Mieszkanie, 2 pokoje, Centrum, 1500 zł

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
koksik
Posty: 25
Rejestracja: 2008-04-09, 13:31
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Mieszkanie, 2 pokoje, Centrum, 1500 zł

Post autor: koksik »

Zwalniam i jest do wynajęcia, ponieważ się przeprowadzam. Mieszkałam w nim 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Wszędzie blisko (metro, sklepy, kina i inne ośrodki kultury ;)), bo Centrum (róg Siennej i Żelaznej, koło sklepu Sherpa), mieszkanie zadbane i wszystko mające (pralka, lodówka, odkurzacz etc.), sąsiedzi nienachalni, właściciel bardzo miły, pojawia się raz w miesiącu po czynsz. 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka. Opłaty: 1500 zł czynszu (w tym zima i ciepła woda) + prąd, gaz, net.
Chętnych proszę o mail (michalska.marta@gmail.com), sms/telefon (602-301-070) lub pw przez forum. Możliwe wysłanie zdjęć i wizytacja lokalu (na tę okoliczność postaram się usunąć martwe karaluchy ;))
Mieszkanie z tradycjami górskimi (od 4 lat mieszkają w nim osoby z SKG ;)).
Marta 'koksik' Michalska aka 'króliczek'
Domma
Posty: 2
Rejestracja: 2012-02-04, 20:58

Re: Mieszkanie, 2 pokoje, Centrum, 1500 zł

Post autor: Domma »

Witam, świetnie się składa bo szukam lokum. 2 pokoje idealnie mi pasują. Kiedy możemy umówić się na obejrzenie mieszkania? A kiedy dokładnie je zwalniasz?
Ps. Mam nadzieję, że z tymi karaluchami to żarty :-> Nie chciałabym mieć takich współlokatorów :-P
Awatar użytkownika
koksik
Posty: 25
Rejestracja: 2008-04-09, 13:31
Lokalizacja: Kraków/Warszawa

Re: Mieszkanie, 2 pokoje, Centrum, 1500 zł

Post autor: koksik »

Niestety właściciel już znalazł następnych lokatorów mimo podniesienia ceny, więc oferta jest już nieaktualna.
Marta 'koksik' Michalska aka 'króliczek'
ODPOWIEDZ