Uzbekistan info

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
sk197876
Posty: 2
Rejestracja: 2009-04-24, 09:31

Uzbekistan info

Post autor: sk197876 »

Cześć,

Pod koniec sierpnia wybieram się z żoną do Uzbekistanu. Planujemy głównie zwiedzanie i może trochę jakieś górki. Poszukuję kogoś kto był tam w ciągu paru ostatnich lat i mógłby udzielić mi kilku praktycznych informacji. Będę wdzięczny za namiary na takie osoby.

Pozdrowienia,
Sławek
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Uzbekistan info

Post autor: Grazyna »

Ja byłam 2 lata temu, choć tylko 6 dni, ale z chęcią przekażę uwagi... tylko, że za miesiąc, bo teraz zupełnie nie mam czasu.

Tak na szybko to największy problem jest z rejestracją pobytu (nam to załatwiał ksiądz czy też znajomy księdza, który się nami opiekował, więc za wiele nie pomogę; niemniej musicie się przygotować na wydatek i potencjalne problemy; chyba, że śpicie w hotelach).
A po drugie nie dajcie się wyrolować na kursach walut. Oficjalne kursy mają się nijak do rzeczywistości i musicie się zorientować w kursach na czarnym rynku. Jak przylecicie, podejdzie do was mnóstwo osób proponujących lepsze ceny wymiany niż w kantorze i nie dajcie się na to nabrać.
Reszta w lipcu :).
Litrowyy

Re: Uzbekistan info

Post autor: Litrowyy »

Byłem w 2006 w objeździe po całym rejonie. Daj znać na priv co dokładniej Cię interesuje.
witrowy(at)gmail.com
ODPOWIEDZ