Zimówka - grupa MCT

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Zimówka - grupa MCT

Post autor: Paveł »

Witajcie,

Niniejszym przenosimy się z dyskusjami nt obozu zimowego tutaj. Strona zimówki została uzupełniona o wczorajsze ustalenia, zapraszam: http://www.skg.uw.edu.pl/harmonogram-zaj/571
Dla przypomnienia dodam jeszcze:
- jutro mija termin złożenia przejazdu grupowego, należy się w tym celu zgrać z drugą grupą i wystawić wspólne zgłoszenie.
- Przekaż Gosiu Monice i Oli gdzie i o której dojeżdżamy pociągiem i skąd i o której odjeżdżamy pociągiem powrotnym
- z nowości - prosiłbym przez grupę żarciową o określenie szacunkowo ile będzie ważyć paczka z żarciem
- widzimy się na kolejnym zebraniu w najbliższą środę, 27 stycznia o 19:00 w siedzibie SKG. Obecność obowiązkowa.
- a na spotkaniu spowiadamy się ze swoich ustaleń :)

Zwróćcie też uwagę że rozmnożyły się tematy wspólne: doszło rzemiosło, a jeśli nie pojedzie Ewelina to dojdzie jeszcze przyroda, dopingujcie więc Ewelinę żeby pojechała z nami :)
Mikołaj Brzeziński
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-24, 10:01

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Mikołaj Brzeziński »

Kontunujac wątek kolegi Łukasza S. vel Sarniak-Poddupnik:
Myslę Wojtku, że rozwiązaniem nie jest wysłanie Sarniaka do lekarza, lecz lekarza do Sarniaka. Uważam, że należy zorganizować delegację, w skład której będzie wchodzić:
1.Lekarz,
2. Prawnik,
3. Przeszkolony negocjator,
4. Psycholog,
5. Manager,
6. Programista,
7. Sekretarz.
8. Osiłek.
Delegacja musi zostac wysłana do Sarniaka. Jej celem delegacji będzie wyleczenie adresta, zorganizowanie mu czasu i odciążenie w pracy, następnie zapewnienie komfortu psychicznego. Prawnik winien przygotować zarządzenie o zabraniu naszego kolegi na zimówkę, sekretarz je ogłosić, a osiłek wykonać (w razie zbędnego i z góry skazanego na porażkę sprzeciewu).
Awatar użytkownika
Wojciechu
Posty: 129
Rejestracja: 2009-11-02, 23:54

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Wojciechu »

Abstrahując już trochę od tematu Sarniaka, chciałbym wykorzystać forum, by ustalić sprawę namiotów. Z tego co widzę w harmonogramie, potrzebujemy 14-stu miejsc. Po wstępnym wywiadzie, kwestia noclegowa wygląda mniej więcej tak:

Druhna - namiot trzyosobowy
Adam - namiot trzyosobowy
Michał - namiot trzyosobowy
Tata Mikołaja - namiot dwuosobowy czy trzyosobowy?

Bardzo zatem bym prosił, by wskazane wyżej osoby potwierdziły mi (albo na forum, albo telefonicznie - 601460628, albo na email - zajenc6@wp.pl), czy faktycznie wezmą te namioty. Da nam to 11-12 miejsc. Potrzebna jest nam jeszcze jedna "dwójka" bądź "trójka". I tu chciałbym zapytać, czy w naszej grupie nie znalazłaby się jeszcze jakaś osoba, gotowa udostępnić swój namiot na zimówkę. W razie potrzeby, mam jeszcze jedną trójkę, ale de facto nie jest to mój namiot, tylko mojej przyszłej bratowej i boję się go eksploatować przez tydzień w warunkach zimowych. Jeśli jednak nie mamy więcej namiotów, to zabiorę tę "swoją" trójkę.
"W takim razie proszę mi oddać moją należność."
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Grazyna »

Nie wiem czy "Michał - namiot trzyosobowy" znaczy, że chodzi o mój namiot czy nie mój. Niezależnie od tego mogę wziąć jeszcze namiot trzyosobowy :).

