XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Post autor: wex »

:arrow: XI Turystyczna Awangarda Muzyczna
Tegoroczny TAM odbędzie się dobrze nam znanym miejscu - bacówce na Jamnej! TAM to (nie za długi ;-) ) wypad w góry w ciągu dnia, wieczorem koncert a do późnej nocy śpiewanki, podczas których granica między wykonawcami a słuchaczami zaciera się... Jak zwykle będzie obecnych kilku muzyków z okolic "Wgórowych", jak zwykle pod egidą Tomka Jarmużewskiego. Zresztą:
Pierwsza myśl o istnieniu imprezy takiej jak TAM zakiełkowała w mojej głowie kiedy
jeszcze jeździłem na przeglądy piosenki turystycznej jako widz. Obserwując wykonawców na scenie, chłonąc ich entuzjazm, myślałem sobie, że byłoby fajnie usłyszeć te piosenki gdzieś na szlaku, spotkać tych ludzi gdzieś w schronisku. Przecież skoro śpiewają piosenki o górach to zapewne po górach również chodzą. Niewiadomą pozostawało jako to zrobić. Jak na nich natrafić, skąd się dowiedzieć gdzie i kiedy ich spotkać...
Obrazek
:arrow: Gdzie, kiedy?
Weekend 14-15 listopada, Bacówka na Jamnej.

:arrow: Dojazd, nocleg?
Zbiórka w piątek trzynastego o godz. 21:00 w hollu głównym na Dworcu Wschodnim. Wracamy TLK, w Warszawie będziemy o godz. 22:55 w niedzielę.
Nocujemy oczywiście w Bacówce na Jamnej, na podłodze ;-) - karimata i śpiwór niezbędne!

:arrow: Cena?
Dojazdy kosztować będą ok. 80zł, nocleg 10zł - razem 90zł. Wyżywienie we własnym zakresie - z Warszawy warto wziąć ze sobą rzeczy na śniadania (chleb + dodatki) i na przegryzki podczas wędrówki (kabanosy, czekolada, bakalie i inne smakołyki); jeśli chodzi o obiadokolację, to w Bacówce jest rewelacyjna i przystępna cenowo kuchnia:). A obiad niedzielny zjemy w którejś z knajp w Tarnowie.

:arrow: Chętna/y?
Zaklepanie sobie miejsca jest równoznaczne z wpłaceniem zaliczki :). W tym celu proszę o kontakt: tomek.weksej małpa gmail.com, 607808184. Proszę o zgłoszenia najpóźniej w środę 11.11.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Post autor: Litrowy »

Jak rozumiem Wex chciał raczej napisać że wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z zaklepaniem sobie miejsca. Odwrotnie mógłby kiepsko na tym wyjść;)
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Wizgot
Posty: 45
Rejestracja: 2007-11-09, 15:46
Lokalizacja: Chotomów/Warszawa
Kontakt:

Re: XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Post autor: Wizgot »

Przemysław W. - wielki łowca absurdu :-P
Aga
Posty: 59
Rejestracja: 2008-11-14, 18:27

Re: XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Post autor: Aga »

To ja na świeżo dziękuję wszystkim uczestnikom za wyjazd, przemysłowe ilości czekolady i w ogóle dożywianie mnie czym kto miał, zbiorowe drzemki w różnych dziwnych miejscach, oraz oczywiście (lekko okrojone) wieczorne muzykowanie. Plus specjalne podziękowania dla przewodników warszawskich za aktywne poprowadzenie nam trasy, punktualne wyjścia i fenomenalny obiad w Tarnowie. A "Lipkę" sobie jeszcze kiedyś odbiorę! :-P
Azymucik
czarna87
Posty: 39
Rejestracja: 2009-10-20, 19:01

Re: XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Post autor: czarna87 »

Dołączam się do podziękowań... TAM-owy weekend przerósł moje oczekiwania..
Było świetnie! :-) :-D :-) A właściwie - było prześwietnie! ;-)
"Dream as you'll live forever, live as you'll die today"
J. Dean
kamzik

Re: XI Turystyczna Awangarda Muzyczna - 14-15.11, Jamna

Post autor: kamzik »

I ja dziękuję ! To mój pierwszy tego typu wyjazd i napewno nie ostatni ! Nigyd nie byłam tak szczęśliwa jak w przeciagu tych dni . Szkoda tylko , ze na zakończenie się pochorowałam :( Ale warto było ! :) :) :)
ODPOWIEDZ