Super było się zobaczyć w tak dużym gronie! Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na nasze wigilijne ognisko. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, najedliście i nagawędziliście.
wigilia 2022 5 wigilia 2022 4
 
Za nami drobne podsumowanie tego roku i warto dodatkowo wspomnieć, że nasi kursanci prawie zamknęli pierwszy etap kursu. Za nimi 6 kursówek - weekendowych wyjazdów szkoleniowych. Pogoda bywała kapryśna, od pięknej jesieni, przez mokrą odwilż po zimową aurę. W czasie ostatniej kursówki, poza piękną zimą, pojawiły się też elementy świąteczne. Nie zabrakło pierniczków z kursowymi wróżbami, świątecznych piosenek i historii - i to u stóp Tatr, na Magurze Spiskiej. Kolejny wyjazd kursowy dopiero w styczniu, ciekawe co przyniesie nowy rok kursantom...
wigilia 2022 2
 
Wszystkim Wam (i nam) życzymy, aby najbliższy czas był pełen ciepła, dobroci, najbliższych ludzi i życzliwych uśmiechów. Niech nadchodzący Nowy Rok znajdzie dla nas sporo czasu na wyjazdy w góry, wyzwania, przygody i spełnianie marzeń. Niech przyniesie potrzebny spokój, czas na zadbanie o siebie i wiarę w to, że potrafimy.
skg zyczenia 2022 poziom