Przejście zimowe 2016

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Paveł »

Kochani,

W ferworze walki z plecakami i innymi materiami złośliwymi chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że naszą przygodę w górach zaczynamy w Brunarach. Dociekliwi analitycy mieli szanse się spostrzec, że jest to ta sama miejscowość, w której występuje cerkiew, którą miała nam pokazać Asia K. Ale już jej nam nie pokaże, nie w tym roku.
Niemniej jednak reszta ferajny nadal jedzie do Brunar i cerkiew chce zobaczyć.
Nie wiadomo komu dobry los da prowadzenie, więc lepiej się przygotować z tematu, zwłaszcza dowiedzcie sie od Asi jak jest z możliwością zwiedzenia cerkwi (od środka, oczywiście) - kto ma klucze, czy jesteśmy już z kimś ze wsi umówieni, jakie są zasady zwiedzania itp.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Ania_Zeth »

Zdaje się, że Paweł Nowak. dostał temat cerkwi.
Umówiłam nas na zwiedzanie na g. 8- wcześniej niestety nie da rady, ponieważ Pani, która opiekuje się cerkwią ma kawałek drogi.
Cerkiew w Czarnej- Pani mieszka przy cerkwi, więc w godzinach 7.30-17 jeśli tylko jest w domu to otworzy.
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

#jedzenie

Szanowni!

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się liczbę uczestników
niezmiernie ważne jest, by każdy z was wiedział, co ma w paczce żywnościowej!

oczywiście, mamy listę, która mówi kto i co powinien mieć, jednak ze względu na pewne przetasowania proszę o uwagę, co pakujecie do plecaka :)


pozdrawiam!
K.


PS
dokupiłem plusze!
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

Hej,

fajnie, że wszystkim udało się cało i szczęśliwie wrócić do domu po wyczerpującym tygodniu w górach. Choć przejście zimowe już się zakończyło, wciąż pozostało do załatwienia parę spraw.

Zosiu i Marto, ponieważ obie pełniłyście funkcję skarbnika zimówki, bardzo Was proszę o dokonanie ostatecznego rozliczenia, przedstawienia nam wyników, a także dokonania zwrotów i pobrania pieniędzy od osób, które mają niedopłatę.

Michale, czekamy z niecierpliwością na relację z zimówki.

Dawidzie oraz wszyscy robiący zdjęcia, proszę podzielcie się nimi ze wszystkimi, tak żeby każdy mógł jeszcze przez moment powspominać naszą zimówkę :)

W nadchodzącym tygodniu na forum powinny pojawić się wyniki zejściówki.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w przejściu
Marek
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Do rozliczenia pieniędzy czekam na dokładne raporty z wydatków, ścigam zalegających.

Trochę czasu to jeszcze zajmie, choć staram się to zrobić jak najszybciej.
pozdrawiam

Zosia
Jędras

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Jędras »

będzie co wspominać !
kto nie był, niech żałuje !
wielkie dzięki wszystkim instruktorom
czekamy na wiosenne :)
David Wit
Posty: 11
Rejestracja: 2015-11-05, 18:52

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: David Wit »

Udostępniłem zdjęcia: https://uni-bonn.sciebo.de/index.php/s/t7DR66QhSkxTgx6
Dzięki za wyjazd!
David
BartoszP

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: BartoszP »

Cześć

Mam nadzieje, że zimówka się udała.

Słuchajcie mam pytanie. Czy są przewidywane jakieś zwroty za osób, które przelały kasiorke a na zimówke nie mogły jechać. Rozumiem, że to było w ostatniej chwili ale jednak 250zł piechotą nie chodzi i warto byłoby odzyskać chociaż jakąś część.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

Pytanie Bartka jest bardzo istotne. Marto, Zosiu, jak Wam idzie rozliczanie zimówki? Chcielibyśmy poznać ostateczne rozliczenie, najlepiej w formie raportu na co pieniądze zostały wydane, kto powinien dopłacić, a komu należy się zwrot.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Zwrot idzie powoli z racji wyjaśniania wydatków, nie rozliczę zimówki dopóki nie będę miała pełnych wydatków.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Miło mi poinformować, że przelewy zwrotne zostały wykonane.

Pozdrawiam

Zosia
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

Drodzy kursanci,

przesłałem Wam dzisiaj na maila wyniki poprawkowej zejściówki z przejścia zimowego 2016 (jeśli ktoś nie dostał wiadomości, proszę się odezwać).

Jednocześnie informuję, że:
- wszelkie wątpliwości dotyczące zaliczenia zimówki /zejściówki itp. są rozstrzygane przez Komisję Szkoleń (ks(at)skg.uw.edu.pl)
- wszelkie sprawy organizacyjne (np. oglądanie wyników prac, ...) są załatwiane za pośrednictwem Kierownictwa Kursu (kk(at)skg.uw.edu.pl)

Wszystkim tym, którzy uzyskali pozytywny wynik, gratuluję zaliczenia przejścia zimowego!

Pozdrawiam,
Marek Paleski
ODPOWIEDZ