Kolejny Kurs Sekcji Wysokogórskiej!

Zapraszamy na kolejne szkolenia wysokogórskie, które odbędzie się w lutym i marcu 2020.

Na naszym kursie dowiecie się m.in. jak poruszać się w terenie górskim zimą, jak posługiwać się czekanem i rakami, jak ocenić niebezpieczeństwo związane z lawinami oraz jak poruszać się po lodowcu. Kurs odbywa się nad Morskim Okiem, trwa 4 dni i jest prowadzony w grupach 6 osobowych.

 

zdjecie wysokich gor

Zapisy

Zapisy na kurs w 2020 roku zakończyły się. Jednak przyjmujemy zapisy na listę rezerwową.

Aby zgłosić się wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową.

Pierwszeństwo uczestnictwa w kursie mają osoby związane z SKG - obecni lub byli członkowie klubu, obecni lub byli uczestnicy kursu przewodników górskich, osoby uczestniczące w naszych wyjazdach i/lub imprezach lub w inny sposób zaangażowane w życie klubu. Osoby niezwiązane z klubem zostaną wpisane na listę rezerwową. W przypadku wolnych miejsc na kursie, odezwiemy się do tych osób na początku stycznia.

 

Program szkolenia »

Niezbędne wyposażenie »

 

Terminy szkoleń 2020

  • I termin: 10-13.02.2020 (poniedziałek-czwartek - ferie UW) 
  • II termin: 7-10.03.2020 (sobota-wtorek)
  • III termin: 11-14.03.2020 (środa-sobota) 
  • IV termin: 15-18.03.2020 (niedziela-środa)

Miejsce

Tatry, rejon Morskiego Oka.

Uczestnicy kursu będą mieli zarezerwowane noclegi w starym schronisku w Morskim Oku (link: http://www.schroniskomorskieoko.pl).

-----------------------------------------------------

Koszt noclegów, wyżywienia oraz dojazdu uczestnicy kursu pokrywają we własnym zakresie.

W cenie kursu - 650 zł (600 zł dla osób uczących się do ukończenia 26 rż) - zapewniamy: fachową opiekę instruktorską podczas szkolenia, sprzęt, ubezpieczenie oraz szkolenie z asekuracji, które odbędzie się w styczniu na ściance wspinaczkowej w Warszawie. Kurs odbywa się w grupach 6-osobowych.

W razie pytań zapraszamy na forum » lub wysokogorski(at)skg.uw.edu.pl

 

SKG zajmuje się jedynie organizacją kursu, nie zaś szkoleniem. Samo szkolenie prowadzone jest przez instruktora Polskiego Związku Alpinizmu - Wiesława Madejczyka. SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na kursie.