[Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Wojtek »

Na Wilenskiej jest Carrefour :-P

Olu, skoro do spotkania nie doszlo, moze to znak od losu? Moze jednak powinnas jechac na Wiosenne? ;-)

W.
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Alja »

ojej...wiedziałam, więc kilka słów czemu:

po pierwsze dlatego, że nie jadę na autokarówkę i o ile z zimówką dużo się nakombinowałam i w końcu udało mi się pojechać, to tym razem się nie udało, bo siedzę i pisze mgr, bo do końca kwietnia muszę napisać...

po drugie, wiosenne na pewno jest bardzo fajne, ale jednocześnie o wiele bardziej meczące niż Ukraina (cokolwiek by tu nie pisać), a tym razem chciałam pochodzić po górach z plecakiem etc wiedząc, że mnie grupa nie "zje" jak ich w krzole wyprowadze, co jest niestety nieuniknione, bo o ile na swój własny uzytek jakoś bym sobie z orientacją mapy i kompasem poradziła, tak wyznaczanie azymutów jest dla mnie teorią o wskazaniu punktu który jest szczytem na danej górce nie wspomnę, z czego zdałam sobie sprawę na ostatniej zimówce, czyli trochę za późno.

po trzecie chyba nie dałabym rady przetrwać całego wiosennego, bo o ile od strony wysiłku fizycznego to mniej wiecej jest podobne do Ukrainy, to od strony wysiłku psychicznego o wiele trudniejsze, a tego wolałabym sobie oszczędzić. Tym niemniej podziwiam wszystkich z XXVI kursu którzy jadę na wiosenne!!!

To główne powody. Tym czwartym jest fakt, że zawsze bardzo chętnie wracam na Ukrainę, głównie z pewnego rodzaju sentymentu, gdyż po II roku studiów Ukraina Zachodnia+ oczywiście Czarnohora i niechcący Krym była pierwszym wyjazdem jaki udało mi się zorganizować i był na prawdę super, choć jak wracaliśmy potem ze znajmomymi do W-wy to cieszyliśmy się że to już koniec, ze człowiek się w końcu umyje i nikt nie będzie go wyganiał z dworca i żadna pijaczyna się nie przysiądzie, gdy człowiek chce się przespać w spokoju, że w polskich pociągach nie ma sauny i że okna się otwierają i że nie jedzie się 30 h w jedną stronę, że jak się zapytam z jakiego peronu odchodzi elektryczka to nikt nie spojrzy się na mnie jakbym się z choinki urwała, ze przechodząc w PL do kolejnego pociągu nie trzeba skakać z 1,5 metra z 23 kg plecakiem i że od żadnej babuszki nie dostanie się z łokcia przy przejściu przez granicę...takie małe rzeczy a cieszą :) -> się od tych wspomnień wzruszyłam aż ;). No i przede wszystkim że w końcu będziemy jesc coś innego niż pielmieny i sery białe :) bo jakoś do mięsiwa nie mieliśmy zaufania...jakoś tak dziwnie wyglądało ;)

no i dlatego ...

ale kurs skończę, choć pewnie w następnym roku.

Ściskam,
Ola

ps. a co do supermarketu, nie, żadne supermarkety, mogłam Pawła rzeczywiście nie zauważyć, bo ostatnio w ogóle mało co zauważam. Np. czy normalny człowiek kładzie się spać o 4, a wstaje o 7-mej? NIE, NIE, i jeszcze raz NIE! Ale oczywiście są wyjątki od reguły...bo w końcu kiedyś pracę mgr trzeba pisać ;) -> nie wiem z czego się cieszę ....
Ostatnio zmieniony 2007-04-12, 00:21 przez Alja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Wojtek »

No to trzymamy kciuki - i za Ukraine teraz, i za przyszly rok.
Trzym sie.

W.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Paveł »

Najbliższe spotkanie informacyjne i zapisy w najbliższą środę, 18 kwietnia o godz. 18:15 w holu Starego BUWu. Ostateczna rezerwacja miejsc tylko przez wpłatę zaliczki w wysokości 100,00 PLN.

zapraszam i dozobaczenia.

[ Dodano: 2007-04-19, 17:22 ]
Last Minute, zostały jeszcze dwie ciepłe posadki z miejscem w pociągu przy oknie gratis. Kontakt na kom po 19:30.
Awatar użytkownika
Maciej Jaśkowski
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-01, 22:12
Lokalizacja: Wierzbno

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Maciej Jaśkowski »

z jakichs powodów tematy oznaczone jako "ważne" nie są widoczne dla przeciętnego śmiertelnika, dlatego chwilowo wracamy do metody poprzedniej... hop!
Marcin
Posty: 184
Rejestracja: 2007-04-01, 23:32

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Marcin »

A może zrobić coś takiego jak "przyklejanie" wyjazdów ? Por. np. http://www.tramp.waw.pl/forum/viewtopic.php?t=968
Julka
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-12, 00:32

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Julka »

A my juz wróciliśmy z juz prawie zielonej Ukrainy:)
Tym razem udalo nam sie... zdobyć Pikuja, rozpoznawać zagadkowe panoramki z ośnieżonej Borżawy. Widoczki przecudowne i w ogole super pogoda, tylko ta soczewica i warzywka suszone...;)
Dzieki za fajny wyjazd i dobra zabawe, pierwszy raz w przewadze farmaceutów a nie informatyków:):)
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Paveł »

Trzon też już wrócił. Porcja warzyw na śniadanie była wyborna. A na soczewicy wygodnie się spało. Tylko komory gazowej brak.
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 121
Rejestracja: 2007-05-06, 13:08
Lokalizacja: daleka prowincja
Kontakt:

Re: [Wyjazd] Majowa Wyrypa z SKG

Post autor: Asia »

Wrocławski trzon też dotarł. Na kolację i śniadanie zjadłam resztki kaszki :) Za każdym razem jak patrzę w lustro nie mogę nadziwić się swojej czystości ;) Julka żałujcie, że nie zostaliście z nami- wylegiwaliśmy się na słońcu i pięknie sobie spiekliśmy nosy

Wyjazd był naprawdę super, jeszcze raz dzięki

Pozdrowiam z deszczowego Wrocławia
Księżniczka na ziarnkach soczewicy
ODPOWIEDZ