Wszystkie nasze imprezy są otwarte i dostępne dla każdego - serdecznie zapraszamy. W najbliższym czasie:

• 19 października - Bezpłatne warsztaty świadomej turystyki z post-turysta.pl więcej »

Zapisz się na 39. KURS PRZEWODNIKÓW GÓRSKICH !

• 19 - 20 października - Manewry Nizinne I - I etap Kursu Przewodnickiego (zgłoszenia przez formularz on-line do 18.10 do godz.20:00) więcej »

• 26 - 27 października - Manewry Nizinne II - I etap Kursu Przewodnickiego (zgłoszenia przez formularz on-line do 23.10) więcej »

• 30 października - Rozpoczęcie Kursu - pierwszy wykład więcej »

Jeśli chcesz, żeby powyższe informacje same do Ciebie przychodziły, nie zapomnij zapisać się na infolistę ».

Zerknij również do kalendarza » oraz na naszego funpage'a na Facebooku »

Kurs Przewodników Górskich BANER 1.1

Its time to celebrate

Manewry Nizinne BANER 1.5

PTTK Baner 2.0

Zniżki dla SKG

fb baner

8-9 X 2016. Rajd z okazji 40-lecia Klubu. Tak, jedziemy. I tu miła niespodzianka. Kto prowadzi jedną z tras? Trasę „dinozaurów” - Bogdan. Choć lata jego nieobecności w Polsce nas rozdzieliły, to po powrocie postanowił znów być z nami. Przewodnik (szósty w klubie) zawsze pogodny, otwarty i uśmiechnięty, dbający o swoich uczestników. Minęło 40 lat, a tak jakby nic się nie zmieniło, jakbyśmy widzieli się wczoraj, tydzień temu. Tym, razem zafascynowany nie tylko górami, wędrówką, ale też fotografią, więc zostawia nam pamiątkowe zdjęcie. Cieszy nas ten powrót, cieszy perspektywa spędzenia paru chwil na wspólnej wędrówce, z tak ważną przecież dla Klubu osobą. Bo choć nie wszyscy o tym pamiętają, to projekt obecnego znaczka i logo klubowego wyszedł właśnie spod jego pióra. Dziękujemy Bogdanie za to, za pamięć o nas i Klubie, i za to spotkanie.

Najnowsze relacje są umieszczone tylko w nowych Biuletynach

wszystkie relacje »

W najbliższych dniach będziecie mieli okazję nas lepiej poznać.

Zapraszamy na Dni Otwarte SKG!

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o działalności klubu, dowiedzieć się więcej o Kursie Przewodników Górskich, porozmawiać z naszymi Przewodnikami Górskimi, Instruktorami i członkami, zapraszamy!
Czekamy na Was na kampusie głównym UW.
Zamierzamy rzucać się w oczy, ale dla mniej spostrzegawczych nasz stragan będzie stał przy bramie głównej, po prawej stronie. 😊

środa, 9 października – od 9:00 do 16:00 – stoisko przy bramie głównej
wtorek, 15 października – od 9:00 do 15:00 – stoisko przy bramie głównej
środa, 16 października – od 9:00 do 18:00 – stoisko przy bramie głównej

Przygotowaliśmy dla Was klubowy gadżet oraz inne niespodzianki 😉
Do zobaczenia!

dni otwarte skg

Najnowszy numer Biuletynu SKG z okazji 30-lecia Bazy Namiotowej w Podwilku!

wszystkie biuletyny »

Beskid Sądecki aktywnie, czyli trekking i jesienny spływ Popradem w jednym!

źródło : http://www.zapopradzie.pl/img/big_akt/18_1.jpg

Zapraszam wszystkich studentów i studentów duchem na rajd w Beskid Sądecki.

Wydaje mi się, że nie trzeba nikgo za długo zachęcać -sam fakt wyrwania się z miasta na weekend w piękną Beskidzą jesień już jest wystarczającym powodem, aby wyrwać się w Beskidy!

Ale jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowej zachęty, to spieszę z omawianiem atrakcji:

W sobotę zaczniemy sobie rajd od zwiedzenia pięknej łemkowskiej cerkwii w Muszynie. Następnie wdrapiemy się na najwyższy szczt tej części Beskidu Sądeckiego - Jaworzynę Krynicką. Na górze tej zlokalizowane jest muzeum turystyki górskiej, które odwiedzimy. Potem pójdziemy Głównym Szlakiem Beskidzkim do Schroniska na Hali Łabowskiej,gdzie zostawimy plecaki a następnie, jeżeli czas i pogoda pozwolą, pójdziemy sobie "na lekko" zwiedzić pobliskie jaskinie.

Wieczorem czeka nas już tylko... wypoczynek, chillout i integracja z innymi grupami, z którymi spotkamy się w Schronisku. A co to oznacza?  Wspólne gry, zabawy i śpiewy,  górski klimat schroniska - tak jak lubimy !

W niedzielę zejdziemy sobie górami do Piwnicznej, gdzie czekać będą na nas kajaki, którymi popłyniemy sobie nieduży odcinek Popradem (ok. 10km) do Rytra.

W Rytrze zwiedzimy sobie zamczysko, a na koniec spełnimy swój obywatelski obowiązek i zagłosujemy w wyborach parlamentarnych.

Trasa :

• sobota:

Muszyna Złockie - Jaworzyna Krynicka (1114m.n.p.m.) - Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej  -  24 GOT - trekking

• niedziela:

Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej - Piwniczna Zdrój -  11 GOT - trekking

Piwniczna Zdrój - Rytro - spływ kajakowy ok. 10 km

Intensywnie ? Ciekawie ? Zapraszam do zapisów !