VI kursówka

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: VI kursówka

Post autor: Mikhael »

Z przykrością muszę ogłosić smutną nowinę. Zabraknie mnie wśród Was podczas VI kursówki XXXVI KPG.

Życzę udanego wyjazdu i pozdrawiam
Michał
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: VI kursówka

Post autor: Michał »

"Studia albo kursówka", do czego to doszło, żeby jedna kursówka była równoważna całym studiom. ;-)
Na pewno najbliższa kursówka, zresztą podobnie jak i ostatnia, da wam trochę wyobrażenia o nadchodzącej zimówce.
Gocha

Re: VI kursówka

Post autor: Gocha »

Marek Paleski pisze:Peter, przygotuj referat na temat: "Wyznania Łemkowszczyzny – od prawosławia do grekokatolicyzmu. Unia Brzeska - przyczyny zawarcia, przygotowania, znaczenie unii. Konwersje - schizma tylawska, struktura wyznaniowa Łemkowszczyzny"


Gosia, jeśli chodzi o ubezpieczenie, to w tym momencie mamy 20 uczestników, ale musimy być przygotowani, że ta liczba będzie się zmieniać. Interesują nas możliwie jak najmniejsze koszty (czyli prędzej 10000 NNW niż 20000). Podeślij proszę mi i Michałowi warunki ubezpieczenia, a Kierownictwo Kursu cenę za osobę. Poza tym myślę, że bez względu na wybrany wariant ubezpieczenia, już teraz warto zacząć zbierać dane niezbędne do zakupu.

Hej, do tej pory ani mnie ani innym uczestnikom nie udało się znaleźć tańszego ubezpieczenia niż Allianz 30000. To chyba lepiej, że ubezpieczenie opiewa na wyższą kwotę przy niższej opłacie. Na 20 os. będzie to 55,60. Proszę o przesłanie dat urodzenia przez uczestników na adres e-mail: lusawa88@gmail.com.
Konrad P.
Posty: 27
Rejestracja: 2016-11-02, 08:44

Re: VI kursówka

Post autor: Konrad P. »

Mirek S pisze:Do osoby ogarniajacej sprzęt
Mam 2 gary z 4 kurowki. Nie chce ich przynosić w środę w tę i z powrotem. ;) Więc jeżeli je bierzemy to zaoszczedze fatygi-zabiore w piątek. Pliz kontakt, skoro nie ma tabelki, na forum.

Mirek S.
Nie taszcz tego w środę!!! ;)
Dzięki z góry, tylko gorąca prośba, potwierdź wcześniej sprawność garów.
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

Re: VI kursówka

Post autor: Paxek »

Dzięki,
Po przeprowqdzonych testach stwierdzam, że gary są sprawne.

Konrad P. pisze:
Mirek S pisze:Do osoby ogarniajacej sprzęt
Mam 2 gary z 4 kurowki. Nie chce ich przynosić w środę w tę i z powrotem. ;) Więc jeżeli je bierzemy to zaoszczedze fatygi-zabiore w piątek. Pliz kontakt, skoro nie ma tabelki, na forum.

Mirek S.
Nie taszcz tego w środę!!! ;)
Dzięki z góry, tylko gorąca prośba, potwierdź wcześniej sprawność garów.
Mirek von Niemiroff vel Niemirek
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: VI kursówka

Post autor: Marek Paleski »

Hej, mam parę pytań i parę uwag co do przygotowań:

1. Jadłospis - uwagi umieszczone w postaci komentarzy w dokumencie googlowym. Proszę opublikujcie pełną listę zakupów dla każdego posiłku.

2. Sprzęt wspólny i namioty - Konrad, przekażesz nam swoje ustalenia? Jak stoimy z namiotami?

3. Dojazd - Patryk, czy możemy Cię prosić o podzielenie się z nami informacjami odnośnie dojazdu? Będziemy wdzięczny za opublikowanie ustaleń w dokumencie googlowym. Czy mógłbyś już zacząć zbierać pieniądze na dojazd? Myślę, że warto, żebyś skontaktował się także z osobami odpowiedzialnymi za powrót, transport lokalny i jadłospis, żeby za jednym razem zebrać pieniądze potrzebne także na te sprawy.

4. Lista ekwipunku indywidualnego - Asia, jak Ci idą przygotowania? Kiedy możemy się spodziewać pierwszej wersji?

5. Dokument googlowy - planujemy go zastrzec? Zdaje się, że takie były wstępne ustalenia :)
Joanna_W
Posty: 85
Rejestracja: 2016-11-02, 23:00

Re: VI kursówka

Post autor: Joanna_W »

Sorry za opóźnienia, dzis przed północą na pewno uzupełnię listę w dokumencie i poproszę o komentarz :)
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: VI kursówka

Post autor: Michał »

Proszę wszystkich o sprawdzenie w dokumencie, czy są na liście.

