ZIMÓWKA

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

Witam
zapraszam dziś po wykładzie na wstępne spotkanie przedzimówkowe. Trwać będzie dosłownie kilka minut. Chodzi mi o deklarację, ile osób jedzie na zimówkę, oraz o załatwienie biletu grupowego.
Zapraszam po wykładzie

Marta Cobel-Tokarska
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

Małe wskazówki co do procedury biletu grupowego:
pełna informacja znajduje się na stronie PKP
http://www.intercity.pl/?page=ulgi&ph_c ... mn_id=1043
Na tejże stronie jest wniosek w pdfie, który trzeba sobie ściągnąć i wydrukować na tej kartce z pieczątką. Potem można zadzwonić pod numer telefonu warszawski albo od razu udać się na Grójecką 17.
14 dni przed planowanym wyjazdem - to jest ważne, a więc dziś lub jutro. chodiz o pociąg warszawa-krynica o 21:22 numer pociągu P 13501, wyjazd 6 lutego. Bilet grupowy ma być dla 10 osób + jeden bezpłatny.
Na wszelki wypadek wklejam baaardzo obszerną oryginalną informację tutaj:

Przejazdy grupowe
04.12.2008


Grupa złożona z co najmniej 10 osób, zorganizowana przez:

*szkołę lub uczelnię - w czasie roku szkolnego/akademickiego (par. 46 Taryfy: "Przejazdy dzieci/ młodzieży na wypoczynek w okresie wakacji/ ferii"),
* biuro podróży, zakład pracy, parafię, szkołę i uczelnię itp. - przez cały rok (par. 44 Taryfy: "Przejazdy grupowe")

może skorzystać z ulgi 50% na przejazd w klasie dowolnej pociągów Spółki PKP Intercity - pośpiesznych, TLK, Ex, IC.

Na każde 10 osób płacących za bilet z ulgą 50% - jeden opiekun lub przewodnik jedzie bezpłatnie!

Ulga 50% od opłat za bilety na miejsca do leżenia obowiązuje wyłącznie w wagonach kuszetkowych w pociągach prowadzonych przez spółkę PKP Przewozy Regionalne. Przysługuj ona dla każdego członka grupy (w tym opiekunów i przewodników).

Ulgę stosuje się na podstawie "Karty przejazdu grupy". Wniosek o jej wydanie należy złożyć co najmniej na 14 dni przed zamierzonym wyjazdem.

Ulga nie obowiązuje :

- w klasie 2 pociągów dziennych: pośpiesznych, TLK, Ex, IC, jeżeli grupa rozpoczyna przejazd w piątek, w godz. 14:00 - 20:00

- w pociągach międzynarodowych dostępnych w komunikacji krajowej, w tym (EC)EuroCity.

Przyznanie ulgi na przejazd grupowy nie jest równoznaczne z zarezerwowaniem miejsc w pociągu.
PKP Intercity może wyłączyć ze stosowania ulgi pociągi lub wagony, jeżeli jest to uzasadnione wysoką frekwencją np.: w okresie ferii lub wakacji.
Przejście do innej klasy, do pociągu innej kategorii, przejazd poza stację przeznaczenia, inną drogą oraz przejście do pociągu/wagonu innego przewoźnika - nie jest dozwolone.

Więcej informacji dotyczących przejazdów grupowych można uzyskać pod nr. infolinii:

Jeśli dzwonisz z telefonu stacjonarnego wybierz: 0 801 022 007,
Z telefonu komórkowego i z za granicy wybierz: + 48 422 055 007.

lub bezpośrednio pod numerami telefonów:

* w Warszawie tel/fax (022) 474 27 05 lub e-mail: grupa.w-wa@intercity.pl
* w Krakowie tel/fax (012) 393 35 57 lub e-mail: a.piskorz@intercity.pl
* w Gdańsku tel. (058) 721 30 04, fax (058) 721 54 24, e-mail: cokgdansk@intercity.pl
* w Poznaniu tel/fax (061) 633 39 91, e-mail: cok.poznan@intercity.pl
* we Wrocławiu tel/fax (071) 717 17 53, e-mail: cokwr@intercity.pl

pod adresem mailowym: infokraj@intercity.pl lub osobiście przy Centrum Obsługi Klienta, ul. Grójecka 17 w Warszawie.

