Survivalówka

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Dawidos
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-04, 13:05

Re: Survivalówka

Post autor: Dawidos »

Kasiek pisze:14-15.03 to zapraszam na Yapę ;) a jakby ten wyjazd w tatry był tydzień później, tak jak mówi Daniel, to może i ja bym się zabrała, brzmi fajnie :)
Daniel = Dawid?? :)
O to chodzi jedynie, by naprzód wciaż iść śmiało, bo zawsze się dochodzi, gdzie indziej niż się chciało.
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Survivalówka

Post autor: duh »

duh pisze:a może 21-22 marca? więcej osób by mogło... Wtedy i ja bym się zabrał ;-) .
duh = Daniel ;-)
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: Survivalówka

Post autor: ccrc »

Proponuję 21-22 marca.

1. Ekipa kończąca kurs w piątek miałaby problem pt. gdzie zdeponować resztę posiadanego sprzętu - założeniem survivalówki jest pójście na półlekko
2. Podobnie ideą jest ruszenie prosto z pociągu i ograniczenie kontaktów z cywilizacją - musieliby być o 6-7 rano na dworcu w Zakopcu - tj. zejść z gór, by znów po chwili tam się pchać
3. Po-kursowi mogą równie dobrze spożytkować czas ładując się "normalnie" (na lekko, z wykorzystaniem schronów) np. na Granaty, Kościelec, Świnicę, czy co tam będzie w pobliżu.

Reasumując, szkoda rozmywać koncepcję survivalówki :-P

Niestety biorąc pod uwagę charakter tej wycieczki i jej potencjalną TPNo-ofensywność, i tak nie moglibyśmy jechać jakąś gigantyczną grupą :-| Jak wyjdzie git, powtórzymy - zima w Taterkach do połowy maja :mrgreen:
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Survivalówka

Post autor: duh »

pochwalam zacną ideę :-) 21-22 <<<< genialnie!
Awatar użytkownika
dela
Posty: 39
Rejestracja: 2008-12-01, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Survivalówka

Post autor: dela »

już jak musi być to niech będzie ten 21-22.. chociaż nie wiem czy wtedy pojadę..
"...pod górę tam gdzie wieje wiatr
Niech prowadzą moje marzenia"
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: Survivalówka

Post autor: ccrc »

Uprzejmie donoszę, że kierownikiem imprezy został wczoraj Daniel zwany duhem. Wczoraj też się otwarła była lista, przez rzeczonego kierownika prowadzona. Z przyczyn parkowych musimy się wybrać niecoś ograniczoną ekipą, więc zgodnie ze starą zasadą obowiązującą we wszystkich stadach, sforach, watahach etc., kto pierwszy dorwie się do michy (w tym wypadku duha), ten wygrywa :-P

Skład na ten moment to Duh, Litrowy, Dawidos i ja - a że ja jak zwykle zapewne o kimś zapomniałem, bombardujcie duha potwierdzeniami :lol:
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Survivalówka

Post autor: duh »

taaaa... z wyboru oczywiście ;-)
więc w tej chwili nasza ekipa na 21-22 marca liczy sześciu chłopa: Piotrek, Litrowy, Dawidos, Łukasz, Tomek i ja. Póki co kameralnie ;-)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

Szykuje się prawdziwa męska przygoda :P
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: Survivalówka

Post autor: ccrc »

ŁukaszM pisze:Szykuje się prawdziwa męska przygoda :P
Nie no, nie będziemy w tej jamie aż tak chlali... :lol:
Kasiek :)

Re: Survivalówka

Post autor: Kasiek :) »

kurczę...chciałam jechać, ale zapowiada się tak męski wyjazd, że teraz mam wątpliwości :-P
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: Survivalówka

Post autor: ccrc »

Nie miej. Niezależnie od składu ekipy, łomot spuścimy sobie jednakowy :-D A pić alkohol, brzydko mówić, nie myć zębów i generalnie śmierdzieć, jak też opowiadać oblechowe dowcipy i tak będziemy (jak zwykle zresztą), więc spoko, zabawy nam nie zepsujesz :lol: :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
dela
Posty: 39
Rejestracja: 2008-12-01, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Survivalówka

Post autor: dela »

a może pojadę jednak.. Tatrów (gór ogólnie) nigdy dość, a tak naprawde to zawsze za mało :D
19 marca mam obronę magisterki, taki wyjaździk w sam raz na uczczenie egzaminu:D
bardziej by pasowało 14-15 po kursie ale nie motam spoko :D
do Piotrka ccrc :D a jak ze sprzetem wtedy? wypożyczalnia nie? czekan mówiłeś załatwisz, dzięki z góry. pozdro, pakuję sie i walę w Tatery:D
"...pod górę tam gdzie wieje wiatr
Niech prowadzą moje marzenia"
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

14-15 zrobisz rozgrzewkę na Hali Gąsienicowej. Jak będzie pogoda to ja wtedy przyjeżdżam i widzimy się na Hali :D
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Survivalówka

Post autor: duh »

Póki co skład pozostaje bez zmian. Co do Komunikacji z Zakopcem, to PKP nas wystawiło. :-| W rozkładzie brak rozsądnej propozycji jeśli chodzi o relację: czas podróży-cena-brak przesiadek (pośpiech na miejscu o 10:35 ). Do Zakopanego pozostaje więc autobus... . Jeśli chodzi o powrót to jedyny pośpiech mamy o 18:45. jeśli zdążymy ok ;-) . Nie wiem jak z autobusem do Wawy ale to jeszcze sprawdzę.
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

Jest autobus z Zakopanego o 22.00. W Warszawie na zachodnim o 6.00. Z racji tego, ze w poniedziałek trzeba będzie ruszyć do pracy/na uczelnię, warto zdążyć jednak na pociąg :)
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
ODPOWIEDZ