Pojedzie z nami jeszcze jeden instruktor - Maciek Warchałowski, będzie jechał z Krakowa i tamże wracał, wiec jeszcze potwierdzi gdzie się spotkamy.

Jutro spotkanie po wykładzie w sali wykładowej lub starym BUWie, mam nadzieję zamknąć wtedy wszystkie sprawy.

Michał S.
Joanna_W
Posty: 85
Rejestracja: 2016-11-02, 23:00

Re: VI kursówka

Post autor: Joanna_W »

Lista ekwipunku indywidualnego została umieszczona w dokumencie. Czekam na ew. komentarz.

Dodatkowo mam pytanie/ sugestię do osoby zajmującej się sprzętem wspólnym (Konrad?) - uwzględnilibyśmy zabranie przynajmniej 2 pustych baniaków 5-litrowych? Trochę ułatwiłoby to transportowanie wody na posiłki :)
Joanna_W
Posty: 85
Rejestracja: 2016-11-02, 23:00

Re: VI kursówka

Post autor: Joanna_W »

Czarek_S pisze:Transport
Na niektórych kursówkach transport był tak zorganizowany, że się jechało ze swoim kierowcą, który zawiózł, przywiózł, po drodze się mu nocleg ogarnęło. Czy mogą się wypowiedzieć osoby które na takich kursówkach były jak taka opcja wyszła ostatecznie cenowo?
Czarku, cenowo wychodziło nam to całkiem nieźle - około 115 zł od osoby przy około 20 osobach jadących. Jedynie warto wcześniej dogadać warunki z kierowcą, żeby nie był zdziwiony, że po wędrowaniu po górach możemy wnieść mu do auta trochę piasku (jeden kierowca policzył sobie dodatkową kwotę, o czym dowiedzieliśmy się już w Warszawie...).
Kabanos
Posty: 6
Rejestracja: 2016-12-07, 08:52

Re: VI kursówka

Post autor: Kabanos »

Kochani,
w dniu dzisiejszym będę od Was zbierał po 50 złotych na bilet "tam". Proszę przynieść odliczone pieniążki na dzisiejsze spotkanie przedkursówkowe, jeżeli kogoś nie będzie proszę żeby się do mnie odezwał to wyślę dane do przelewu- mój adres to patryckula@gmail.com
anuszka
Posty: 21
Rejestracja: 2016-11-02, 13:35

Re: VI kursówka

Post autor: anuszka »

Bardzo mi przykro, ale niestety nie mogę jechać z wami na kursówkę :(. Nie będzie mnie też na dzisiejszym wykładzie. Zajmowałam się apteczką.

Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu, bawcie się dobrze.
Ania Szlendak
Peter_HS
Posty: 17
Rejestracja: 2016-10-27, 18:43

Re: VI kursówka

Post autor: Peter_HS »

Do tej pory nie otrzymałem żadnego maila o niczym. Nie wiem komu i ile płacić.
Jakub Pruszyński
Posty: 9
Rejestracja: 2016-10-28, 14:19

Re: VI kursówka

Post autor: Jakub Pruszyński »

Cholernie mi głupio teraz o tym informować , ale właśnie dowiedziałem się od szefowej ,że w związku z pewnymi awariami w projekcie muszę pracować również w sobotę - jest szansa ,że wyrobię się wcześniej , ale nie chce was w razie niepowodzenia zostawiać na lodzie - tym samym niestety nie mogę pojechać z wami.
Na dzisiejszym wykładzie również mnie nie będzie.

Co do jadłospisu początkowo była za niego odpowiedzialna Paulina, ale postaramy się oboje mimo wszystko to ogarnąć.

Jakie są szanse na dojście do skutku kursówki nr7 ???
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: VI kursówka

Post autor: Marek Paleski »

Zatem robimy drobną reorganizację:

1) Zadania:
Marysia, poprosimy Cię o przygotowanie i zabranie apteczki.
Marcin i Mirek, Wam z kolei powierzymy dokończenie przygotowania jadłospisu. Współpracujcie z Pauliną i Jakubem. Oznacza to, że za jadłospis odpowiedzialne są teraz cztery osoby: Jakub, Marcin, Mirek i Paulina.

2) Referaty:
Adam - Budowa geologiczna i morfologiczna BN - flisz, płaszczowiny, synkliny i antykliny, osobliwości geologiczne - jaskinie, ostańce, osuwiska, surowce mineralne. Podział geomorfologiczny Beskidu Niskiego (szczególne zwrócenie uwagi na Magury: Małastowską i Wątkowską)
Mirek - Operacja Gorlicka - przyczyny i uwarunkowania, dowódcy, przebieg akcji, znaczenie militarne i polityczne (szczególne zwrócenie uwagi na Dolinę Sękówki)
Zosia - Kościół pw. śś Filipa i Jakuba w Sękowej – historia, budowa, oprowadzenie, o ile to możliwe załatwienie zwiedzania wnętrza.
ODPOWIEDZ