Przejście zimowe 2016

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

PRZEJŚCIE ZIMOWE 2016

Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne wszystkich kursantów chętnych do udziału w tegorocznym przejściu zimowym. Termin przejścia to 13-20 lutego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20.01.2016 r. (środa) przed wykładem o godzinie 17:20, w tej samej sali co wykład. Będzie to pierwsze spotkanie, co nie oznacza, że można się na nim nie stawić - obecność potencjalnych uczestników jest obowiązkowa.

Na spotkaniu zapoznamy się z ogólną specyfiką przejścia zimowego oraz zajmiemy się rozdzieleniem zadań.
AdamZ
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-03, 21:21

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: AdamZ »

Ja niestety nie mogę przyjść na spotkanie - praca.
BartoszPotoczny

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: BartoszPotoczny »

Tez jestem w pracy ale na zimówke chce jechać. Troche wcześnie to spotkanie.
Pawelogica

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Pawelogica »

Ja oczywiście jadę, mam nadzieję na piękną zgniłą zimówkę, nie jak rok temu :)
MartaR

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: MartaR »

Ja się spoznie dość mocno, bo miałam w pracy obowiązkowy wykład. Ale jechać chcę.
Marta Rutkowska - nie Sikora ;)
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

Hej,
wszyscy kursanci mający zamiar jechać na zimówkę proszeni są o wypełnienie poniższego formularza. Na odpowiedzi czekamy najpóźniej do piątku (22 stycznia) do wieczora (21:00).

http://goo.gl/forms/g3XSPP6QE3
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

Drodzy Kursanci,

poniżej przedstawiamy Wam pełną listę uczestników przejścia zimowego, wraz z zadaniami przyporządkowanymi do każdej osoby. W przyszłości lista ta zostanie wzbogacona również o referaty. Kursanci z lat ubiegłych, którzy kontynuują wcześniej rozpoczęty kurs póki co mogą cieszyć się brakiem zadania, jednakże (jako że powinni mieć więcej kursówkowej wiedzy i doświadczenia) będziemy wymagać od nich szczególnie ciekawych, bogatych w szczegóły i rozbudowanych referatów ;-)

1. Jędrzej S. Opracowanie transportu na miejsce
2. Daniel S. Opracowanie transportu powrotnego
3. Paulina P. Busy/komunikacja w regionie
4. Paulina S. Jadłospis
5. Dawid W. Jadłospis
6. Jakub D. Jadłospis
7. Adam Z. Ubezpieczenie
8. Joanna K. Lista ekwipunku indywidualnego
9. Bartosz P. Sprzęt wspólny (gary, siekiery, piły, pokrywki, rękawice, ... ) - bez apteczek i namiotów
10. Marta R. Namioty
11. Anna K. Apteczki: lekowa i opatrunkowa
12. Anna Z. Apteczka sprzętowa
13. Zofia S. Skarbnik wyjazdu (zbieranie pieniędzy, przelewy, rozliczenie, zwrot pieniędzy, ...)
14. Michał W. Kronikarz zimówki (drobne notatki) + relacja po powrocie zamieszczona na naszej stronie
15. Andrzej P. Rezerwa (przejmiesz zadanie po pierwszej osobie, która się wycofa)
16. Damian O. (34 KPG)
17. Aleksandra D. (34 KPG)
18. Paweł N. (33 KPG)
19. Maciej T. (33 KPG)

Każde zadanie będziemy oczywiście szczegółowo omawiać na naszych spotkaniach przedwyjazdowych.

Pozdrawiamy serdecznie i rekomendujemy jak najszybsze zabranie się za przygotowanie do wyjazdu (bo czasu wcale nie zostało już tak wiele ;-) )

PS. Przestrzegamy przed publikowaniem na forum tzw. danych wrażliwych (jak np. PESEL, adres, numer konta, hasło do banku, ...), co w trakcie przygotowań do kursówek zdarzało się nagminnie.
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

Niepublikowanie nazwisk znacząco utrudnia komunikację, ponieważ nie wiem, kto jeszcze ma jadłospis :)

Dawid W. i Paulina S., odezwijcie się do mnie proszę na maila, ponieważ nie jestem pewien, czy szukam właściwych osób na facebooku (jakub.dominowski@gmail.com) albo na fb (Jakub Dominowski. Lepiej to drugie, dyskusja na bieżąco będzie efektywniejsza) i zaczniemy ustalać szczegóły
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Grazyna »

Drodzy kursanci,
w najbliższą środe spotykamy się po wykładzie na omówienie rezultatów waszych zadań. Obecność obowiązkowa.
Na forum jak na razie cisza, ale mam nadzieję, że przygotowania idą do przodu. Oczekujemy na publikację wyników waszej pracy najdalej do wtorku wieczór.

Na zimówcę będziemy wędrować po zachodniej część Beskidu Niskiego.

Poniżej doprecyzowanie kwestii transportu:
1. Transport TAM
Chemy znaleźć się w sobotę rano 13.02 w miejscowości Brunary.
2. Transport POWRÓT
Chcemy rozeznać się w możliwościach powrotu na rano oraz popołudnie 21.02 z różnych punktów drogi wojewódzkiej nr 977 (Gładyszów, przełęcz Małastowska, Małastów).
mku

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: mku »

Powrót jest planowany na 20.02. (sobota) czy 21.02. (niedziela)?
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Martarr »

Poniżej zbieram informacje w formularzu o namiotach, proponuję również, by mój formularz stał się głównym formularzem zimówki, po wypełnieniu do przez wszystkich w sprawie namiotów, przyznam Wam wszystkim prawa edycji- będzie prościej, przejrzyście i w ogóle grejt. Stąd w formularzu już teraz pytania np. o PESEL- do ubezpieczenia, więcej nie wymyśliłam, "zadaniowcy" będą dokładać swoje kolumny i zakładki.

LINK DO FORMULARZA:
http://goo.gl/forms/MTJhQWiJyX
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Grazyna »

Powrót planowany jest na niedzielę (ale przede wszystkim zależy nam na opcjach, które pozwolą nam być rano w Warszawie).
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

Ania i Marta, wypelniłyście już formularz - z tego co pamiętam, to Marto, Ty nie wybrzydzasz jeśli chodzi o jedzenie, a dla Ciebie Aniu dieta wegetariańska?
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

Pytania do Instruktorów

1. Czy w trakcie wyjazdu planujemy odwiedzać dolinę i uzupełniać zapasy?
2. Muszę koniecznie być w Warszawie 19 lutego, ale zależy mi też na przejściu i jego zaliczeniu. Nie zamierzam oczywiście w żaden sposób porzucać zadania, ale byłbym wdzięczny za otwartą furtkę - po prostu zorganizuję sobie transport powrotny we własnym zakresie odpowiednio wcześniej. Czy coś takiego wchodzi w grę?
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Grazyna »

kubs pisze:1. Czy w trakcie wyjazdu planujemy odwiedzać dolinę i uzupełniać zapasy?
Tak, będzie taka możliwość w środę.
kubs pisze:2. Muszę koniecznie być w Warszawie 19 lutego, ale zależy mi też na przejściu i jego zaliczeniu. Nie zamierzam oczywiście w żaden sposób porzucać zadania, ale byłbym wdzięczny za otwartą furtkę - po prostu zorganizuję sobie transport powrotny we własnym zakresie odpowiednio wcześniej. Czy coś takiego wchodzi w grę?
Zgłoś się do nas po jutrzejszym spotkaniu.
ODPOWIEDZ