Przejście Wiosenne

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: PiotrHist »

Co do sprzetu to prosze deklarowac namioty i ich pojemnosc, ja ze swej strony deklaruje namiot 3os. Pozdr Sprzetomistrz.
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Maja Stelmach »

Dysponuję namiotem 2-osobowym Quetchua, 3,4 kg. Jest mały. Jeśli śpią w nim dwie osoby i plecaki, to owe osoby muszą się do siebie przytulić. ;) W przedsionku zmieszczą się li tylko buty. I w ogóle będę go obrzydzać, bo noszenie namiotu 3,4 kg dla dwóch niedużych osób to mordęga. Ale niniejszym deklaruję, że jakiś tam posiadam. ;)

--
Maja
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Jestem w trakcie obmyślania jadłospisu i zastanawiam się czy wiadomo, w jakiej miejscowości (albo potencjalnych miejscowościach)będziemy w sklepie? Albo jeśli jeszcze tego nie wiadomo to kiedy i czy będziemy o tym wiedzieć ? Gdyby taka informacja była dla nas dostępna, moglibyśmy zadzwonić i zamówić dzień wcześniej np. odpowiednią liczbę bochenków chleba, a także ew. obadać jaki mają asortyment.
Pozdrawiam
Kasia
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Gosia Grabowska »

Mam namiot dwuosobowy (za chiny nie wejdą trzy), waży 2,8 kg.
Olek
Posty: 84
Rejestracja: 2010-11-25, 15:22

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Olek »

mam 3, 4 max os. namiot
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Michał »

Ja mam namiot 2-3 osobowy. ;-)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Jest jutro spotkanie? Jeśli tak to o której?
Kasia
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Ja tydzień temu zrozumiałam, że nie ma, ale może lepiej niech się Przemek wypowie.. :P

Co do spotkania integracyjnego: byłabym za Południkiem lub Eufemią, chyba w miarę centralna lokalizacja jest najsprawiedliwsza - nikt nie będzie musiał jechać rzez całą Warszawę :P

Odnośnie namiotu raz jeszcze, tak wszyscy dokładnie piszą, to może też sprecyzuję - mój jest taki jak Twój, Piotrze (i mam wrażenie że Mai też ;)), quechua dwójka, 3,4 kg, ale widzę że jedni uznają jego pojemność za 2, inni za 3, ja obstawiam że 3 się wcisną, co zresztą już na naszych wyjazdach bywało testowane. O.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Michał »

To ja odpowiem za Przemka, spotkanie będzie jutro, pozostaje kwestia godziny, mam nadzieję że jesteście w stanie przybyć na godzinę 17.30. Jeżeli ktoś nie może dotrzeć na tę godzinę to proszę o informację, o której będzie to chwilkę poczekamy (wpiszcie na forum). Nie chcę umawiać się po wykładzie bo jak widzę to termin zarezerwowany dla autokarówki.

Na spotkaniu podzielimy tematy teoretyczne, sprawdzimy stan zaawansowania przygotować i może odpowiem na kilka waszych pytań.

Pozdrawiam
M.S.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: jedrek_witkowski »

Ja mogę dotrzeć dopiero na 18.30.
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: mal_ruk »

ja będę najwcześniej o 18.15.
Gość

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Gość »

Ja z kolei mam czas do 18. Potem dopiero mogę dopiero koło 20.
Olga
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Grzesiek »

Ja na pewno będę
PiotrHist
Posty: 47
Rejestracja: 2011-11-01, 21:02

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: PiotrHist »

Wyjasniam, namiot quechua 2 osobowy wersja 3,4kg niebieski swobodnie miesci 3 osoby, sprawdzone juz wielokrotnie.
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Maja Stelmach »

Hm, czyli jednak mamy takie same namioty, choć po przeglądzie sprzętu na zeszłorocznym kursie nadal twierdzę, że ten namiot jest marny. ;)

Ale jak tam się mieszczą "swobodnie" 3 osoby, to ja nie wiem. Może to kwestia tego, że uczestnicy tegorocznego kursu bardziej się lubią a relatywnie ujmowana odległość jest inaczej mierzona. ;)

--
Maja
ODPOWIEDZ