Przejście zimowe 2013

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Przejście zimowe 2013

Post autor: Paveł »

Szanowni Kursanci,

Mróz za oknem trzaska, śniegu przybywa - czas ciepło pomyśleć o przejściu zimowym.
W najbliższą środę, 23 stycznia 2013 zapraszam na spotkanie informacyjno-organizacyjne,
zaraz po wykładzie, w sali tej samej co wykład.
Zapraszam wszystkich chętnych, pierwszeństwo oczywiście dla uczestników XXXII KPG mających zaliczone 3 kursówki.
Spotkanie jest obowiązkowe.

pozdrawiam i do zobaczenia,
PM>
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: mal_ruk »

Chciałabym zgłosić chęć uczestnictwa w zimówce jako walet:)).
Gośka Rukasz
Awatar użytkownika
YETI
Posty: 215
Rejestracja: 2007-04-02, 08:27
Lokalizacja: Kielce-Warszawa-Lublin
Kontakt:

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: YETI »

Ja też bym trochę powaletował :)
Maciej Hammer
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-04, 18:20

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Maciej Hammer »

Cześć, wyrażam gorącą, naglącą i przemożną chęć uczestnictwa w zimówce jako kursant-spadochron z XXXI Kursu (wszystkie formalności załatwione), tyle że nie mogę się fizycznie stawić na spotkaniu - ale duchem będę. Biorę wszystkie tematy których inni kijem nie tkną, tyle że nie ma mnie w Polsce przez najbliższe dni, więc na spotkaniu stawię się dopiero w lutym. Dane do ubezpieczenia i pieniądze na transport powierzyłem Grześkowi, dostarczy. Oferuję swój namiot 2+1 (marabut poligon 2), mogę nieść gara.
Paulina
Posty: 257
Rejestracja: 2012-11-09, 20:26

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Paulina »

Hej! Mnie też nie będzie jutro na spotkaniu, jestem chora więc nie dam rady przyjść. Zgłaszam chęć do zadań takich jak ubezpieczenie czy jadłospis (tego podczas kursówek nie robiłam), a i temat gawędy też proszę o przydzielenie, obojętnie jaki :)
gosia_bartnicka

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: gosia_bartnicka »

I ja i ja chce być waletem!, chociaż na weekend :-)
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Paveł »

W harmonogramie kursu pojawił się link do informacji o przejściu zimowym :
http://www.skg.uw.edu.pl/harmonogram-zaj/755
UWAGA: w stosunku do wczorajszych ustaleń Ewelinie zabrałem busy w regionie (które przypadły Maćkowi), zaś Ewelinę poprosimy aby z Pauliną nas karmiły (jadłopsis)
Maćku - z tymi busami chodzi o zrobienie bazy danych busiarzy występujących w przyrodzie między dolinami Ropy a Wisłoka (na terytorium Polski), oczywiście wraz z numerami telefonów.

Proszę Grzegorza o informacje o opcji dojazdu i powrotu na maila do 25.01, 15h00.
wyjeżdżamy w pt, 8.02 po 20h00, a wracamy do Warszawy przed 10.02, 12h00.
Interesują nas opcje tanie, w miarę możliwości kolejowe, wynajęcie busa w ostateczności i tylko na odcinkach lokalnych.
Wraz z godzinami przejazdów proszę o informację o cenach dla studentów/normalnych po uwzględnieniu osiągalnych promocji.

WSZYSTKICH proszę o zastanowienie się głebokie nt tego, czym byście radzi urozmaicili dietę na zimówce. Jakieś innowacje kanapkowe/ śniadaniowe/ przegryzkowe/ obiadowe.

Widzimy się w najbliższą środę, 30.01 o 17h45 w sali 200 ZSS (tam gdzie wykład)
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: jedrek_witkowski »

ja też bym chciał chwilę powaletować!

jędrek
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Czaki »

Informacja o przejazdach.
Dojazd:
Jedziemy pociągiem TLK do stacji Grybów. Jesteśmy tam o 8:37
Ponieważ jest to skład z rezerwacją miejsc możemy ruszać z zachodniego z którego pociąg odjeżdża o 22:50.
ceny Biletów to 67 normalny i 32,83 studencki. do tego 3zł miejscówka.
Jeśli bilet zostanie kupiony co najmniej tydzień wcześniej jest 10% zniżki.
Jeśli będzie więcej osób bez zniżek to być może uda się kupić bilet abonamentowy (7 przejazdów w cenie 5)
Z Grybowa do Owczar pojedziemy wynajętym busem (jeszcze nie wiem ile)

