środowe bro

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: środowe bro

Post autor: ccrc »

Koleżanky y Koledzy,

Gdzie jutro? Wieżyca? Nora? jakiś doraźny system chałupniczy?
granią czy żlebem, oby na szczyt
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: środowe bro

Post autor: ŁukaszM »

Nora? Co to? :) Prosił bym tylko o nie zmienianie miejscówki w ostatniej chwili bo trochę głupio zasuwać pół godziny przez miasto żeby wejść do pustego lokalu.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: środowe bro

Post autor: ccrc »

Nora to pub zaraz przy Uniwerku, na krakowskim. Co do zmian lokalu popieram - w zeszłym tygodniu sam się zdziwiłem, jak wszedłem do Wieżycy. Ustalmy coś dziś na sztywno i trzymajmy się tego jak pijany słupa :->
granią czy żlebem, oby na szczyt
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: środowe bro

Post autor: tomek1234 »

Nie wiem czy Karusia pamięta, co mówiła niespełna tydzień temu, ale ja dość klarownie przypominam sobie obraz, jak mówi, że proponuje zmianę zwyczaju spotykania się w zadymionych pubach i piwnicach na zwalanie się do niej na chate :-> Pewnie jakiś sms do Karusi byłby wskazany zanim wpadnie do niej 20 osób? Może ccrc coś skrobniesz? 8-)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: środowe bro

Post autor: ŁukaszM »

Dwa warunki konieczne dla miejscówki spotkań:
1. W Centrum
2. Z dostępem do MCFlurry :P
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: środowe bro

Post autor: ccrc »

Łukaszu, Ty wyraźnie faworyzujesz Maca pod Centralnym. Tyś abstynent, ale reszta mogłaby mieć ochotę na... McBrowara?
granią czy żlebem, oby na szczyt
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: środowe bro

Post autor: tomek1234 »

Aleś wygodnicki, jak dla mnie, to mogę dojechać nawet 15minut, jeśli mielibyśmy tani lokal, bez dymu, z dostępem do lodówki i łazienki :mrgreen:
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: środowe bro

Post autor: ŁukaszM »

Faworyzuję raczej ścianę na Nowowiejskiej/slajdy na Noakowskiego/slajdy w starym BUWie skąd przybywam na spotkanie.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: środowe bro

Post autor: ccrc »

tomek1234 pisze:Nie wiem czy Karusia pamięta, co mówiła niespełna tydzień temu, ale ja dość klarownie przypominam sobie obraz, jak mówi, że proponuje zmianę zwyczaju spotykania się w zadymionych pubach i piwnicach na zwalanie się do niej na chate :-> Pewnie jakiś sms do Karusi byłby wskazany zanim wpadnie do niej 20 osób? Może ccrc coś skrobniesz? 8-)
Karusi chyba raczej szło generalnie o zwalanie się ludziom na chatę. Ja w tym tygodniu nie dam rady udostępnić mety, w przewidywalnej przyszłości - no problemo. Dawida nie ma, Tomek daleko, duh w akademiku - może zwałka do Łukasza? Plutona?

W najgorszym wypadku proponowałbym jednak tę Norę - wygląda sympatyczniej niż wieżyca i jest bliżej ciągów komunikacyjnych i całodobowego Maca.
granią czy żlebem, oby na szczyt
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: środowe bro

Post autor: duh »

Tomku, tani czyli darmowy :mrgreen: ? ja nie mam nic przeciw chałupnictwu, zwłaszcza, ze mój budżet preferuje takie spotkania, ale zarówno nora jak wieżyca może być.
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: środowe bro

Post autor: duh »

ja generalnie zapraszam do siebie, tylko miejsca to ja mam tyle co u psa w budzie ale damy radę ;-) Problem jest taki, że jeśli ktoś da się przybić na portierni to tylko do 23:00 :-|
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: środowe bro

Post autor: ŁukaszM »

Piotrek, czy Ty widziałeś moją kawalerkę? Więcej miejsca jest w tramwaju o 8.00! :twisted: Jestem za Norą. Tylko dajcie na nią jakiś dokładny namiar.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: środowe bro

Post autor: wex »

Poprzednio po slajdach poszliśmy do Nory. 3 minuty piechotą, nie było dużego tłoku a z głośników sączył się przyjemny blues. Nie wiem na ile taka sytuacja jest tam powtarzalna, ale proponuję dać tej knajpie szansę.
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: środowe bro

Post autor: tomek1234 »

A ja mam avatara w końcu! Trzeba to opić :mrgreen: Proponuję więc środę po slajdach w Norze. Nie testowaliśmy jeszcze tego lokalu, a to dla mnie już wystarczający powód. Reasumując, jakbym miał wybierać N czy W, wybieram N.
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: środowe bro

Post autor: duh »

a kwestia (że tak to lapidarnie ujmę) dość istotna; jaka jest cena browaru?
ODPOWIEDZ