Szukam partnera lub partnerki

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Janekm
Posty: 52
Rejestracja: 2007-03-30, 17:48

Szukam partnera lub partnerki

Post autor: Janekm »

Podstawą dobrej reklamy jest chwytliwe i przyciągające uwagę hasło :-)
Oczywiście chodzi o ściankę wspinaczkową, ja poszukuje osoby jednej, aczkolwiek im więcej tym weselej, więc jakby udało się ustanowić dzień klubowej ścianki ( i jeszcze jakąś zniżkę) tak jak mają siatkarze to było by super.

Ale czas na moje ogłoszenie:
Miejsce: BUW, OSiR Ochota (im bliżej metra tym lepiej)
Czas: niewyjazdowe weekendy, czw! pn, wt, po 1800 +/-
Poziom: przyziemny
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Szukam partnera lub partnerki

Post autor: Alja »

Ja jestem za dniem ścianki klubowej!!! Chętnie się dołącze

Ola
"...ja zaś jeśli chodzi o to właśnie bardzo lubię błoto..." ;) (J. Brzechwa)
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą" (Fiodor Dostojewski)
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Szukam partnera lub partnerki

Post autor: duh »

chętnie się dołączę :-> byleby jakieś studenckie warunki wynegocjować;)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Szukam partnera lub partnerki

Post autor: ŁukaszM »

Ponieważ znajomy z którym się wspinam ostatnio dosyć często nawala to zapytam czy ktoś się może wspina na Nowowiejskiej? Ja bywam tam wieczorami i w weekendy zaraz po otwarciu. Po długiej przerwie poziom nie najwyższy ale trening czyni mistrza :)
Prawdopodobnie na początku czerwca (ewentualnie w maju) wybieram się na kurs wspinaczki skalnej. Może ktoś ma podobne plany? Zawsze to będzie można zrzucić się na paliwo i wygodnie dojechać sobie samochodem. Wspólne weekendowe wypady w skały też mile widziane.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Dawidos
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-04, 13:05

Re: Szukam partnera lub partnerki

Post autor: Dawidos »

Witam Was serdecznie,

jeśli chodzi o dzień ściankowy, to dopóki nie sformujemy jakiejś grupy pospolitego ruszenia regularnie chodzących na tę oto ściankę o jakichkolwiek zniżkach możemy zapomnieć. Wszelakie pertraktacje spaliły na panewce.

Jeśli chodzi personalnie o mnie to jakoś tak bardzo regularnie można mnie spotkać na Nowowiejskiej we wtorki od 18-20 i soboty od 18-22 na tejże ściance.
Ze mną chodzi także Piotruch, Agatka i Paweł (nie związany z Skg) więc jeśli chodzi o kogoś do samego trzymania sznurka, potowarzyszenia i pogadania i pomocy techniczno psychicznej to jesteśmy do usług.

Nie traktujcie tylko tego proszę jako pewniaka że tam będziemy zawsze we wtorek i czwartek bo chimery nasze pozwalają na częste zmiany. Ale już zapytanie mailem 2 dni przed jest wskazane i chętnie odpowiem czy takowe spotkanie się odbywa.

Jeżeli znalazłaby się większa grupka chętnie regularnie będę wrzucał czy się pojawiamy i w jaki dzień.

Aha jeszcze jedno jeżeli ktoś ma zapytanie dlaczego akurat Nowowiejska moja odpowiedź brzmi: "bo taaaaaaak" (czyt. posiadana i lubiana karta Benefit wspiera tę oto ściankę jako jedyną w Warszawie i dumni posiadacze takowej mają darmowy wstęp)
PS: KW ma wejście we wtorki od 20 do 22 za 10 zł (trzeba być członkiem KW)

Serdecznie pozdrawiam
Dawid
O to chodzi jedynie, by naprzód wciaż iść śmiało, bo zawsze się dochodzi, gdzie indziej niż się chciało.
ODPOWIEDZ