III Kursówka

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

III Kursówka

Post autor: m.w. »

Zapraszam serdecznie na III Kursówkę która odbędzie się 24-25.11.2018 w Beskidzie Niskim.

Więcej informacji oraz na zapisy w najbliższą środę, 14 listopada PO wykładzie ze sprzętu turystycznego (Sala 125 w budynku Instytutu Historycznego (2 piętro) o 18:15 start)

SPOTKANIE JEST OBOWIĄZKOWE

Michał Wangrat

Dla zainteresowanych i zdecydowanych już wcześniej proszę o kontakt pod adresem: mwangrat[małpa]gmail[kropka]com
No pain no gain wiec...napieramy...
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: III Kursówka

Post autor: m.w. »

Przypominam że ustalenia dt wyjazdu prowadzone są w dokumencie googlowym- gdyby ktoś nie miał jeszcze dostępu to proszę o informację w tej sprawie.

Po uzupełnieniu swojej części proszę o poinformowanie innych również w tym wątku na forum byśmy mogli się zapoznać i skomentować ;)

Dodatkowo każdy dla ułatwienia można ustawić sobie powiadomienia w dokumencie ->Tools-> Notification rules- wtedy wszelkie zmiany będą przychodziły na maila.

Proszę o dalszą pracę nad przydzielonymi zadaniami,
każdy ma również 1 temat gawędy oraz 1 obiekt/miejsce - jeżeli ktoś jeszcze nie ma to proszę sobie wybrać w dokumencie

Kolejne spotkanie w środę przed wykładem 21.11.
Obecność OBOWIĄZKOWA
No pain no gain wiec...napieramy...
Awatar użytkownika
Baron von de Smus
Posty: 32
Rejestracja: 2017-11-08, 17:57
Lokalizacja: WWa/WSC

Re: III Kursówka

Post autor: Baron von de Smus »

Szanowny Panie Michale, wysłałem Priva na maila.
Proszę o odzew po rozpatrzeniu tematu :)
Damian S.ms
m_regiec
Posty: 1
Rejestracja: 2018-11-17, 18:10

Re: III Kursówka

Post autor: m_regiec »

Cześć!

Niestety będę musiał zrezygnować z tej kursówki, w pracy się mi trochę pokomplikowało i muszę zapomnieć o pięknym Beskidzie...

Jednak poszperałem trochę w rozkładach jazdy przewoźników obsługujących Zdynię i Wysową. Ogółem, szału nie ma :) Głównym przewoźnikiem jest Voyager, który do Zdyni przyjeżdża tylko raz na dobę. Więcej możliwości transportu jest z Wysowej, do której kilka razy dziennie zagląda Voyager i jedzie z niej do Gorlic. Tutaj link z aktualnym rozkładem- http://www.voyager-transport.pl/uploads ... 018.pdf?v1
Z Gorlic jednak na Kraków jeździ już dużo mniej połączeń, jednak dalej możemy liczyć na Voyagera, który uszczęśliwi nas takimi możliwościami- http://www.voyager-transport.pl/uploads ... -06.pdf?v1.

Nie rozpieszcza nas transport zorganizowany, więc można skorzystać z usług taksówek. Sama Pani sołtys Zdyni poleciła mi przewoźnika o Nazwie Gromalus. Sądząc po stronie internetowej można mu zaufać. Wierząc na słowo włodarzom Zdyni, siedzibę ma 3 km od tegoż miejsca. Tutaj jego strona internetowa- http://gromalus.pl/#onas. Sporo opcji jest również taksówek z samych Gorlic jak i okolic.

Tak z grubsza wygląda sprawa. Jak już będą jakieś konkrety odnośnie transportu głównego z Warszawy, postaram się znaleźć Wam coś konkretniejszego.

Chciałbym Was przeprosić że nie będzie mnie z Wami, co może odbić się na dodatkowych obowiązkach, mam nadzieje ze będzie okazja jeszcze wspólnie połazić po magicznych Beskidach :)
Gość

Re: III Kursówka

Post autor: Gość »

Transport do Zdyni jest dw w arkuszu
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: III Kursówka

Post autor: m.w. »

Mam nadzieję że osoby uczestniczące w Kursówce II szczęśliwie i z nowymi doświadczeniami/wiedzą wróciły już i gotowe są do wytężonej pracy przygotowawczej przed Kursówką III ;)

Pojawiły się pewne zmiany osobowe w składzie - proszę o odpowiednie uwzględnienie tych osób w przygotowaniach =zadaniach
oraz wybranie sobie tematu gawędy + miejsca (jeśli tematy te nie będą wybrane do środy to przydzielę je odgórnie)

Mamy w dokumencie propozycje dojazdu i powrotu - proszę wszystkich o przejrzenie ich i ewentualne komentowanie by można byłe te etapy zamknąc i dokonać zakupów biletów itp -> Skarbniku do dzieła ;)

Czekam z niecierpliwością na propozycję jadłospisu- by był czas na jego dopracowanie i zakupienie.