Powrót:
Wracamy z Dulki pks-em do Rzeszowa (wyjazd 17:27 dojeżdżamy o 19:45
(nie ma rezerwacji, ale od dyżurnego dostałem informacje, ze jedzie duży autobus i nie będzie problemu) cena 16.50/12.40
W Rzeszowie wsiadamy do polskiego busa (23:30 - warszaw 5:00). Obecnie cena średnia przy zakupie 18 biletów to 21zł
Dla bezpieczeństwa założyłbym 25. i to co zostanie przekazał na wydatki wspólne.

W warszawie potrzebujemy (możemy) kupić bilety na pociąg i powrót polskim busem.
Bilety chciałbym zakupić w czwartek, aby maksymalne wykorzystać zniżki.

Chciałbym zebrać po 60 zł od osób z zniżkami i 90 bez zniżek.
Ponieważ istnieje duża szansa, że nie będę na wykładzie w środę (i pewność, że nie będzie mnie na spotkaniu) najchętniej zebrałbym pieniądze przelewem. Przydało by się jednak bezpieczniejsze miejsce na podanie danych do niego.
Proponuję aby jak w wypadku kursówki Tomka Wekseja wykorzystać dokument google aby przechowywać Najbardziej aktualne informacje:
https://docs.google.com/document/d/1POo ... I1vp4/edit
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Czaki »

Naprawdę chciałby kupić te bilety w czwartek wieczorem.
Dane do przelewu umieściłem w dokumencie. Jeśli ktoś che je dostać na maila to niech pisze bokota [at] gmail.com
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: PiotrHist »

Tez chetnie powaletuje, moze nie przez caly tydzien, ale przynajmniej przez pare dni. Pozdrawiam Piotrek Głowacki.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Grzesiek »

Osobom mającym do opracowania cmentarze wojenne polecam stronę http://www.cmentarze.gorlice.net.pl/
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Czaki »

Do tej pory dostałem przelewy od 3 osób (Ewelina, józefina i Paweł). Jeżeli ktoś jeszcze zrobił przelew to prosiłbym o informacje na maila. Jeśli nie to prosiłbym o jak najszybsze wykonanie.

PS. Nie wiem co było ustalane na spotkaniu ale dysponuje namiotami 2 i 4 i mogę pożyczyć 3
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: jedrek_witkowski »

cześć,
mnie niestety nie uda się dołączyć do Was.
Powodzenia!
Jędrek
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście zimowe 2013

Post autor: Paveł »

Uwaga,

Osoby, których wpłat Grzegorz nie będzie miał zaksięgowanych na koncie do piątku - nie jadą na zimówkę. Proszę Grzegorza o przesłanie mi w piątek (jutro) listy osób, od których ma środki na bilety.

Namiot: wszystkie osoby o statusie nie-kursanta zadbają o swoje miejsce na nocleg we własnym zakresie, a dodatkowo obowiązkowo przyjmą do siebie jedną osobę na noclegi do środy włącznie. Po środzie trzeba będzie dogęścić któryś z pozostałych namiotów o tę jedną osobę, więc trzeba być na to przygotowanym.

Skarbnik - oczekuję jasnej informacji o pieniążkach do kasy wspólnej, jakie będziesz zbierał oraz w jakiej formie (przekaz pocztowy ? czeki podróżne ? bony IKEA? gotówka, przelew ?) . Skontaktuj się z osobami, które przygotowują zwiedzanie obiektu - dowiedz się czy jest jakaś opłata. Skontaktuj się z Grzegorzem - czy zbiera on kasę na cały transport czy tylko na część, jeżeli nie na całość- to pozostałą część też musisz zebrać. Jadłospis - jeżeli część jedzenia będziemy dokupywać w trakcie przejścia - też trzeba oszacować ile dodatkowe zakupy mogą kosztować. może są jeszcze inne potrzeby ? Ze swojej strony dodam, że dodatkowo trzeba mieć w kasie wspólnej zarezerwowane: 30zł oraz 5 EUR na osobę.

W kolejną środę nie spotykamy się - dalsza koordynacja przygotowań za pomocą zdalnych środków łączności.
ODPOWIEDZ