Kolejny Kurs Sekcji Wysokogórskiej!

Zapraszamy na kolejne szkolenia wysokogórskie, które odbędzie się w lutym i marcu 2019. Zapisy na kurs właśnie się rozpoczęły i potrwają do 20 grudnia 2018. 

Na naszym kursie dowiecie się m.in. jak poruszać się w terenie górskim zimą, jak posługiwać się czekanem i rakami, jak ocenić niebezpieczeństwo związane z lawinami oraz jak poruszać się po lodowcu. Kurs odbywa się nad Morskim Okiem, trwa 4 dni i jest prowadzony w grupach 6 osobowych.

 

zdjecie wysokich gor

Zapisy

Właśnie ruszyły zapisy na kurs, który odbędzie się w lutym i marcu 2019.

Aby zgłosić się wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową.

Pierwszeństwo uczestnictwa w kursie mają osoby związane z SKG - obecni lub byli członkowie klubu, obecni lub byli uczestnicy kursu przewodników górskich, osoby uczestniczące w naszych wyjazdach i/lub imprezach lub w inny sposób zaangażowane w życie klubu. Osoby niezwiązane z klubem zostaną wpisane na listę rezerwową. W przypadku wolnych miejsc na kursie, odezwiemy się do tych osób na początku stycznia.

 

Program szkolenia »

Niezbędne wyposażenie »

 

Terminy szkoleń 2019

  • I termin: 2-5.02.2019 (sobota-wtorek)
  • II termin: 6-9.02.2019 (środa-sobota)
  • III termin: 10-13.02.2019 (niedziela-środa - ferie UW)
  • IV termin: 9-12.03.2019 (sobota-wtorek)
  • V termin: 13-16.03.2019 (środa-sobota)

 

Miejsce

Tatry, rejon Morskiego Oka.

Uczestnicy kursu będą mieli zarezerwowane noclegi w starym schronisku w Morskim Oku (link: http://www.schroniskomorskieoko.pl).

-----------------------------------------------------

Koszt noclegów, wyżywienia oraz dojazdu uczestnicy kursu pokrywają we własnym zakresie.

W cenie kursu - 650 zł (600 zł dla studentów do ukończenia 26 rż) - zapewniamy: fachową opiekę instruktorską podczas szkolenia, sprzęt, ubezpieczenie oraz szkolenie z asekuracji, które odbędzie się w styczniu na ściance wspinaczkowej w Warszawie.

W razie pytań zapraszamy na forum » lub wysokogorski(at)skg.uw.edu.pl

 

SKG zajmuje się jedynie organizacją kursu, nie zaś szkoleniem. Samo szkolenie prowadzone jest przez instruktora Polskiego Związku Alpinizmu - Wiesława Madejczyka. SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na kursie.