Przejazdy grupowe - wniosek organizatora. Pobierz tutaj [no tu mi się nie udało dołączyć wniosku, ale na stronie jest:)
Gość

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Gość »

Poc. 13501 jedzie do Zakopanego. Do Krynicy kursuje poc. 33501.

rozkład
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

Racja
w rozkładzie, który mi się poprzez wyszukiwarkę wyświetlił dali tylko pierwszy człon numeru
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

Chciałabym wstępnie naszkicować przez spotkaniem przedwyjazdowym w przyszłą środę listę uczestników
Na razie zapisali się:
1. Joanna Sznigir
2. Marta Łukasiewicz
3. Sylwia Kowalska
4. Michał Pluta
5. Paweł Błasiak
6. Michał Bekey
7. Krzysztof Matysiak
8. Maciek Weksej
9. Aga Stasiak

Ponadto jako prawdopodobni uczestnicy zostali zidentyfikowani:
Paweł Szmidt
Mateusz Czpak
Marcin Dedek
Sebastian

Bardzo proszę osoby zainteresowane o pomoc w spotkaniu się tej listy z rzeczywistością:)
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

MOI DRODZY!
jutro NIE MA wykładu
zatem zapraszam na spotkanie informacyjne przed zimówką
O 18.00 w starym BUW-ie na dole - tam, gdzie się widzieliśmy w zeszłym tygodniu.
Spotkanie jest obowiązkowe, jeśli ktoś z jakiś ważnych przyczyn nie będzie mógł przyjść, a wybiera się na zimówkę, proszę pilnie o kontakt.

do zobaczenia jutro.
fractalface
Posty: 64
Rejestracja: 2008-11-11, 04:19
Kontakt:

Re: ZIMÓWKA

Post autor: fractalface »

Ponieważ wczorajsza akcja z brakiem wykładów pomieszała mi plany i nie mogłem dotrzeć "na czas", chcę zgłosić swój akces w zimówce dopiero teraz. Oczywiście, aby tradycji stało się zadość znów sprawię problem ponieważ mogę dojechać na wyjazd dopiero w poniedziałek 8 lutego. Od 5 do 7 siedzę na targach turystycznych we Wrocławiu i stamtąd będę jechał. Marta daj mi znak jak możemy się zgrać w tej sprawie?

pozdrawiam,

Sebastian Durbacz
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

oto nasze wstępne ustalenia w sprawie zimówki:

Rozdział zadań [nieobecni na spotkaniu dostali zabytki do omówienia odgórnie] i czas pobytu na wyjeździe uczestników:
1. Michał Bekey --- transport [warianty: Krynica- Berest, Gorlice-Gorlice Zagórzany, Gorlice-Grybów, szosa z Koniecznej do Gorlic, Sękowa-Gorlice] – ZWIEDZANIE NOWICY
2. Maciej Weksej --- ROTUNDA cmentarz
3. Paweł Błasiak --- SKWIRTNE cerkiew
4. Michał Pluta --- CMENTARZ NA PRZEŁĘCZY BESKIDEK
5. Krzysiek Matysiak --- bilet gr., CMENTARZ NA PRZELECZY MAŁASTOWSKIEJ
6. Marta Łukasiewicz --- namioty, wiadra, apteczka, SĘKOWA kościół (UNESCO)
7. Sylwia Kowalska --- ubezpieczenie, OWCZARY cerkiew
8. Aśka Sznigir --- [jedzie z Wrocławia] jedzenie, ŁEMKOWSKA WATRA W ZDYNI
9. Aga Stasiak ---KWIATOŃ cerkiew [wyjeżdża wcześniej]
10. Michał Strzelczyk--- HAŃCZOWA cerkiew [wyjeżdża w poniedziałek po południu]
11. Mateusz Czpak ---BEREST cerkiew I BANICA cerkiew
12. Sebastian Durbacz ---[dojeżdża w poniedziałek z Wrocławia] 2 CERKWIE W GŁADYSZOWIE

