PRZEJSCIE LETNIE

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Wojtek »

LETNIE odbedzie sie w tym roku na poczatku lipca na Ukrainie, w Gorganach i okolicach. W zwiazku z tym (i w zwiazku z mala liczba kursantow :-D) mam pytanie, ktore kieruje do ewentualnych spadochroniarzy:
- czy sa jacys chetni na taki wyjazd w charakterze kursantow? Chodzi o osoby, ktore rok lub dwa lata temu zaliczyly Wiosenne, a z Letnim im (z roznych powodow) nie wyszlo. Pomyslcie. Byle intensywnie.
A, i jeszcze jedno. Waleci tez sie przydadza, zeby nasi potencjalni przewodnicy mieli sie na kim... wykazac. Liczba uczestnikow oczywiscie bedzie ograniczona.
A w ogole w tym watku bedzie mozna pisac rozne rzeczy na temat przejscia letniego - jak juz bedzie o czym pisac. Taki mniej wiecej zamysl mi przyswieca, kiedy go teraz tworze.

W.
Ostatnio zmieniony 2007-05-09, 23:44 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Alja »

KURDE!!!!KURDE!!!! i jeszcze raz KURDE!!!!

To niesprawiedliwe...bo ja wówczas mam terminy wyznaczane przez dziekanat dla obron prac mgr... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Się po prostu zapłaczę normalnie mam pecha do tego kursu :cry:

Ola vel Alja niedoszła magister i kursant od siedmiu boleści jednocześnie

Ps. ale wiecie co, co do Ukrainy to mogę Wam w organizacji pomóc, bo już tam troszkę łaziłam po górkach i innych mniej lub bardziej ludnych m-cach i w ogóle chętnie się w organizację włączę, choć pewnie pojechać nie dam rady. Zresztą nie będę gdybać, bo dziekanat na esgiehu jest przewidywalny niczym ruski spadochron...
Ostatnio zmieniony 2007-05-10, 00:09 przez Alja, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Tomek_N
Posty: 73
Rejestracja: 2007-04-02, 10:52

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Tomek_N »

Kwestia techniczna - Czy spadochroniarze (nawet chętni) mają dostęp do tego wątku?
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Karusia »

jak się zalogują...
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Wojtek »

Tomek,

Mozesz miec racje. Moze byc tak, ze nie wystarczy sie zalogowac, tylko jeszcze admin forum musi cie zapisac do swojej grupy. Czy tak wlasnie jest, Macku i Weksiu? Bo jesli tak, to przepisze temat jeszcze raz, na forum ogolnym.
W.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Maciej Egermeier »

Początkowo była taka koncepcja, aby stworzyc grupę "kursanci" i na podstawie grupy dawac uprawnienia do forum kursowego. Ale to chyba nie ma sensu. Nie jest tajny przebieg kursu i kazdy moze cos tam sobie dopisac do forum kursowego. Jesli uwazacie inaczej to stworzenie tej grupy i nadanie odpowiednich uprawnien nie jest problemem.

Maciek
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Marta Cobelto »

Myślę, że rozważania o kosówce, które się zalęgły na wątku o wiosennym, warto przerzucić tutaj.
Właśnie obejrzałam galerię zdjęć Ani S. z ostatniego wypadu w Gorgany.... mmmm... polecam wszystkim potencjalnym uczestnikom Letniego. Łza sie w oku kręci, bo silna grupa trafiła w kilka miejsc, które pamiętam z mojego Letniego - Sywula, Ruszczyna, Parenki... ech...
No. Ale pooglądajcie sobie: http://www.skompek.prv.pl/
Akurat krokusów w Gorganach nie pamiętam - ciekawe dlaczego... ale tę trzymetrową kosówkę tak! zresztą, ona nie musi być trzymetrowa, żeby była skuteczna...
Kwito
Posty: 54
Rejestracja: 2007-04-05, 16:46

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Kwito »

Z pewną nieśmiałością... mój pierwszy post na nowym forum :-)


ja w kwestii krokusów ... spotkaliśmy je na Świdowcu, w Gorganach rzeczywiście się skutecznie ukrywały. Kosówka jest milusia jak idzie się ścieżką lub przynajmniej czymś co pretenduje do tego miana... bez tych ułatwień tempo przemieszczania się znacznie spada :shock:


a propos innych atrakcji gorganśkich, warto wymienić pyszne podejścia.

moje ulubione to: na grzbiet Taupiszyrki od przeł. Legionów, Bratkowska Wielka z przeł. Okole, a i Pietros jest niczego sobie.

najlepsze, że do tej listy można jeszcze z pewnością dodać wiele innych ;-)
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Wojtek »

Nie omieszkamy wziac tych sugestii pod uwage. Dziekuje bardzo :twisted:
W.
Neo
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-11, 21:26

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Neo »

Tak, tak wreszcie nadeszło, wyczekiwane i upragnione przez wszystkich ustalenie terminu przejścia letniego :))) A więc....... werble........ wyjeżdżamy 6 lipca, bo wyżej podpisana wcześniej nie może :)
Poza tym chciałabym dowiedzieć się czy Magdzie, Maćkowi oraz Jagodzie (która chyba tutaj nie zagląda) pasuje ten termin i czy mogą sie wypowiedzieć czy jadą z nami czy się na nas wypinają :D, bo mam was zapisanych a chcemy się zorientować kto na pewno jedzie.
Awatar użytkownika
Maciuś
Posty: 28
Rejestracja: 2007-04-01, 11:53
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Maciuś »

Ja się nigdy nie wypinam :mrgreen:
A jeśli wyjazd 6, to powrót byłby 15? Generalnie... jestem chętny
Awatar użytkownika
Madzia(ra)
Posty: 10
Rejestracja: 2007-04-02, 10:28

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Madzia(ra) »

Generalnie to ja też jestem chętna :mrgreen:
Neo
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-11, 21:26

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Neo »

wspaniale moi drodzy :) to ja was skrupulatnie zapiszę na listę jako jednostki jadące na pewno :) Wyjeżdżamy 6 a wracamy 16 rano, dokładnie jak przewidział Maciek, co daje nam ładnych pare dni akcji górskiej :D:D
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Alja »

cześć,

mam pytanko, czy ewentualnie (bo będę wiedzieć na pewno we czwartek lub pt) mogę się z Wami wybrać na letnie :) ?

przyszły spadochroniarz :)
Ola
Neo
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-11, 21:26

Re: PRZEJSCIE LETNIE

Post autor: Neo »

Olu, to jak będziesz już wiedziała na pewno to daj mi znać dobrze? Wszystko zależy od tego jak ustosunkują się do terminu ludzie którzy już się zgłosili. Sądze, że w czwartek będe wiedziała co i jak, poza tym wolałabym zapisywać już mniej więcej pewnych kandydatów, także wyślij mi maila jak będziesz już wszystko wiedziała dobrze? pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 2007-06-15, 19:01 przez Neo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