Dołączenie do Studenckiego Klubu Górskiego jest proste i może również być całkiem przyjemne. Nie musisz być przewodnikiem, nie musisz mieć za sobą tysięcy GOT-ów w górach. Chcielibyśmy tylko Cię lepiej poznać, zanim do nas dołączysz. Dlatego jedynym warunkiem wstąpienia do klubu jest pojechanie z nami na 3 wyjazdy, które w sumie obejmują minimum 10 dni górskich, w tym jednym liczącym cztery dni górskie lub więcej. Dwa pozostałe mogą być krótsze (na przykład weekendowe). Później trzeba złożyć podanie podpisane przez dwóch członków SKG (nie musi być do bólu formalne - mieliśmy już podania na biletach tramwajowych ze Lwowa, liściu czosnku niedźwiedziego, albo na pierniczku świątecznym napisane lukrem). Wtedy pozostaje tylko oczekiwać na to, aż zarząd na jednym ze spotkań zatwierdzi kandydaturę.

O wszystkich naszych wyjazdach informujemy mailowo osoby zapisane na infolistę. Najczęściej do klubu trafiają ludzie, którzy uczestniczą lub uczestniczyli w kursie przewodników górskich organizowanym co roku przez SKG. Nie jest to oczywiście wymagane, ale szczerze zachęcamy do uczestnictwa, które dla wielu okazało się wielką przygodą.

Żeby dowiedzieć się, co dokładnie robimy najlepiej poczytaj o naszej działalności, przejrzyj relacje z wypraw, lub dowiedz się więcej o naszym kursie. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie wahaj się napisać na adres zarzad(at)skg.uw.edu.pl.