Chciałbym również jak najszybciej zobaczyć propozycje ubezpieczeń oraz ekwipunku indywidualnego/wspólnego

Pozdrawiam
Michał
No pain no gain wiec...napieramy...
Rafał Stachyra
Posty: 11
Rejestracja: 2018-11-15, 12:16

Re: III Kursówka

Post autor: Rafał Stachyra »

Pieniądze będziemy zbierali na dojazd, powrót oraz na pożywienie. Postanowiliśmy że mogą pojawić się problemy i wpłacamy o 10 zł więcej ( które zostanie oddane w drodze powrotnej w razie braku problemów ). Dokładne kwoty na jakie sie zrzucamy podam jutro do godziny 17:00 po ustaleniu z Martą ( zdzwaniamy się o 9:00 ) , Magdą ( zdzwaniamy się o 13:00), Aleksandrem ( zdzwaniamy się o 15:00 ).
Magda Grabowska
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-16, 21:37

Re: III Kursówka

Post autor: Magda Grabowska »

Do arkusza wjechał jadłospis. Zachęcam do przekazywania uwag :)

TL;DR
Kupię składniki na wspólne posiłki, będzie trzeba się złożyć (jutro podamy kwotę).
Oprócz tego każdy powinien wziąć ze sobą następujące rzeczy:
- Tabliczka czekolady 100g
- Paczka kabanosów / warkoczy serowych (200g)
- Suszone owoce / mieszkanka studencka / orzechy (200g)
- Chałwowy batonik 50g
- Kanapki na drogę i na sobotnie śniadanie (tyle żeby faktycznie coś zostało do tego sobotniego śniadania)
- Termos z herbatą
- Butelka wody (1.5l) + pusta butelka
Weronika

Re: III Kursówka

Post autor: Weronika »

Cześć, niestety nie mogę pojechać na tę kursówkę. Moim zadaniem było ubezpieczenie.
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: III Kursówka

Post autor: m.w. »

Dzięki Magdo-cieszymy się że z głodu nie umrzemy ;)

Weronika - mimo że nie jedziesz to swoje zadanie wypełnisz tak jak się zobowiązałeś czy nie?
Bo jeśli nie to musisz przekazać swoje zadanie komuś innemu.

Wszystkim przypominam o spotkaniu w najbliższą środę przed wykładem (17.40).
No pain no gain wiec...napieramy...
Weronika

Re: III Kursówka

Post autor: Weronika »

Na telefonie nie mogę otworzyć zakładki z danymi uczestników.
Z tego co pamiętam są osoby, które nie otrzymały jeszcze zadania. Uprzejmie proszę, aby zgłosiła się i wykonała zadanie jedna z tych osób.
Rafał Stachyra
Posty: 11
Rejestracja: 2018-11-15, 12:16

Re: III Kursówka

Post autor: Rafał Stachyra »

koszty:
Dojazd - 71 zł
Powrót - 70 zł
Zapas - 10 zł
Żywność 30 zł ( + we własnym zakresie to co podała Magda trzeba kupić )
Poproszę o przyniesienie pieniędzy jutro 18:15-20:00

Łącznie 181 zł ( nie ma zniżek studenckich )
Awatar użytkownika
Baron von de Smus
Posty: 32
Rejestracja: 2017-11-08, 17:57
Lokalizacja: WWa/WSC

Re: III Kursówka

Post autor: Baron von de Smus »

AXA Travel (NNW w Polsce; 9 osób)
* na szybkości

Gdyby nie było większych zastrzeżeń i komplikacji to mogę dokończyć działkę Weroniki ;)
Załączniki
AXA Travel (NNW w Polsce; 9 osób) <br />* na szybkości
AXA Travel (NNW w Polsce; 9 osób)
* na szybkości
AXA Travel (NNW w Polsce; 9 osób) <br />* na szybkości
AXA Travel (NNW w Polsce; 9 osób)
* na szybkości
Damian S.ms
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: III Kursówka

Post autor: m.w. »

Hej
dobrze że mamy już oszacowane koszty,
-> proszę o informację o tym w dokumencie googlowym który jest miejscem w którym pracujemy ;)

Damianie dzięki za chęci przejęcia zadania Weroniki ale wyznaczona jest już Monika- odpowiednia informacja jest już dokumencie.

Do naszego wyjazdu dołączyła dodatkowa kursantka - Julia -> weżcie to pod uwagę, a Julię proszę o uzupełnienie dokumentu.
No pain no gain wiec...napieramy...
Magda Grabowska
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-16, 21:37

Re: III Kursówka

Post autor: Magda Grabowska »

Hej,

Przypominam, że pewne składniki jadłospisu (mianowicie przegryzki) ma zakupić każdy. Z listy zakupów wyleciała chałwa - kupimy wspólnie większe opakowanie. Zatem oto aktualna lista:

- Tabliczka czekolady 100g
- Paczka kabanosów / warkoczy serowych (200g)
- Suszone owoce / mieszkanka studencka / orzechy (200g)
- Kanapki na drogę i na sobotnie śniadanie (tyle żeby faktycznie coś zostało do tego sobotniego śniadania)
- Termos z herbatą
- Butelka wody (1.5l) + pusta butelka
ODPOWIEDZ