Drukuj

Sekcja Wysokogórska skierowana jest do tych miłośników gór, którym nie wystarcza „zwykły” trekking i chcieliby zająć się bardziej zaawansowaną turystyką górską.

 

Jeżeli którekolwiek z powyższych stwierdzeń dotyczy Ciebie, to prawdopodobnie Sekcja Wysokogórska SKG jest właśnie miejscem, którego szukasz.
 

baner kurs wysokogórski 2.5

 

Serdecznie zapraszamy na Zimowy Kurs Turystyki Wysokogórskiej, w trakcie którego:

 

 

Ścianka klubowa

Zapraszamy do wspólnych treningów w czwartki o 18:00. Wiecej informacji znajdziesz na naszym forum: http://www.skg.uw.edu.pl/forum/viewtopic.php?f=16&p=22247#p22247

Spotkania Sekcji Wysokogórskiej

Spotkamy się w przynajmniej raz w miesiącu. Na spotkaniach omawiamy bieżące sprawy Sekcji, planujemy wyprawy, wymieniamy doświadczenia, dyskutujemy o wszystkim tym, co dzieje się w górach wysokich i w społeczności wspinaczkowej. Informacje o kolejnych spotkaniach znajdziecie na forum: http://www.skg.uw.edu.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=2645&start=15

Spotkania filmowe o tematyce górskiej (i nie tylko)

Jak wiadomo wspinanie i chodzenie po górach to nie wszystko. Chcemy zadbać o to, aby sekcja spełniała także (a może nawet przede wszystkim) funkcję integracyjną. Cykliczne spotkania filmowe będą świetną okazją na połączenie funkcji kulturalnej i towarzyskiej.
W końcu nie ma to jak dobry film w dobrym towarzystwie!
Wiecej na forum: http://www.skg.uw.edu.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=2661

Wiosenny wyjazd w skały

Gdy tylko przybędzie dnia i słonko zacznie przygrzewać nie usiedzimy za długo w domach. Wiedzeni tęsknotą za intymnym kontaktem ze skałą, wyruszymy doskonalić nasze umiejętności i integrować się przy ognisku. O szczegółach wyjazdu będziemy informować na forum.

Letni wyjazd w Alpy

Nie bylibyśmy prawdziwą Sekcją Wysokogórską gdybyśmy nie mieli sztandarowego wyjazdu w Alpy. W czasie ok. 10 dni (zazwyczaj na początku sierpnia), mamy okazje odkrywać uroki alpejskich dróg wspinaczkowych, ale i dla trekkersów nie zabraknie atrakcji. O szczegółach wyjazdu będziemy informować na forum.

Kontakt

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy na forum » lub mailowo: sekcja(at)skg.uw.edu.pl

 

Przed nami wspaniała przygoda i niezapomniane wrażenia ze wspólnego zdobywania górskich szczytów!!!

 

 

S E R D E C Z N I E   Z A P R A S Z A M Y !