Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
*****
Posty: 31
Rejestracja: 2010-11-17, 19:04

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: ***** »

Prosze PILNIE o ujawnienie sie osob, ktore nie maja znizek studenckich na przejazdy (z imienia i nazwiska).
Ula
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: Sylwia »

Sylwia Kowalska i Adam Luchciński nie mają zniżek
Olek
Posty: 84
Rejestracja: 2010-11-25, 15:22

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: Olek »

Nie rozdzielałem sosów i cebul bo wyobrażałem sobie że są tanie, drobne i lekkie a odkąd będą (tak myślę) i tak wpakowane do masowego kotła nie rozdzieliłem ich. Sylwia- przepraszam, myślałem że to koszt rzędu przypraw (nie wiem czemu), kup je i tak, zwrócę Ci kasę i zbiorę po jednym zeta od osoby i będę zrobiony!
Awatar użytkownika
AdaM
Posty: 113
Rejestracja: 2010-10-29, 21:12
Lokalizacja: Pruszków

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: AdaM »

Olek dogadaj się wpierw z Hania , żeby to co kupiła się nie zmarnowało , a potem będziesz kombinowal jak z reszta ;) ważne, żeby nie było za dużo żarcia. Zatem dobierz ilości tego co dokupić i daj jeszcze z rana co by był nas kupienie czas;)
Meandor
Olek
Posty: 84
Rejestracja: 2010-11-25, 15:22

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: Olek »

Uwaga, uwaga! Uzgodniliśmy z Hanią że każdy robi zakupy według HANI wskazówek, dokupię jutro część rzeczy. Sylwia i Cezary, przestańcie kupować sosy i cebule! Cała reszta, przestańcie kupować puszki i chleby! "Ale stary, już kupiliśmy to twoje głupie żarcie" Aj, to weźcie to co pisze Hania, resztę zostawcie, rozliczymy się na miejscu.
Olek
Posty: 84
Rejestracja: 2010-11-25, 15:22

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: Olek »

(jedzeniowe posty Hani możecie oglądać na forum grupy Pawła)
*****
Posty: 31
Rejestracja: 2010-11-17, 19:04

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: ***** »

Osoby, ktore nie maja znizki studenckiej na przejazd do Sanoka musza zabrac dodatkowe pieniadze - 14 zl.
Marcin
Posty: 184
Rejestracja: 2007-04-01, 23:32

Re: Kursówka 4-5 grudnia grupa Litrowego

Post autor: Marcin »

I jeszcze jeden link do pogodowni: http://www.niezapominajki.pl/ => prognoza => klikamy w plik dźwiękowy (np. dziś: http://www.niezapominajki.pl/Audycje/06.12.2010.wav )
ODPOWIEDZ