I przesunęli mi egzamin na dzień wcześniej, więc wyjeżdżam razem z wami :).
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Maćko Wećko »

Ja bym chciał się oficjalnie dopisać do listy :). Co do namiotów, razem z Michałem Bekeyem będziemy mieli własną dwójkę.
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Basia Skompska »

Czołem grupo!!

Potwierdzam, że mogę zabrać swój trzyosobowy namiot. Jeśli zainstniałby jednak jakiś deficyt namiotowy, mogę też wziąć drugi namiot ( 3os) choć jest on trochę gorszej jakości.

Tymczasem chciałabym zebrać od Was dane do ubezpieczenia, bo nie zrobiłam tego na ostatnim spotkaniu. Mam więc prośbę, aby każdy wysłał mi maila ze swoim numerem PESEL i adresem zameldowania ( na adres: basia.skompska@gmail.com)

Informuję również, że nie będzie mnie w środę na "Spotkaniu gotowości przedzimówkowej" choć bardzo bym chciała :(:(:(

Pozdrawiam całą naszą grupę!
Druhna B
meg
Posty: 101
Rejestracja: 2009-01-23, 22:18

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: meg »

To ja też się pochwalę, że wniosek o grupówkę złożyłam. W poniedziałek mam odebrać blankiet na bilety. Jedziemy naszym ukochanym pociągiem do krynicy :)

Ruszamy z Warszawy wschodniej (5.02) o 21:22 i wysiadamy w Grybowie (6.02) 6:28
Wracamy tym samym pociągiem 13.02 najprawdopodobniej z Grybowa choc trzeba będzie jeszcze w porozumieniu z osobami odpowiedzialnymi za busy rozważyc opcje powrotu z krynicy skad pociąg rusza. Pani przy składaniu wniosków straszyła, że ma bardzo duzo wniosków na ten pociag i ze bedzie pełny choc dobrą wiadomościa jest to ze pociąg objęty jest tylko częsciowa rezerwacją miejsc (50%)

Na pewno( tzn wg rozkładu) w warszawie centralnej będziemy w niedziele 8:05.

W związku, ze grupówkę załatwiamy z grupą I bilety będziemy mieli wykupione do i z krynicy

Osoby, które jeszcze mi nie wpłaciły na bilet mogą dac mi pieniądze na spotkaniu albo wpłacić na konto. Mozna się ze mną kontaktować malgorzata.staron(at)gmail.com albo 605 098 959

No i jeszcze chciałam podziękowac, za mega ogarnięcie w podejmowaniu decyji w sprawie grupówki - bardzo dziękuje!!!
gosia staroń
mustelanivalis
Posty: 8
Rejestracja: 2009-11-16, 23:04

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: mustelanivalis »

Grazyna pisze:Nie wiem czy "Michał - namiot trzyosobowy" znaczy, że chodzi o mój namiot czy nie mój.


Oczywiście chodzi o Twój namiot. Pozwolę sobie potwierdzić, że go wezmę :P
Awatar użytkownika
YETI
Posty: 215
Rejestracja: 2007-04-02, 08:27
Lokalizacja: Kielce-Warszawa-Lublin
Kontakt:

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: YETI »

Ja swoją trójkę biorę, droga grupo.
Co do namiotu Tatka - mieści on swobodnie trzy osoby,a i cztery się w nim wyśpią.
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Michal Bekey »

Czołem Grupo :-)

jutro rano wyjezdzam na kilka dni ( do soboty), w kwestiach organizacyjnych i wogóle będę dostępny wyłącznie telefonicznie ale z szczerego serca odradzam tej formy komunikacji z racji Waszych i moich ograniczonych możliwości finansowych. Pewnie nie odczujecie mojej pogłębionej nieobecności boleśnie, dla pewności dałem znać, jak ktoś miałby jakąś sprawę do mnie proszę dziś pisać!!
Awatar użytkownika
Wojciechu
Posty: 129
Rejestracja: 2009-11-02, 23:54