Jako osoby na zimówce [przydatne przy namiotowaniu np.] liczymy także:
sobota-niedziela: Karolina Nowicka
od poniedziałku do końca: Marta Cobel-Tokarska
od czwartku do końca: Paweł Marciniak

WSZYSCY kursanci proszeni są o przygotowanie się z zakresu:
Konfederacja barska na terenie uprawnień
Magurski Park Narodowy
Cmentarze wojenne po I wojnie św. ogólnie
Ogólne info o B Niskim

Czekamy na info o namiotach i jedzeniu.
Następne - ostatnie przed wyjazdem spotkanie --- 18.00 w najbliższą środę na dole w starym BUW. Proszę o uiszczenie brakujących rat za kurs [3, a niektórzy nawet 2] względnie uregulowanie rachunków ze skarbniczką.

W razie pytań - piszcie.
Ostatnio zmieniony 2009-02-01, 23:14 przez Marta Cobelto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Sylwia »

Cześć Wam
Wszyscy ,co jadą na zimówke niech podadzą mi następujące dane:
imie i nazwisko
pesel
adres zameldowania
dokładny czas pobytu na zimowce

potrzebne sa do ubezpieczenia...
ślijcie na e-maila
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Marta Cobelto »

W związku z tym, ze Paweł Sz. ostatecznie zadeklarował, ze nie jedzie, 2 cerkwie w Gładyszowie przechodzą na Sebastiana.
proszę uwzględnić brak Pawła w namiotach itd.
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: ZIMÓWKA

Post autor: MartaObdarta »

NAMIOTY!!!!!!

z tego co naliczyłam w kulminacyjnym momencie będzie 14 osób. i tyle osób trzeba upakować w namioty.

namiot mam ja na 3os. +1os.(?)
wiem, że namiot ma też Sylwia :) 2-3os.
no i Asia chyba też jakiś tam miała....:) ? os.
napiszcie dziewczyny czy słusznie Was uwzględniłam.

reszta osób niech napisze czy ma namiot lub czy może pożyczyć i na ile osób. zdeklarujcie się do jutra, żeby w środę sprawa była już jasna.

GARY!!!
do jutra również proszę o zgłoszenie się 2 dżentelmenów do noszenia garów. jeśli tacy się nie znajdą-w co szczerze wątpię :)- to w środę sama ich znajdę.

pozdro!
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Sylwia »

Mój namiot jest u Michała P...tak mi się przynajmniej wydaje i jest raczej na dwie osoby(Paweł i Sebastian w nim spali i chyba im było ciasno..).
Wysyłajcie mi swoje dane swoje do ubezpieczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam narazie siedem osób.

A spojrzałam sobie z ciekawości na pogode na onecie na sobote w okolicach Nowego Sącza:8 st w dzień 0 st nocy i pada,jejejjeje:D:D:D:D:D
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: ZIMÓWKA

Post autor: MartaObdarta »

no to nasz wyjazd powinien nazywać się deszczówka,a nie zimowka :)

a co namiotów. to stan jest następujący:
ja 3 os ew. 4 os.(bez plecaków w środku)
Sylwia 2os.
Asia 2 os. ew. 3 os.
Maciek 2 os.

proszę o jeszcze!!!
Awatar użytkownika
Aga Stasiak
Posty: 50
Rejestracja: 2007-10-24, 21:01

Re: ZIMÓWKA

Post autor: Aga Stasiak »

Ja na razie żadnego nie posiadam, popytam jeszcze znajomych, ale marne szanse, więc na wszelki wypadek wpraszam sie do kogoś :mrgreen:
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: ZIMÓWKA

Post autor: MartaObdarta »

musisz się wkupić w nasze łaski :)
ODPOWIEDZ