kursówka 11-12 grudnia

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Tommy
Posty: 26
Rejestracja: 2010-10-27, 23:24

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Tommy »

Smukły Tomasz poleca:
http://picasaweb.google.com/11519883212 ... 112Grudnia#
dziękuje wszystkim za wyjazd!!!
było super!
ps. zdjęcia Magdaleny niebawem!!!!
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Paveł »

dobre! chcemy więcej!

Proszę jeszcze wszystkich, którzy ponosili wszelakiego rodzaju wydatki o porozumienie się i ustalenie co kto ma komu dać,
żeby ostatecznie rozliczyć kursówkę i nikt nie był stratny.
dzięki za wyjazd!
Olek
Posty: 84
Rejestracja: 2010-11-25, 15:22

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Olek »

Tomaszu B., nie zapomnij mi oddać 60 zeta. Wiszę:
Magdzie 10
Maji, Kazikowi, Monice, Michałowi G. po 20

Kolektyw wisi mi 12 zeta za wody mineralne, zróbcie zrzutkę albo trafiacie na moją czarną listę
Awatar użytkownika
pomyslowydobromir
Posty: 52
Rejestracja: 2010-11-10, 00:10

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: pomyslowydobromir »

dzięki za foty, od niektórych łezka zakręciła się w oku. Piękne ujęcia: karimata pełna kanapek, kolejni kapłania boga Ognia, naprawa zdemolowanej bazy. Paweł, sprytnie to rozegrałeś - wygląda na to, że skoro Kazik naprawia, to Kazik zepsuł;-)

ja wczorajszy dzień przespałem, fajnie pracować na pół etatu:) współczuję wszystkim, nie mającym tyle szczęścia.

A ogólnie - super klawo i gitara:-D Rzeczywiście, Wigilia w bazie do zapamiętania na całe życie.Dzięki wielkie Instruktorom i całej Ekipie, nawet jeśli o 5 rano nie miałem tak ciepłych uczuć;)

Młodszy, piękniejszy, skromniejszy, bardziej wyspany itp. z braci G.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Paveł »

Jako również szczupły, acz zdecydowanie najprzystojniejszy i najskromniejszy ogłaszam ogłaszam,
iż wyniki zejściówki rysują się następująco:

M.G: 80%
M.K. 67%
M.S. 93%
M.R. 77%
T.B. 83%
O.K. 80%
T.W. 87%
M.O. 83%
A.S. 60%
J.G. 70%

w związku z powyższym wszystkim udało się jakimś cudem zaliczyć :)

Wejściówka starała się to zdecydowanie utrudnić (jej wynik stanowił o 1/3 punktów za zejściówkę), ale i tak się udało,
jesteście wspaniali!
(tylko na przyszłość ogarniajcie bardziej kwestie organizacyjne wyjazdu przed wyjazdem :) )
Awatar użytkownika
pomyslowydobromir
Posty: 52
Rejestracja: 2010-11-10, 00:10

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: pomyslowydobromir »

hurra! :-) Wybaczam nawet zdetronizowanie mnie w kategorii najprzystojniejszych i najskromniejszych:)
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Wolu »

Koszty mam policzone, jak będę miał czas to wrzucę na stronę jakąś tabelkę. Ogólem jest tak, że osoby mające zniżkę studencką dostaną zwroty w wysokości 8,15 zł. Jeśli chodzi o osoby bez zniżki, to każdy przypadek jest inny: zwroty będą w przedziale 1-5 zł, a T.B. ma mi oddać ok. 67 zł (zawiera koszt pizzy ;)). Z częścią osób rozliczyłem się już wczoraj i zaczyna brakować mi drobniaków :D
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Wolu »

W załączniku jest plik z rozliczeniem pieniędzy, które od Was zebrałem. Z tych pieniędzy opłacone były: wszystkie przejazdy "TAM", przejazd busem "Z POWROTEM" i datek na kościół, który zwiedzaliśmy w Orawce.
Z prawie wszystkimi z Was już się rozliczyłem - z osobą, z którą tego jeszcze zrobiłem, mogę rozliczyć się na najbliższych zajęciach lub proszę o przesłanie numeru konta na e-mail.
Uwaga do kolumny nr 10: bus kosztował 150 zł, jednak 30 zł było opłacone z pieniędzy zebranych przez A.S., dlatego w rozliczeniu dzieliłem tylko 120 zł, które były z "mojej" puli.
Uwaga do kolumny nr 14: kwota na plusie oznacza, że mieliście nadpłatę i otrzymacie (otrzymaliście) zwrot, natomiast kwota na minusie, oznacza, że musicie (musieliście) dopłacić po powrocie.
Uwaga do osób z którymi jadłem pizze: koszty w knajpce wyszły 11 zł/os. i zostało to uwzględnione przy wpłatach/wypłatach zwrotów.
Załączniki
rozliczenie kursówki.pdf
(144.21 KiB) Pobrany 179 razy
Tommy
Posty: 26
Rejestracja: 2010-10-27, 23:24

Re: kursówka 11-12 grudnia

Post autor: Tommy »

ODPOWIEDZ