V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
marcing
Posty: 10
Rejestracja: 2014-11-28, 16:26

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: marcing »

Ze wzgledu na zbyt pozny powrot do Warszawy rowniez rezygnuje z kursowki. Dzisiaj na spotkaniu przekaze garnek, ktory posiadam, dane kontaktowe do busiarza oraz inne ewentualne informacje. Prosze o wyznaczenie osoby, ktorej mam przekazac ewentualne szczegoly, i ktora zajmie sie finansami.
Marta_Sikora
Posty: 64
Rejestracja: 2014-10-30, 12:56

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: Marta_Sikora »

Pawle,
może i nie posiadam wykształcenia magisterskiego z obszaru "tanie TLK" ale moja umiejętność logicznego myślenia podpowiada mi, że zaoszczędzone 16zł stracimy na droższym przejeździe busa, bo co najmniej 4 osoby zrezygnowały z powodu nieelastycznego powrotu - o 8 w poniedziałek.
Proszę raz jeszcze weź pod uwagę powrót autobusem, lub wcześniejszym pociągiem, który jest wcześniej w Warszawie.
Marta_Sikora
Posty: 64
Rejestracja: 2014-10-30, 12:56

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: Marta_Sikora »

Mój problem późnego powrotu rozwiązał się sam. Nie dostałam urlopu, dlatego też zmuszona jestem zrezygnować z wyjazdu.
Sprawę dojazdu dokończę. Zbiorę dziś pieniądze i kupię Wam bilety na TLK, jednak telefon do przewoźnika zabierającego Was z Krakowa i dalszą organizację oraz same bilety będę zmuszona przekazać innej osobie.
GrzesiekF
Posty: 12
Rejestracja: 2014-11-20, 16:54

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: GrzesiekF »

niestety, mój sławny kulawy chód na ostatniej kursówce również wyklucza mnie z wyjazdu. lekarz mi zabronił, ewentualnie polecił mnie nosić podczas buraczenia, ale chyba 4 ochotników na to nie znajdę, więc odpadam z wyjazdu.
Grzesiek
Zuzala

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: Zuzala »

Słuchajcie, czy może mnie ktoś oświecić ile osób w takim razie jedzie? Bo niestety już trochę się pogubiłam. Zrobiłam rozpiskę, co do podziału jedzenia, ale widzę, że jest ona w tej chwili kompletnie nieadekwatna do sytuacji.
GPiotr

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: GPiotr »

Wejdź do arkusza google I wykresl ostatnienosoby - Marte I Grzegorza na czerwono.
Reszta teoretycznie jedzie.
AgnieszkaPi

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: AgnieszkaPi »

W związku z tym, że nie ma możliwości powrotu do Warszawy przed 7, jestem zmuszona zrezygnować z kursówki V. Przekazałam tę informację kilku osobom, które powinny być obecne na dzisiejszym spotkaniu. Uwaga - w tabelce zgłosiłam 2osobowy namiot
Zuzala

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: Zuzala »

Przepraszam was , że tak późno ale wczoraj po powrocie kompletnie padłam. Starałam się zakupy podzielić tak, aby każdy nosił w miarę taki sam ciężar i pozbywał się go stopniowo podczas wyjazdu. Chciałam też żeby każdy posiłek znajdował się podzielony pomiędzy max 4 osoby ( pakujcie rzeczy z jednego posiłku najlepiej w jedną paczkę) , aby nie było sytuacji gdy każdy ma 1 produkt do danego posiłku.
Niestety w tym wypadku zakupy cenowo wyszły nie tak równomiernie rozłożone. W związku proszę was abyście wszyscy mieli ze sobą paragony i dali mi je na dworcu. W czasie jazdy postaram się rozpisać kto komu ma zwrócić pieniądze.
Są rzeczy które mamy z poprzednich kursówek. Te rzeczy rozdam na dworcu.
Chleb poligonowy jest dobry, nie rozwala się. Mielonki, pasztety jak się da lepiej kupić w lżejszym opakowaniu. Ryż bierzcie bez papierowych opakowań, tylko w torebeczkach i siatce.
Wszystko jest bardzo dokładnie rozpisane w excelu, który wysyłam wam w mailu. Tu wrzuce skróconą wersję w razie gdyby ktoś nie mógł otworzyć załącznika:

Podział jedzenia:

Asia-> kupić: 1- 1,5 paczki makarony (750g), 3 sosy fix pomidorowe, chleb krojony 0.5kg. dostaniesz na dworcu: 2 żurki
Zuza -> 1 mararon, 500g papryki, przyprawy, cukier
Kasia -> kupić: kiełbasa 500g, ryż 200g, 3 sosy fix pomidorowe, masło 200g, 1 op. plusza. dostaniesz na dworcu: ser żółty 400g
Venkat -> kupić: ryż 600g, puszka groszku, wędlina 400g, mały ketchup
Janek -> kupić: kiełbasa 500g, ryż 200g, chleb krojony 0,5 kg, 2 pasztety, sól 150g
Damian -> kupić: puszka fasoli, puszka kukurydzy, chleb krojony 0,5 kg, boczek 300g. dostaniesz na dworcu: 2 żurki
Paweł N -> kupić: suszone banany 200g, mielonkę 300g, cebulę, koncentrat pomidorowy 200g. dostaniesz na dworcu: musli
Mikołaj -> kupić: suszona żurawina 300g, wiórki kokosowe 100-200g, mielonkę 700g (pewnie 2 op), 1 op plusza. na dworcu dostaniesz żółty ser
Zuzala

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: Zuzala »

Zaraz beda 2 ostatnie osoby.
Zuzala

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: Zuzala »

Paweł M -> kupić: płatki owsiane górskie 500g, mleko w proszku 600g, chrzan 200g, boczek 200g
Jędrek -> kupić : płatki owsiane górskie 500g, miód w plastikowej butelce 400g ( jeśli znajdziesz mniejsze opakowanie to nawet lepiej 200g), mały chleb krojony 250-300g, 2 cytryny, herbata ok.75 torebek

KAŻDY KUPUJE PRZEKĄSKI:
kabanosy 100g
czekolada 200g
bakalie ( orzechy/suszone owoce) 200g

Jak będziecie kupować mielonkę to zwróćcie uwagę jaka jest w niej zawartość mięsa.
joannabronka
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-01, 23:48

Re: V kursówka - 6-7 grudnia 2014, Beskid Żywiecki

Post autor: joannabronka »

ZBIÓRKA

18:15 na Dworcu Centralnym PKP w hali głównej przy przy kasach ;)

Pamiętajcie, że na powrót potrzeba 40zł na busa + studenci 29zł na PKP KRK-WAW a Janek 37zł

+Paweł, Paweł, Jędrek i Mikołaj Marta zapomniała od was zebrać wczoraj 40zł na busa w tę stronę, więc też proszę to uwzględnijcie w wypłacaniu pieniędzy ;)

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru z pakowaniem,
Asia
ODPOWIEDZ