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Wojciechu »

Ok, jeśli zatem możesz Grażyna, to weź proszę oba te namioty. Na początku kursówki oczywiście je porozdzielamy między uczestników.
Dziękuję wszystkim za potwierdzenia z tymi namiotami. Jak widać nikt nie będzie musiał spać pod gołym niebem ;)
"W takim razie proszę mi oddać moją należność."
meg
Posty: 101
Rejestracja: 2009-01-23, 22:18

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: meg »

Droga grupo :),

oto lista osób zapisanych na grupówkę - wszelkie nieprawidłowości zgłaszać można najpóżniej do jutra do spotkania albo na spotkaniu :)

1.Adam Cieślik-w dwie strony
2.Basia Skompska- w dwie strony
3.Wojtek Zając- w dwie strony
4.Karol Bijoś- w dwie strony
5.Ola Krawczyk- w dwie strony
6.Magda Teperowska-w dwie strony
7.Michał Łasica - w dwie strony
8.Grażyna Chlebicka- w dwie strony
9.Mikołaj Brzeziński- w dwie strony
10.Monika Mróz- w dwie strony
11.Gosia Staroń - w dwie strony
12.Maciek Weksej- w dwie strony
13.Marta Cobelto- w dwie strony
14.Paweł Marciniak - dojazd
15.Michał Bekey- dojazd
gosia staroń
Awatar użytkownika
vielka_stopa
Posty: 6
Rejestracja: 2009-11-26, 01:22

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: vielka_stopa »

Wrzucam piosenkę ku pokrzepieniu naszych serc przed zimówką :D

Kazik - nie mam nogi:)

http://jaform.wrzuta.pl/audio/21AiEhgXe ... e_mam_nogi
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: Basia Skompska »

:-D
karolbijos
Posty: 16
Rejestracja: 2009-11-25, 21:43

Re: Zimówka - grupa MCT

Post autor: karolbijos »

śniadanie lunch obiad
ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ! UWAGA! UWAGA! POZOR! POZOR!

oto przed państwem karta dań restauracji na latającej zimówce. w karcie ze względów oczywistych nie napisano o przystawkach i deserach ponieważ są one osobną kwestią. KABANOSY, MLEKO W TUBCE, CHAŁWA.


numer konta uzupełnie w nowym wpisie, może uda się załatwić podkonto na moim.
mialo być równo ale forum zepsuło więc leci w załączniku również karta dań.

pozdrawiam bardzo bardzo



6 sob
kanapki z podróży ruksie, cc masło ryż, sos chiński 5 smaków,
kurczak (śledzik)


7 nd

parówki (jajko), ketchup, barszczyk+uszka kasza, kiełbasa (szprotki)
chleb sos pomidorowy,
kukurydza
cc


8 pon

jumek, chleb Kasza-krupki, pure,mielonka,( tunczyk), v +pasztet/marmolada kostka rosołowa groszek, sos chrzanowy
warzywa


9 wt
parówki (jajko), Przecier pomidorowy, pure, kiełbasa,
ketchup, chleb kostka, ryż (śledź), groszek,
sos pomidorowy



10 śr
bakalie, orzechy +kaszka Kasza-krupki, Makaron, sosy serowe +
kostka rosołowa DUUŻO sera, tuńczyk, x +warzywa brokuły




11 czw

bakalie, orzechy Przecier pomidorowy, kostka, ryż/ kasza, kiełbasa
+kaszka /ruksie, cc masło (szprotki) cc,
SURPRISE sos pomidorowy,
kukurydza

12 pt

jumek, chleb Przecier pomidorowy, pure, mielonka,
pasztet /marmolada kostka, ryż (tunczyk), groszek,
sos chrzanowy


13 sb bakalie, orzechy
+kaszka

Załączniki
jadlospis z poprawkami ...xls
hahaha
(7 KiB) Pobrany 105 razy
ODPOWIEDZ