Survivalówka

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: Survivalówka

Post autor: tomek1234 »

Jak dla mnie - pomysl czad! Jade na kurs 7-13 marca, wiec weekend 14-15 jak najbardziej mi pasuje. Michal Pluta tez pewnie nie bedzie plakal, jesli to byloby w ten weekend po kursie. Prawda Michal?!
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Survivalówka

Post autor: Michal Pluta »

Plakać nie będę, ale w tym czasie jest również kursówka, a mam jeszcze możliwość wyskoczyć na narty. Nie mogę się więc jednoznaczeni zadeklarować.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Survivalówka

Post autor: Wojtek Grochowski »

ja chyba nie pojadę w tym terminie, ale mną się nie przejmujcie.
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Dawidos
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-04, 13:05

Re: Survivalówka

Post autor: Dawidos »

O! a co do terminu to obrzydliwie pokrywa się z Yapą i z tego co widziałem to wieeeelu wysokogórszczan wybiera się jednak na alternatywę.

Niestety ja też.. jako yapowicz bez szans uleczenia poddaję się mojemu uzależnieniu.

I na ten akurat weekend dowalili mi jeszcze szkolenie z pracy po 8h więc i tak dupa wołowa. Zostałem całkowicie uziemiony w Warszawie i wieczorem w Łodzi (hihi)

Ale będę trzymał za Was kciuki żebyście sobie dupsk nie poodmrażali hihi
O to chodzi jedynie, by naprzód wciaż iść śmiało, bo zawsze się dochodzi, gdzie indziej niż się chciało.
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: Survivalówka

Post autor: tomek1234 »

Dobra, nie naciskam juz na ten termin. Poczekamy do wiosny 8-)
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Survivalówka

Post autor: duh »

a może 21-22 marca? więcej osób by mogło... Wtedy i ja bym się zabrał ;-) .
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: Survivalówka

Post autor: tomek1234 »

Dla mnie wstepnie pasuje.
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

Pasuje i mi.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
dela
Posty: 39
Rejestracja: 2008-12-01, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Survivalówka

Post autor: dela »

za to dla mnie najpiękniej byłoby 14-15 od razu po kursie zostać sobie a nie wracać do wawy i 6 dni później znowu jechać. no ale cóż tyle terminów ilu chętnych
"...pod górę tam gdzie wieje wiatr
Niech prowadzą moje marzenia"
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

Tak czy owak weekend 14-15, nawet jeśli nie było by wtedy survivalówki, warto by jakoś spożytkować. Ktoś z kursantów byłby chętny żeby przenieść się na Halę Gąsienicową i gdzieś się wdrapać? Mnie Świnica męczy od miesiąca.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: Survivalówka

Post autor: tomek1234 »

Nie wiem jeszcze czego sie naucze na kursie, ale jesli umiejetnosci na nim nabyte dadza wystarczajaca dawke pewnosci siebie, to z checia :-D Jestem swiezo po lekturze rozdzialu "Wolania w gorach" na temat wypadkow na Swinicy, wiec respekt czuje 8-)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

Ludzie z mojego kursu właśnie na Świnicę po zakończeniu kursu weszli. Ja niestety musiałem wyjechać wcześniej i cała akcja mnie ominęła :/ Nie powinno być więc tak źle jeśli warun dobry będzie. A jeśli nie Świnica to co innego na Hali.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
dela
Posty: 39
Rejestracja: 2008-12-01, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Survivalówka

Post autor: dela »

ŁukaszM pisze:Ludzie z mojego kursu właśnie na Świnicę po zakończeniu kursu weszli.
a jakie warunki mieli? pogoda, zagrożenie lawinowe?
na Świnicę byłbym bardzo bardzo chętny :D tylko ja nie mam żadnego swojego sprzętu (raków czekana) a wyżej wymieniony jest zagwarantowany na kursie tj do piątku.....
edit.. tak słyszałem, bo jakiś kurs, tam Daniel chyba był, zostawał na łykend po kursie i była kwestia żeby wchodzic tam gdzie sprzetu nie potrzeba bo to będzie po zakończonym kursie..
"...pod górę tam gdzie wieje wiatr
Niech prowadzą moje marzenia"
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Survivalówka

Post autor: ŁukaszM »

Jeśli chodzi o pogodę to mieli lampę i 2 lawinową plus konkretny wiaterek :) Oczywiście cel górski dostosuje się do panujących warunków. Tego w końcu na tym kursie zimowym między innymi uczą ;)

Sprzęt można wypożyczyć w Zakopcu. Piotrek ma namiar na dobrą wypożyczalnię gdzie nie biorą kaucji i właściciel jest na prawdę w porządku. Nie wiem jak wygląda sytuacja z rakami i czekanami w klubowej wypożyczalni (tu znów pytanie do Piotrka). Mógłbym coś dowieźć z Warszawy pod warunkiem, że sam bym tego nie musiał później tachać do Murowańca :)
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Kasiek :)

Re: Survivalówka

Post autor: Kasiek :) »

14-15.03 to zapraszam na Yapę ;) a jakby ten wyjazd w tatry był tydzień później, tak jak mówi Daniel, to może i ja bym się zabrała, brzmi fajnie :)
ODPOWIEDZ