Studencki Klub Górski

Witaj na stronach
Studenckiego Klubu Górskiego!

Jesteśmy organizacją studencką przy Uniwersytecie Warszawskim. Zrzeszamy ludzi, których pasją jest turystyka i aktywne spędzanie czasu wolnego. Nie ukrywamy, że najbardziej przypodobaliśmy sobie góry, w które jeździmy o każdej porze roku, na okrągło!

więcej o tym co robimy » więcej o ludziach którzy to robią » jak do nas dołączyć »

Wszystkie nasze imprezy są otwarte i dostępne dla każdego - serdecznie zapraszamy. W najbliższym czasie:

• 21 lutego - Slajdowiska - Kilimandżaro - fakty i mity więcej »
  • 28 lutego - Slajdowiska - PIRENEJE od oceanu do morza szlakiem HRP więcej »
  • 3-10 marca - Rajd Zimowy 2018: Pikuj, Bieszczady Wschodnie i Beskidy Skolskie więcej
  • 7 marca - Slajdowiska - Północny dach Afryki, czyli jak zdobyć najwyższy szczyt Atlasu więcej »
  • 14 marca - Slajdowiska - Irańskie spotkania więcej »
  • 21 marca - Walne Zebranie Członków szczegóły wkrótce
  • 21 marca - Slajdowiska - Izrael na dwóch kółkach więcej »
  • 24-25 marca - Rajd Wiosenny szczegóły wkrótce
  • 28 marca - Jajeczko Wielkanocne szczegóły wkrótce
  • 11 kwietnia - Slajdowiska - "Chibiny"  - jak zostać "komandirem" wśród rosyjskich turystów więcej »
  • 21-22 kwietnia - Rajd Poślubny szczegóły wkrótce
  • do 30 kwietnia - Przekaż 1% swojego podatku na Bazę Namiotową w Podwilku więcej »

Jeśli chcesz, żeby powyższe informacje same do Ciebie przychodziły, nie zapomnij zapisać się na infolistę ». Zerknij również do kalendarza ».

Rajd Zimowy 2018 Baner 1.0

1 procent dla podwilka BANER

Slajdowiska baner 4

baner PTTK

Zniżki dla SKG

Najnowsze relacje są umieszczone tylko w nowych Biuletynach

wszystkie relacje »

KampinoSKI spacer do ZIMY !

Słuchajcie ! Szukamy zimy ! Mimo, że na to nie liczymy ;) chcemy zrobić fajny spacer z ogniskiem w Kampinosie ! Więc nie pozostaje nic innego tylko spakować prowiant, ciepłe rzeczy, herbatkę i pojawić się na miejscu zbiórki :)

Trasa w wersji na start ma około 16.5 km. Startujemy w Truskawiu, a kończymy na Polanie Turystyczej Opaleń. Widać ją tutaj:
TRASA

Miejsce i godzina zbiórki: przystanek Metro Młociny 01 - stamtąd mamy autobus 708 o godzinie 11.59

Jedzenie: każdy bierze dla siebie prowiant, słodycze, rzeczy na ognisko, herbatki, trunki, możemy się tym dzielić :) jeśli ktoś ma ochotę może przygotować stadne ciastka etc. Będzie keczup, musztardę i chleb, żeby każdy dla siebie nie musiał brać :)

PAMIETAJCIE - o czołówkach!

Przewidziana drobna zrzutka za udostępnienie polany i drewno

Pytania ? Wątpliwości ?
Piszcie, zadzwońcie :)

Mętlik (661 130 646) i Gosia (694 621 117)

Zapraszamy! Zapraszajcie znajomych i idziemy razem na spacer !

Ps. Jeśli zdarzą się cuda i spadnie śnieg zamiast spaceru robimy biegówki i ognisko :D szczegóły podamy przy zmianie pogody ;)

wszystkie biuletyny »

Wigilia SKG