Autokarówka XXVIII KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: MartaObdarta »

poproszę również o telefony do Was oczywiście będą wykorzystane do organizacji wyjazdu a nie w celach prywatnych :-)
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Sylwia »

tak?a ja myślałam,że będziesz do nas dzwonić i sapać do słuchawki :mrgreen:
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Paveł »

ostatnio ktoś mi ziewał do słuchwaki, to nie ty, Marta?
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Marta Cobelto »

Drodzy organizatorzy autokarówki!
Pozwolę sobie nadmienić, że mamy wtorek wieczorem, a tymczasem w mojej skrzynce pocztowej pusto. A Paveł tydzień temu pisał, cytuję:

"Na najbliższą środę ogarniamy:
- trasę (jedziemy na Pogórze Dynowskie i Strzyżowskie oraz okolice, chcemy zobaczyć m.in. Rzeszów, Odrzykoń, Pruchnik, Ulucz, Blizne, Haczów, Strzyżów. Patrzymy co jest tam ciekawego do zobaczenia, kiedy jest otwarte, ile kosztuje. Patrzymy też, co ciekawego jest między tymi obiektami i tak planujemy dzień, by zobaczyć sporo, różnorodnych rzeczy ale niezamordować się jednocześnie. Dla ułatwienia dodam, że podaliśmy mniej niż połowę miejsc, które warto zobaczyć na tak zakreślonym obszarze w czasie dwudniowego objazdu. Stwarzamy harmonogram: o tej godzinie jesteśmy tu, zwiedzamy to tyle czasu, a potem jedziemy tam, co zajmuje nam tyle. Sikamy tu, a jemy tam. To każdy z was musi przygotować sam, przesłać nam mailem wcześniej, żebyśmy się mogli zapoznać, a w środę przedyskutujemy"

Pytanie, czy będziemy mieli o czym dyskutować... Czekam cierpliwie, może jednak coś ktos wyśle.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Paveł »

u mnie w skrzynce też nędza piszczy aż miło. Tymczasem spotkanie potrwa do 30 minut, niebędzie wówczas czasu na uroczyste rozpoczęcie ogarniania :(
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: MartaObdarta »

Paveł pisze:ostatnio ktoś mi ziewał do słuchwaki, to nie ty, Marta?

jeśli chodzi o ziewanie to na pewno nie ja, ja się specjalizuję w sapaniu :mrgreen:

u mnie się kłania czytanie ze zrozumieniem... jakoś przeoczyłam, że na mail'a mamy to wysłać. trasę zacznę tak naprawdę tę ogarniać jutro :-/ dzisiaj muszę jeszcze zakuwać....
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Marta Cobelto »

Zebranie wniosków po wczorajszym spotkaniu jest następujące ---
--- nie wszyscy odrobili pracę domową :evil:
tym większa chwała tym, którzy odrobili i dali nam jakiś materiał do rozważań. Teraz wszyscy organizatorzy siedzą i kombinują, dzielą się nawzajem swoimi wersjami [niech ich autorzy jej porozsyłają po wszystkich] i efekt tych zmagań, z kilometrami, godzinami itd

W PONIEDZIAŁEK wysyłacie nam na maila. My do środy nanosimy na tę trasę poprawki, i w środę mamy już gotowy plan wyjazdu, na którym możemy pracować.

Tymczasem trwa załatwianie i organizowanie wszystkich pozostałych spraw okołowyjazdowych, nad czym czuwa kierownictwo, my poznajemy efekty prac również w środę.

Wkrótce podzielimy się z Wami tematami do opowiadania w autokarze bądź w innych sprzyjających okolicznościach - będziemy prosili kierownictwo o ich rozdzielenie pomiędzy organizatorów. będą tez tematy OBOWIĄZKOWE DLA WSZYSTKICH.

z autokarówkowym pozdrowieniem:)
owocnych prac!
Gość

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Gość »

Z autokarówkowym pozdrowieniem:
Eeeee.... brum, brum. ;-)
Aga S.

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Aga S. »

Sugerowany nocleg - Przesietnica, Ośrodek Wypoczynkowy "Czardworek" http://www.eholiday.pl/noclegi-9349.html
Aga S.

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Aga S. »

Sorry, mała poprawka ;-) Miejscowość Przysietnica !
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Marta Cobelto »

Drodzy Organizatorzy!
Mam wrażenie, że się nie zrozumieliśmy.
Ustalając, że przyślecie nam Waszą trasę w poniedziałek, naprawdę mieliśmy na myśli poniedziałek.
Dziś mamy wtorek, ja maila od Was nie dostałam - i nie wiem, jak mam to traktować. Rozumiem, że kierownik jest nieobecny... ale mimo to spróbujmy traktować nasze zadania poważnie. Mam nadzieję, że dziś w ciągu dnia odpowiednie informacje dostaniemy.
Jeżeli jest to jakiś błąd techniczny, cyberprzestrzeń zjadła maila do mcobelto, dostał go Tomek i Paveł a ja nie - to przepraszam za tę reprymendę.
Awatar użytkownika
Tomek_N
Posty: 73
Rejestracja: 2007-04-02, 10:52

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Tomek_N »

Też nie dostałem, żadnej propozycji trasy.
A to maksymalnie 90 minut roboty i 10 dni na jej zrobienie.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Sylwia »

Cześć,
traktujemy to poważnie,trasa już jest,koszty,odległości ogólnie są(wczoraj sie okazało tylko,ze na nocleg musimy zmienic miejsce-a więc lekko zmodyfikować trase),nawet czasy przejazdu byly.wczoraj genrealnie mialo byc to wyslane przez osobe odpowiedzialną za to,nie wiem czemu nie zostało to zrobione,wlasnie probuje sie skontaktować z tą osoba,ale nie mogę..
Awatar użytkownika
KrzysM
Posty: 119
Rejestracja: 2008-11-13, 22:13

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: KrzysM »

Problemem jest czas wycieczki, wczoraj wieczorem usadłem ,aby ogarnąć i wysłać wszystko, i okazało się, po dodaniu czasów przejazdó i czsóww zwiedzania, że pierwszy dzień kończymy gdzieś o 23:30 co jest oczywiście nie do zaakceptowania. Właśnie wróciłem z pracy i usiłuję to jakoś poskładać. Trasę zaprponowaną, bez czasów poślę za minutę, ale program może się zmienić. Dwa dni, a właściwie po odjęciu 12 godzin na drogę z Warszawy i do Warszawy jeden to bardzo mało czasu na objechanie sensowne Pogórza Dynowskiego.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Autokarówka XXVIII KPG

Post autor: Marta Cobelto »

"Coś" właśnie dostałam, bardzo dziekuję, choć nie do końca jest to taka forma i etap prac na jaki się umawialismy.
Ale pogadamy na spotkaniu - jutro po wykładzie.
do zobaczenia
ODPOWIEDZ