ognisko

Zapraszamy na nie zarówno Klubowiczów i Kursantów, jak i Sympatyków SKG oraz tych, którzy chcieliby nas poznać i rozpocząć swoją przygodę!

 

Na ognisku rozdamy także tegoroczne plakaty  kursowe do dystrybucji.

 

Przynieście wszystko, co chcielibyście upiec na ognisku oraz czym będziecie nawilżać gardła. Zachęcamy też do podzielenia się własnymi wypiekami i innymi wyrobami kulinarnymi. Organizatorzy zapewniają „plastikową zastawę ogniskową”, keczupy, musztardy, chleb i gar herbaty. Przynieście także instrumenty muzyczne i śpiewniki - co by to było za ognisko bez śpiewanek! Nie zapomnijcie o czołówkach, kubkach, ciepłych ciuchach i karimatach do klapnięcia. Jak dobrze wiemy, sucha roślinność prawego brzegu Wisły została dość mocno przetrzebiona, dlatego wielka prośba do Was o przyniesienie ze sobą drewna i DREWNA I duuuużo drewna do ogniska. Patyki się nie liczą! 

 

Konkrety: 

Spotykamy się w środę 13.09.2017 0 18:00 na prawym brzegu Wisły na południe od Mostu Śląsko-Dąbrowskiego w miejscu z najładniejszym widokiem na lewobrzeżną Warszawę. Zbieramy drewno, rozpalamy ognisko i wspólnie świętujemy! Na miejscu powiesimy klubową flagę, więc łatwo nas znajdziesz.

 

UWAGA!

Na wypadek pogody zniechęcającej do spotkań plenerowych spotkamy się w kawiarni "Mucha nie siada" znajdującej się przy ulicy Ząbkowskiej 38 na Pradze.

 

UWAGA! UWAGA!
Ostateczna decyzja odnośnie miejsca będzie opublikowana na stronie i na Facebooku we wtorek 12.09 o 20:00.

Prognozy są dobre widzimy się zatem pod mostem.

Do zobaczenia! :)

Zarząd SKG