Jajeczko UNIWERALNY

 

Zapraszamy bardzo serdecznie na Jajeczkowe spotkanie plenerowe nad Wisłą połączone z ogniskiem J

 

Także i w tym roku planujemy urządzić Jajeczko SKG w plenerze. Zapraszamy na nie zarówno Klubowiczów i Kursantów, jak i Sympatyków SKG oraz tych, którzy chcieliby nas poznać i rozpocząć swoją przygodę z SKG!

Przynieście wszystko, co chcielibyście upiec na ognisku oraz czym będziecie nawilżać gardła. Zachęcamy też do podzielenia się własnymi wypiekami i innymi wyrobami kulinarnymi. Organizatorzy zapewniają „plastikową zastawę ogniskową”, keczupy, musztardy, chleb i gar herbaty.

Oczywiście nie zabraknie konkursów z motywem jajecznym w roli głównej J

Przynieście także instrumenty muzyczne i śpiewniki - co by to było za ognisko bez śpiewanek!

Nie zapomnijcie o czołówkach, kubkach, ciepłych ciuchach i karimatach do klapnięcia.

Jak dobrze wiemy, sucha roślinność prawego brzegu Wisły została dość mocno przetrzebiona, dlatego wielka prośba do Was o przyniesienie ze sobą jakiegoś drewna do ogniska. Patyki się nie liczą! 

Konkrety:

Spotykamy się we wtorek 22 marca o godz. 17.30 na prawym brzegu Wisły na południe od Mostu Śląsko-Dąbrowskiego w miejscu z najładniejszym widokiem na lewobrzeżną Warszawę. Zbieramy drewno, rozpalamy ognisko i wspólnie świętujemy!

UWAGA!

Na wypadek pogody zniechęcającej do spotkań plenerowych, Jajeczko celebrować będziemy w klimatycznej klubokawiarni Mucha nie siada przy ul. Ząbkowskiej 38. Tam spotykamy się o godz. 18:00.

Do zobaczenia! :)

Zarząd SKG