Zapraszamy na tegoroczne

rozkładanie bazy namiotowej "Madejowe Łoże" w Podwilku

1 - 3 lipca 2021 roku!


Co robimy: rozkładamy duże i małe namioty bazowe, kosimy trawę i chwasty, które zdążyły wyrosnąć od początku wiosny, poprawiamy/naprawiamy infrastrukturę bazy i wykonujemy inne czynności, które przygotowują bazę do stanu użytkowania podczas sezonu letniego.

Tutaj można zobaczyć, jak to wyglądało w poprzednich latach: 2005, 2007, 2008, 2009, 2011, 2011

Kiedy: 1 (czwartek) - 3 lipca (sobota)
Na pewno wcześniej niż w piątek pojawią się na bazie pierwsi zapaleńcy...

Kogo potrzebujemy: każdego chętnego, który ma ochotę pracując dobrze się bawić, nie są to tylko osoby związane z SKG
Jeśli pierwszy raz w życiu słyszysz o "Madejowym łożu" i masz ochotę popracować fizycznie po sesji - również zapraszamy.

Gdzie się śpi: w tym roku w namiotach własnych.
Własne namioty i karimaty są konieczne - w tym roku nie oferujemy noclegów w dużych namiotach typu NS.

Co się je: we wsi jest w pełni wyposażony sklep, nie ma więc potrzeby zabierać ze sobą prowiantu z domu, zwykle podczas rozkładania jest organizowane wyżywienie zbiorowe

Dojazd: pociągiem/autobusem do Chabówki/Krakowa i potem busem/autobusem do samego Podwilka; można samochodem można przyjść na piechotę górami - jak komu wygodnie...

Jak trafić na bazę:
Najprościej na bazę trafić ze wsi Podwilk (przystanek autobusowy Podwilk Kościół), skręcając przed kościołem przy sklepie Grappa w polną drogę wzdłuż cmentarza. W sezonie (lipiec-sierpień) ustawiony jest tam kierunkowskaz. Czas marszu do bazy: ok. 20 min.
Baza posiada swój własny szlak, oznaczony czerwoną kropką na białym trójkącie. Jest on poprowadzony od szosy we wsi Podwilk do niebieskiego szlaku. Czas marszu od niebieskiego szlaku: ok. 30 min.

Obecność każdych rąk jest podczas rozkładania niezwykle ważna, aby sprawnie przygotować bazę do bieżącego sezonu. Jeśli chcesz się wybrać - przyjedź od piątku, ponieważ wtedy będziemy przewozić z Podwilka cięższy sprzęt i bez odpowiedniej ilości rąk do pracy nie obejdzie się.

Zadeklaruj swoją obecność na forum »


Pytania etc.: podwilk(at)skg.uw.edu.pl