Lista przewodników Studenckiego Klubu Górskiego  obr.jpg

 

1976 r.
Tadeusz Aniśko
Andrzej Ochremiak
Piotr Zaremba

 

1977 r.
Joanna Kamińska (Traczyk)

 

1978 r.
Dariusz Szymczuk

 

1979 r.
Bogdan Bereza-Jarociński
Julita Bereza-Marczuk
Eliza Gadoś

 

1980 r.
Anna Gębicz-Łącka
Kazimierz Nalepa

 

1981 r.
Piotr Maciejko
Wiesław Ogłoblin
Ewa Włodarczyk

 

KURS I lato 1982 r.
Grzegorz Barczyk
Rafał Kontowski
Dorota Ławecka
Marek Męczarski
Agata Obrocka (Barczyk-Obrocka)
Lech Sałkiewicz
Elżbieta Szufa
Anna Zakrzewska
Piotr Zakrzewski

 

KURS II lato 1983 r.
Mariusz Krawiec
Krzysztof Lipiński
Adam Małota
Zbigniew Niewiarowski
Ireneusz Robak
Agnieszka Suwalska (Suwalska-Zakrzewska)
Marcin Wąsowski

 

KURS III lato 1984 r.
Tomasz Kudlicki
Magda Kulińska
Ewa Michalak
Dariusz Niezgoda
Joanna Staniszkis (Czapska-Staniszkis)
Jerzy Sternicki
Teresa Szymczyk
Zbigniew Weiss

 

KURS IV lato 1985 r.
Mariusz Borzęcki
Piotr Czapski
Maciej Miks
Łukasz Sędrowicz
Marek Wiśniewski
Andrzej Zawadzki

 

KURS V lato 1986 r.
Barbara Balińska
Paweł Dewiszek
Juliusz Gawłas
Paweł Staniszewski

 

KURS VI lato 1987 r.
Robert Bodner
Danuta Derczyńska
Włodzimierz Humnicki
Witold Kowalski
Agnieszka Respondek

 

KURS VII lato 1988 r.
Agata Kacprzak (Wartanowicz)
Małgorzata Miklewska (Niezgoda)

 

KURS VIII lato 1989 r.
Krzysztof Barański
Katarzyna Błaziak-Gos
Śladowska Iwona (Dewiszek)
Tomasz Domeradzki
Artur Grzenda
Roman Karpiuk (śp)
Krzysztof Kołodziej
Sławomir Michalski
Paweł Misiurewicz
Robert Nikałajew
Dorota Pindelska (Pindelska -Geers)
Radosław Sikora

 

KURS IX lato 1990 r.
Krzysztof Błażejowski
Monika Kacprzak
Małgorzata Kamińska
Rafał Kapuściński
Wojciech Pierga
Krzysztof Skrocki
Jarek Szostakowski
Robert Tyszewicz
Marzena Wielgosz
Monika Zaremba-Szmidt

 

+ letnie w zimie 1991 r.
Paweł Karpiński
Marzanna Kraszewska
Robert Lech
Marlena Leszczyńska (Biardzka)
Maciej Nałęcz
Wojciech Szypuła
Leszek Robak
Paweł Wszoła
Anna Zaremba (Kowalska)

 

KURS X lato 1991 r.
Adam Bielewicz
Joanna Kunachowicz
Adam Kurowski
Mariusz Leszczyński
Robert Leszczyński
Jarosław Miętus
Urszula Postrzygacz
Robert Szczygielski
Ewa Walacik

 

KURS XI lato 1992 r.
Stanisław Białynicki-Birula
Andrzej Gałązka
Rafał Kasztelanic
Paweł Krzyszkowski
Tomasz Płóciennik
Dorota Rudawa (Rudawa-Lech)

 

KURS XII lato 1993 r.
Marcin Gałązka

 

KURS XIII lato 1994 r.
Ryszard Buczyński
Agnieszka Otwinowska (Otwinowska-Kasztelanic)

 

KURS XIV lato 1995 r.
Wiktor Gregorowicz
Katarzyna Konik (Jarosz)
Andrzej Mazurkiewicz
Adam Niewęgłowski
Beata Piątek

 

KURS XV lato 1996 r.
Patryk Białokozowicz
Artur Drzewakowski
Tomasz Gałązka
Ewa Jurkowlaniec
Andrzej Kornel
Robert Sambierski
Marcin Zarzycki

 

KURS XVI lato 1997 r.
Robert Ciszek
Marcin Szymczak
Agnieszka Żelechowska

 

KURS XVII lato 1998 r.
Mikołaj Dakowski
Krzysztof Micek
Filip Ossowiecki
Michał Swół

 

KURS XVIII lato 1999 r.
Krzysztof Chełmiński
Marta Cobel-Tokarska

 

KURS XIX lato 2000 r.
Cezary Bugajczyk
Damian Dziok
Paweł Górecki
Wiesław Kaczmarczyk
Michał Kalisz
Paweł Kucharski
Ireneusz Luty
Maria Roman
Radosław Skowroński
Tomasz Tretter

 

KURS XX lato 2001 r.
Piotr Bogucki
Marcin Granica
Arkadiusz Kszczot
Adam Szymański
Paweł Witkowski
Jacek Zawistowski

 

KURS XXII lato 2003 r.

Szymon Bijak
Marek Ceroń
Mieszko Janiszek
Katarzyna Słomska
Piotr Przybysz
Przemysław Witrowy

 

KURS XXIII lato 2004 r.
Jakub Czajkowski
Ewa Janczarek
Damian Wójtowicz

 

KURS XXIV lato 2005 r.
Mariusz Drwal
Tomasz Nakielski

 

KURS XXV lato 2006 r.

Paweł Marciniak
Karolina Witrowa (Nowicka)
Tomasz Weksej
Julia Wójtowicz (Duraj)
Jędrzej Ochremiak
Joanna Ochremiak (Zakrzewska)

 

KURS XXVII lato 2008 r.

Małgorzata Szczepanek
Agata Mętlak

 

KURS XXVIII lato 2009 r.
Michał Strzelczyk
Michał Bekey

 

KURS XXIX lato 2010 r.
Maciej Weksej
Karol Bijoś

 

KURS XXX lato 2011 r.
Grażyna Chlebicka
Tomasz Wolszczak
Krzysiek Matysiak

 

KURS XXXI lato 2012 r.
Marcin Bruzda
Michał Pluta
Gosia Staroń
Maja Stelmach
Jędrek Witkowski

 

KURS XXXII lato 2013 r.
Adam Cieślik
Maciek Hammer (dawniej Szuba)
Maciek Warchałowski

 

KURS XXXIII lato 2014 r.
Marek Paleski
Michał Wangrat
Aleksandra Kołodziejczyk

 

KURS XXXIV lato 2015 r. 

Magdalena Wierzbicka
Paulina Kocot
Grzegorz Bokota