Działkówka 2012

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
malgo
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-13, 19:57

Re: Działkówka 2012

Post autor: malgo »

hmm mój grill jest naprawdę duży. I mam freesbee.
krysia kruczoczarna

Re: Działkówka 2012

Post autor: krysia kruczoczarna »

Hej,

biorę namiot 2 osobowy, w którym gdyby się uprzeć zmieściłyby się 3. Jeśli ktoś potrzebuje 'dachu' nad głową to chętnie użyczę. Uprzedzam tylko, że chrapię (cichutko ale jednak) i czasem gadam przez sen. Jeśli chcecie spać spokojnie to lepiej nabyć coś do zatkania uszu.

Gdyby byli chętni to kontakt na maila pyyza@op.pl

Krysia
emk@
Posty: 27
Rejestracja: 2012-01-13, 01:05

Re: Działkówka 2012

Post autor: emk@ »

Ooo ja chętnie skorzystam z czyjeś gościny;) Jeśli ktoś byłby zainteresowany wspólnym dojazdem rowerem proszę o kontakt e.olechowska[małpa]interia.pl
Pewnie będę jechała KM w przedziale godzinowym między 13 a 15 do Nasielska (ew. Pomiechówek przy wcześniejszej opcji godzinowej), a resztę drogi przypedałuję. Chętnych zapraszam, szczegóły można ustalić mailowo;)

Emilka
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: Działkówka 2012

Post autor: Maja Stelmach »

Co to znaczy, że "trasa rowerowa w przygotowaniu"? Że ktoś zaproponuje dojazd?
Dołączam się do posta tuż przede mną, przy czym ja będę wyjeżdżać z Warszawy po 16 (na 15 wybieram się na ślub i bezpośrednio spod kościoła na Bemowie mogę jechać :)). Jędrek - po dzisiejszej rozmowie mam rozumieć, że Twoja propozycja z forum jest już nieaktualna?
--
Maja
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Działkówka 2012

Post autor: Basia Skompska »

Osoby, które wybierają się na działkę rowerem i chcą pojechać w większym gronie zapraszam na 30-km wycieczkę z Modlina. Wyjazd pociągiem z Warszawy Gdańskiej ok godziny 12:00. Chętnych proszę są o zgłoszenie się do mnie mailowo basia.skompska(at)gmail.com

Pozdrawiam
Basia
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Działkówka 2012

Post autor: Grzesiek »

Dziękuje wszystkim za mile spędzony weekend. Miło było pobyczyć się w Zakobieli i popłynąć Wkrą.
Przesyłam kilka ujęć: https://picasaweb.google.com/grzkac/DziaKowkaVI2012
Awatar użytkownika
Wojciechu
Posty: 129
Rejestracja: 2009-11-02, 23:54

Re: Działkówka 2012

Post autor: Wojciechu »

Dołączam się do podziękowań - dziękuję wszystkim za sympatyczny wieczór w doborowym towarzystwie, a szczególne podziękowania kieruję w stronę Basi, Moniki, Asi i Grześka za przygotowanie całej imprezy no i last but not least Gosi za ponowne udostępnienie nam swojej malowniczej działki :)
"W takim razie proszę mi oddać moją należność."
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Działkówka 2012

Post autor: Asiuk »

Ja też dziękuję wszystkim uczestnikom, współorganizatorom i Gosi (oraz jej rodzinie) za udostępnienie miejsca, bo działka jest po prostu wspaniała i miejsce przepiękne!
Pozdrawiam,
Asia
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Działkówka 2012

Post autor: Michal Pluta »

Chciałbym podziękować wszystkim obecnym za przybycie i miło spędzony czas.

Szczególne wyrazy wdzięczności należą się Gosi za udostępnienie i przygotowane działki, oraz Basi, Monice, Asi i Grześkowi za organizację spotkania.
"Tak to się robi w Szczecinie"
KasiaL

Re: Działkówka 2012

Post autor: KasiaL »

Nikt więcej nie robił zdjęć? Wrzucać fotki:)
malgo
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-13, 19:57

Re: Działkówka 2012

Post autor: malgo »

Duża ilość śpiewników oraz latarka w czarnym futerale czekają na swoich właścicieli. Zainteresowanych proszę o kontakt ;) 665-114-205 pozdrawiam
gosia
ODPOWIEDZ