Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Klubie? Nie chcesz przegapić żadnego wyjazdu? Zapisz się na infolistę, będziesz otrzymywać od nas wiadomości o organizowanych przez nas wydarzeniach. 

Jeśli zgadzasz się z regulacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Studencki Klub Górski w celu wysyłki elektronicznego newslettera, wyślij na poniższy adres pusty mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W odpowiedzi dostaniesz maila, w którym będziesz musiał kliknąć link potwierdzający chęć zapisania się.

Na pewno nie będziemy wysyłać Ci tony maili. To będzie pewnie około kilkunastu listów rocznie. Poza tym w każdym momencie możesz się wypisać. Dołączenie do infolisty nie niesie za sobą zatem żadnego ryzyka, ale za to ile korzyści!;-)


Wykorzystanie danych osobowych

 1. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Studencki Klub Górskich z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 lok. 210 (dalej jako „SKG”).
 2. Twoje dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj. na podstawie Twojej zgody.
 3. Dane zbierane są w celu wysyłki elektronicznego newslettera SKG.
 4. Twoje dane przetwarzane będą do czasu Twojej rezygnacji z otrzymywania newslettera.
 5. Podane przez Ciebie dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz SKG oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
 6. Masz zawsze prawo dostępu do swoich danych, możesz je sprostować, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Masz także prawo do przenoszenia danych. W związku z treścią art. 21 Rodo nie przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 7. Możesz w dowolnym momencie cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych, wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.
 8. Masz prawo wnieść skargę na nasze postępowanie do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem niezbędnym do wysyłki newslettera SKG.
 10. Decyzje dotyczące podanych przez Ciebie w formularzy danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
 11. Możesz skontaktować się z SKG, pisząc na adres naszej siedziby lub wysyłając wiadomość elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.