Zimówka - grupa Wexa

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: wex »

Hej, nie dostałem jeszcze wszystkich propozycji. No nic, będziemy musieli je omówić na żywo jutro na spotkaniu.
Przypominam - 19:00 w okolicach siedziby.
Awatar użytkownika
KrzysM
Posty: 119
Rejestracja: 2008-11-13, 22:13

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: KrzysM »

Niestety pomimo szczerych chęci nie mam szans na choćby okrojoną zimówkę. Mam natomiast namiot 3 (4-5) osobowy. Mogę pożyczyć. Mam tak właściwie jeszcze jedną 3-kę, ale ta nie jest moja. Tylko ją przechowuję. W wypadku wyższej konieczności jest możliwe pożyczenie obydwu.
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Karusia »

Drodzy Zimówkowicze!

Jako, że mam trochę do powiedzenia w kwestii zimówki tejże grupy, to chciałabym wyrazić swoje wielkie niezadowolenie frekwencją wczorajszego spotkania - dodam, że obowiązkowego (!).
Pojawiły się na nim 3 osoby, w różnych odstępach czasowych, tak że o umówionej godzinie było sztuk 1.

Jeśli ogólnie zimówka Wam wisi i powiewa, to chętnie się o tym byśmy dowiedzieli, ponieważ skoro już został stworzony drugi termin, ze względu na dużą liczebność kursu, to warto by było, aby obie grupy coś przedsięwzięły.

Póki co mamy czym jechać i w czym spać, ale nie będziemy jeść... Ale to jak rozumiem mały problem...

Dlatego też bardzo uprzejmie domagam się, aby każdy z uczestników zimówki z tzw. grupy Wexa, przesłał mi i Tomkowi swoje zeznania.

Oczekuję, że w mailu do końca tego tygodnia zamieścicie:
- deklarację uczestnictwa w wyjeździe (przypominam, że należy być na całości wyjazdu)
- wybrany temat teoretyczny
- wybrany obiekt do omówienia
- opis swojego zadania i relację z jego urzeczywistniania.


Bardzo proszę o poważne potraktowanie sprawy.

Karolina
czarna87
Posty: 39
Rejestracja: 2009-10-20, 19:01

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: czarna87 »

Nie wisi i powiewa, ale niektórzy mają teraz sesję. Egzaminy niestety są też w środy wieczorem, więc okażcie trochę zrozumienia :)
"Dream as you'll live forever, live as you'll die today"
J. Dean
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Michal Pluta »

Rozumiem, ale Karolina ma trochę racji. Osoby które miały coś do zrobienia, mogły to wysłać mailem, przed spotkaniem.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Michal Pluta »

PS: żeby nie było że innych ganię, sam też się sporo spóźniłem, ale nie miałem nic ważnego do zrobienia.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Gośka
Posty: 34
Rejestracja: 2009-10-29, 00:27

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Gośka »

ups, no oczywiście dopiero teraz zauważyłam że w zeszłą środę było spotkanie ...

a mnie rzecz jasna nie było, co by było nie było niezmiennie się wybieram na tą imprezkę, wiadro

pieczołowicie trzymam i zabiorę, no i na listę jedzenia które mam zabrać czekam:)

Czy wiemy w końcu ile nas jedzie, tak dokładnie?
Choroba morska- mnie to nie rusza.
Marcin_MM
Posty: 18
Rejestracja: 2009-11-05, 14:13

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Marcin_MM »

Ja jadę na całość. Do omówienia mam akcję osadniczą w czasach nowożytnych, a z obiektów - cerkiew w Śmietnicy.

TRANSPORT

W piątek wieczorem i w sobotę rano będę Waszym przewodnikiem. Spotykamy się n Dworcu Wschodnim w piątek o godz. 20:20 i wsiadamy w pociąg do Krynicy. Proszę wziąć ze sobą drobne pieniądze na bilet autobusowy z Krynicy do Mochnaczki Niżnej (3 zł)

W piątek lista uczestników obejmuje 9 osób. W nawiasach podaję kwotę transportu, jaką dana osoba jest mi dłużna. W temacie zwrotu tych pieniędzy proszę o PW (emmierzejewski@gmail.com):
-Gosia K.
-Gosia W.
-Kasia
-Zosia
-Sebastian (60zł)
-Marcin B. (60zł)
-Karusia (30zł - bo w jedną stronę)
-Marta
-ja
marta
Posty: 8
Rejestracja: 2009-11-10, 11:24

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: marta »

Rezerwuję Cmentarze wojenne, bo jakimś cudem zostałam bez tematu :)
MArta MM
brama
Posty: 38
Rejestracja: 2009-11-12, 17:23

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: brama »

do KrzysM

W sprawie namiotu: to chetnie bym pożyczyła od ciebie ten 3(4-5) osobowy. Najprawdopodobniej wyższa koneiczność zaistnieje i pożyczę rownież ten drugi. W tej sprawie jeszcze napisze. Tylko jeśli nie jedziesz to nei wiem jka sie umówić na odbiór tych namiotów. Jakieś propozycje? pozdr
Kaśka
Awatar użytkownika
KrzysM
Posty: 119
Rejestracja: 2008-11-13, 22:13

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: KrzysM »

Umówmy się, że namioty będę miał w środę w bagażniku. Pewnie na 17 30 nie dojadę, ale później będę na pewno.
Awatar użytkownika
Gośka
Posty: 34
Rejestracja: 2009-10-29, 00:27

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Gośka »

Ja nadal podtrzymuję wolę jechania, temat gdzieś naskrobałam jak znajdę to napiszę jaki, nie mam obiektu ale chętnie przygarnę jakąś cerkiew lub cmentarz, wiadro trzymam w domu.

ODBIÓR

Jaki my w ogóle mamy problem z tym jedzeniem, kto się zajmuje lub nie listą jedzenia? Przecież możemy pomóc...

Mam taką prośbę wobec prognoz pogody itp. coby każdy zabrał termos, i nóż, bo z doświadczenia wynika, że jest to problem....

g.
Choroba morska- mnie to nie rusza.
fractalface
Posty: 64
Rejestracja: 2008-11-11, 04:19
Kontakt:

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: fractalface »

Potwierdzam, że jadę, a to jest mój temat: Łemkowie dziś - stan świadomości odrębności, główne skupiska, kultura łemkowska dziś - organizacje, czasopisma, festiwale, muzea, izby regionalne i skanseny. Dodatkowo wezmę kościół w Sękowej. Rozumiem, że oznacza to oprowadzenie po nim?

Co do reszty to czekam na wyraźne sygnały. Niestety nie mogę być w środy na 17.30, więc nie uczestniczę w planowaniach wyprawy.

pozdrawiam,

Sebastian
fractalface
Posty: 64
Rejestracja: 2008-11-11, 04:19
Kontakt:

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: fractalface »

Gośka pisze:
Mam taką prośbę wobec prognoz pogody itp. coby każdy zabrał termos, i nóż, bo z doświadczenia wynika, że jest to problem....

g.
Gosiu, a co wspólnego ma nóż z pogodą? :D
Bo termos, to jeszcze rozumiem ale nóż??? No chyba, że mamy nim popełnić rytualne sepuku jak mrozy skoczą poniżej 20 stopni Celsjusza :D he he he
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Michal Pluta »

Przygotowuję:
przeł. Małastowska (cmentarz nr 60)
akcja osadnicza od czasów najdawniejszych do końca średniowiecza
"Tak to się robi w Szczecinie"
ODPOWIEDZ