędzać :)
Szczególne podziękowania dla pogody, która okazała się wyjątkowo łaskawa,mimo "deszczowego" duetu obecnego na wyjeździe, nawet prowokacyjne okulary słoneczne nie spowodowały opadu.
Podziękowania szczególne dla:
Wuja Przema że przeuroczą pobudkę, zgoła bezkonkurencyjną w kategorii zeszłoniedzielnych pobudek
ciotce Karusi za pyszną zupę bez kostek
ekypie wujowej za aranżację wieczoru i wyrozumiałość dla steranych GOTami
Sarniakowi za błogie pogrywanie przy porannych parówkach
i za gruntowne, niedzielne ćwiczenia muzyczne bez sięgania do "próchnicy" :)
oraz konduktorowi PKP Intecity, za ułaskawienie biletu :)
i wszystkim z osobna, za fajową atmosferkę. Zresztą - wbrew pozorom - poważną. W końcu niektórzy mogli być zmęczeni.
Awatar użytkownika
sarniak
Posty: 143
Rejestracja: 2009-10-25, 19:32
Kontakt:

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: sarniak »

Aga pisze:A sarniaku czasem kubka nie zostawiłeś? Bo jak nie, to za moją radą zgarnęliśmy cudze mienie, a niech to motyla noga i kurza melodia!
Już mi Paweł przekazał, że go zgarnęliście :) Dzięki Azymuciku :)

Wychodzi na to, że zawsze jest jakiś taki przedmiot, który zostawiam. Kiedyś to był szalik, teraz kubek, ciekawe, co będzie następne :P
Awatar użytkownika
YETI
Posty: 215
Rejestracja: 2007-04-02, 08:27
Lokalizacja: Kielce-Warszawa-Lublin
Kontakt:

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: YETI »

A kto nie był niech żałuje 8-)
A oto zdjęcie oddające poważną atmosferę wyjazdu
Załączniki
DSC_0837.JPG
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 121
Rejestracja: 2007-05-06, 13:08
Lokalizacja: daleka prowincja
Kontakt:

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Asia »

Frakcja zachodnia również wszystkim dziękuje za uprzejmy wyjazd, choć mogliście nawet nie zanotować naszej obecności. Miłośnicy brokuła i masła orzechowego byc moze odnotowali :)
Wracając lansowaliśmy się w klapkach kąpielowych w dolinie Białej Wody oraz pod zamkiem w Niedzicy.
A następnym razem przyjdziemy pierwsi, a wyjdziemy ostatni :)
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: Karusia »

Pożądam zdjęcia Thabibabek w piosence "Thalibka"!
I filmików gdy "ona byla na niego zla"
ciotce Karusi za pyszną zupę bez kostek
... ale z musztardą :/
Awatar użytkownika
sarniak
Posty: 143
Rejestracja: 2009-10-25, 19:32
Kontakt:

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: sarniak »

wychodzę z takim uprzejmym zapytaniem:

GDZIE JEST WIĘCEJ ZDJĘĆ!!!!!?????

:P
Awatar użytkownika
YETI
Posty: 215
Rejestracja: 2007-04-02, 08:27
Lokalizacja: Kielce-Warszawa-Lublin
Kontakt:

Re: Po Prostu Rajd

Post autor: YETI »

"Introduce a little anarchy, you upset the established order, and everything becomes chaos. I am an agent of chaos. And you know the thing about chaos, Harvey? It’s fair."
Joker
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Po Prostu Ultra Bardzo Poważny Rajd

Post autor: Litrowy »

Ładne. A Tatry o poranku wypierd. Tylko naprawdę jestem zniesmaczony Waszym wydurnianiem się w niedzielę. Nie wypada.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: Po Prostu Ultra Bardzo Poważny Rajd

Post autor: Aga »

Zdjęcia pyszne, a kto dysponuje nagraniami :>?
Azymucik
ODPOWIEDZ